Snažení o těhotenství

Anonymní
31.5.21 23:29

Snažení o těhotenství

Ahoj měla bych dotaz ohledně těhotenství :srdce: s přítelem se už snažíme o miminko přes 2 roky zatím žádný úspěch, neměřím jsi bazální teplotu ani tak něco.. přijde mi to zbytečný když s přítelem máme sex obden :nevim: A teď k věci, před 2 týdnama mi bylo zlé bolel mě žaludek a v kříži jako blázen :zed: 27.5. jsem šla na wc byla krev tak jsem jsi myslela že už přišla ale pak nic jenom špinění po WC dneska už něco málo na vložce je ale připadá mi to velmi slabý :nevim: většinou mám silnou ms a tohle se mi ještě nikdy nestalo :roll: právě jsme to už s přítelem chtěli řešit byla jsem na gynekologii kde mi dala doktorka kalendář ať jsi zapisují ms protože ji mám nepravidelnou a nemám potuchy v jaký den před měsícem dorazila, byla bych moc ráda i přítel kdyby se podařilo a už by jsme nemuseli nic řešit :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1884
31.5.21 23:55

Tělo není stroj, může to být slabá MS, to ti nikdo zde neřekne. Pokud máš nepravidelnou MS tak se udělej test. Nejlépe ;-). Jinak po dvou letech bych to už řešila s Dr. Můžeš mít klidně anovulacni cykly nebo chlap líné spermie. To pak spolu můžete spát i třikrát denně ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
1.6.21 05:21

No díky tomu, že s tím neděláš nic ani nevíš, jestli máš ovulaci :nevim: to je ti pak sex i denně k prdu. Přítel už měl být dávno na spermiu a ty při nejmenším na základním vyšetření a odběrech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18088
1.6.21 06:27

Po 2letech uz by jste to měli dávno někde řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22507
1.6.21 06:41

Ty to těhotenství asi moc nechceš co? Promiň ale po 2 letech snažení už mas byt dávno na nějakých vysetrenich, jestli jste plodní. Mas nepravidelnou ms, ale nejsi schopna si ani zapsat do kalendáře kdy ji mas, aby se v tom třeba dalo něco vykoumat. Teplotu si měřit nechceš, tak zkus aspoň ovulacni testy, jestli tu ovulaci vůbec mas. Ono ani sex 10× za den ti nezaruci těhotenství, pokud těhotná byt nemuzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
1.6.21 08:01

Nám se první dcera zadařila po čtyřech letech. Nedařilo se kvůli mému stresu, a váze. Jakmile jsem nastoupila do jiné prace, přestěhovali jsme se, a já se začala v práci vykrmovat, zcista jasna jsem otěhotněla. Nejdřív bych to být tebou resila s lékařem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1469
1.6.21 08:08

Já se většinou ke hlídání ovulace, měření teploty, sexu na povel atd stavím dost skepticky, ale to u párů, který to takhle hrotí první měsíc co se jim nezadaří, tady by to bylo na místě, ještě k tomu, když máš nepravidelnou menstruaci, sex obden pořád dokola taky není úplně výhra :think:
Začala bych tou menstruací a hlídáním ovulace, pak to začít řešit pomalu přes doktory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 08:34

Pokuď jste dobře četli, tak už jsem u doktora byla, jenže mám nepravidelnou MS a nevěděla jsem kdy přišla, tak mě zkontrolovala dala mi kalendář a řekla že jsme mladí že by neměl být žádný problém u nás a že mám přijít až za půl roku s tím kalendářem :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1713
1.6.21 08:54
@Anonymní píše:
Pokuď jste dobře četli, tak už jsem u doktora byla, jenže mám nepravidelnou MS a nevěděla jsem kdy přišla, tak mě zkontrolovala dala mi kalendář a řekla že jsme mladí že by neměl být žádný problém u nás a že mám přijít až za půl roku s tím kalendářem :nevim:

Všichni dobře čteme, ale k doktorovi si šla po 2 letech snažení až? A doktorka ti dala jen kalendar? Ja kdyz kdysi davno prisla po pul roce snazeni, tak mi doktor kontroloval ovu, sla jsem na pruchodnost a manzel na spermio. Oba v ty dobe vek okolo 26 let a problem byl no. Pristup doktorky mi prijde dost laxni, to tam budes za pul roku zas i s kalendarikem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22507
1.6.21 09:00
@Anonymní píše:
Pokuď jste dobře četli, tak už jsem u doktora byla, jenže mám nepravidelnou MS a nevěděla jsem kdy přišla, tak mě zkontrolovala dala mi kalendář a řekla že jsme mladí že by neměl být žádný problém u nás a že mám přijít až za půl roku s tím kalendářem :nevim:

A tvoje Dr je jako vědma? Na věku nezáleží, problém muze mít každý. Kalendář jaksi stačit nebude a měl by jít na vyšetření i přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6056
1.6.21 09:51
@DandátkoP píše:
Všichni dobře čteme, ale k doktorovi si šla po 2 letech snažení až? A doktorka ti dala jen kalendar? Ja kdyz kdysi davno prisla po pul roce snazeni, tak mi doktor kontroloval ovu, sla jsem na pruchodnost a manzel na spermio. Oba v ty dobe vek okolo 26 let a problem byl no. Pristup doktorky mi prijde dost laxni, to tam budes za pul roku zas i s kalendarikem :roll:

Laxní doktorka? Ona je dost Laxní i zakladatelka, když si není schopná udělat křížek v kalendáři, jsou na to i aplikace.

Zakladatelko, kdy si byla u lékaře? Snažíte se 2 roky, ale v podstatě neznáš svoje tělo, pri nepravidelné ms můžeš otěhotnět, ale samo o sobě to spíše může znamenat problém. Jestli nechceš utrácet za ovulační testy, tak si měř teplotu. Stáhni si do telefonu aplikaci, zapisuj to a hlavně zapisuj ms, to máš dělat od te doby co si to dostala poprvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 18:49

Dobrý den, jsem tu nová a rada bych poprosila o nějakou radu či tipy :)
Brala jsem antikoncepci od cca 15-let je mi 21 let.
Prášky jsem vysadila cca koncem října začátkem listopadu 2020
Začala jsem brát kyselinu listovou a zkoušela jsem “ babičkovské rady” např: podložit si zadek polštářem, nebo nechat přítelovi sperm. déle v sobě atd
Už to je cca 7-8 měsíců a stále nic
Po vysazení m/s přišla bez problému ze začátku cykl byl 28 dni pravidelný doba m/s 7 dni
Málo kdy se stane že mám 2-3 dny zpoždění ale další měsíc přijde zas třeba o dva-3 dny dříve
Jediné co mám je že mám silné a časté výtoky ale na gyn. Prý vše v pořádku… bazalni teplotu jsem si měřila nějakou dobu a také nepomohlo (
Budu vděčná za nějaké rady a tipy… předem moc děkuji a ještě prosím pro info : kdy bych měla na sobě poznat že se miminko podařilo
Teď od 28 do 4 jsem měla plodné období a 2 byla ovulace :hug: je nějaký fígl jak by se to dalo poznat? A ještě upřesnit jak je možné ze nevím kdy ovulace přijde nebo ne? Nemám žádné bolesti ani příznaky jen baz. Teplotu jsem poznala dá se to i jinak zpozorovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3602
5.6.21 15:39

@Janahanakva tak mezi přírodní podporu ještě kontryhel, ten se pije buď celý cyklus, nebo odd MS do ovulace. Jak poznat ovulaci, ještě mě napadá ten hlen, ale mít ho nemusíš. Já třeba ovulaci na sobě nepoznám vůbec (nemám žádné priznaky), takže bych musela dělat testy nebo měřit teplotu. Jo a taky si hodně chválí kapicky Gynex. Ale určitě bych se poradila i s dr. Ať ti kolem půlky cyklu udělá UTZ, zda vidí přípravu na ovulaci a jak vysoká je sliznice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 16:17

Teda kde se to ve vás bere, že zakladatelku skoro kamenujete za to, že to už zkouší 2 roky a nemá ještě všechna vyšetření?
Někdo to prostě zkouší dýl a až pak to chce začít aktivně řešit. Ale je pravda, že když už to chcete po 2 letech zkoušení řešit, tak zapisovat si jen půl roku menstruaci je fakt málo, kdyby 2 měsíce, tak chápu… minimálně ultrazvuk pro kontrolu jestli probíhá ovulace, hormonálni profil a spermiogram přítele by nebyl od věci.

• Citovat
  • Nahlásit
7.6.21 09:09

Holky s manželem se snažíme už rok a pořád nic i když doktor říkal že je vše v pořádku stejně se nám nedaří :(poradíte holky nějaké vitamíny se kterými máte zkušenosti děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat