Nepovedený microblading?

Anonymní
9.6.21 14:07

nepovedený microblading?

Ahoj, jdu si k vám pro radu a nejspíš i uklidnění. Včera (8.6.) jsem podstoupila microblading-vláskování obočí v salonu s velmi dobrými recenzemi i krásnými výsledky v portfoliu, bohužel když jsem se podívala do zrcadla, lekla jsem se sama sebe. Vím, že se obočí ještě zesvětlí, ale ta horní linie nad mým obočím je hodně poznat, že je vytetovaná a hodně mi to vadí.
Chci tedy asi nějakou naději, že se to zesvětlí tak, aby to nebylo tak moc vidět, stydím se jít s tím i do práce.
Přikládám fotku.
Předem děkuji za jakékoliv rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1636
9.6.21 14:12

To ještě bude světlat neboj se ale na to že měl salon dobre recenze tak nic moc.. Ten tvar vypadá že není přirozený… A u Micro by měl být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1099
9.6.21 14:14

Zesvětlá to ještě dost, ale já spíš nechápu proč to máš tak široké?? Jde poznat že to máš dost nad svým obočím.
Vždyť ti to musela předkreslit, ty jsi to tak schválila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 14:17

@Markéta188 Ano, předkreslila a říkala, že to tak široké nebude, že se nemám bát. Právě proto jsem nešťastná, že ta horní linie je nad mým obočím a nevypadá to dobře. proto už jen doufám, že ta horní linie vybledne tak aby tam moc nebyla a ráda bych tomu pomohla, hodně mě to ted mrzí, hrozně jsem se na ten zákrok těšilaa jako studentka na VŠ i velkem dost šetřila a jsem ted dost zklamaná, nechci chodit ani ven mezi lidi.

• Citovat
  • Nahlásit
31727
9.6.21 14:20
@Anonymní píše:
@Markéta188 Ano, předkreslila a říkala, že to tak široké nebude, že se nemám bát. Právě proto jsem nešťastná, že ta horní linie je nad mým obočím a nevypadá to dobře. proto už jen doufám, že ta horní linie vybledne tak aby tam moc nebyla a ráda bych tomu pomohla, hodně mě to ted mrzí, hrozně jsem se na ten zákrok těšilaa jako studentka na VŠ i velkem dost šetřila a jsem ted dost zklamaná, nechci chodit ani ven mezi lidi.

Ven jít můžeš. Ale radši si příště kup něco hezkého na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 14:21

@Misasisi Ano, slečna měla na soc. sítích krásné výsledky, recenze na google taky super, používá pigmenty Phibrow a má od nich nějaký ten certifikát/označení Royal Artist, proto jsem se u ní nebála svěřit. No a výsledek je takovýto… Vůbec nevím jak to opravit, zlepšít… to už bylo lepší, když jsem si ho dokreslila jemně sama tužkou…

• Citovat
  • Nahlásit
1099
9.6.21 14:22

Neboj se. Ven klidně jdi, zas tak hrozny to není :oops:
Já bych se nad tvým obočím asi nijak nepozastavila. Ono to fakt ještě hodně vybledne. Jen je Škoda, že za ty peníze nic moc no. Bohužel to udělala moc široké, jinak by to tak špatný nebylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 14:24

@Markéta188 Děkuji, alespoň tak… je to široké dost, ale snad se to tím vyblednutím alespoň zúží

• Citovat
  • Nahlásit
1636
9.6.21 14:26
@Anonymní píše:
@Misasisi Ano, slečna měla na soc. sítích krásné výsledky, recenze na google taky super, používá pigmenty Phibrow a má od nich nějaký ten certifikát/označení Royal Artist, proto jsem se u ní nebála svěřit. No a výsledek je takovýto… Vůbec nevím jak to opravit, zlepšít… to už bylo lepší, když jsem si ho dokreslila jemně sama tužkou…

Jasný ono někdy i recenze lžou..mas to prostě udělané hodně nad svoje obočí ale bude to světlat takže možná lépe že to nebude tak tmave…uvidis za pár dní 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 14:37
@Misasisi píše:
Jasný ono někdy i recenze lžou..mas to prostě udělané hodně nad svoje obočí ale bude to světlat takže možná lépe že to nebude tak tmave…uvidis za pár dní 😊

Ano, je to tak… A moc děkuji za podporu :)

• Citovat
  • Nahlásit
1636
9.6.21 14:40
@Anonymní píše:
Ano, je to tak… A moc děkuji za podporu :)

V pohodě se to zlepší 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
9.6.21 14:40

Bude to svetlejsi a tenci. Mnohem. Takze bud vklidu. Mě s takovyhle oboci libi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
9.6.21 14:50

Ahoj, uvidíš jak to bude vypadat posléze… záleží taky, jaký je tvůj celkový výzor, třeba se to zatím nějak vsákne 🙂 :wink:. Řasy máš krásné…🙂 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 14:54
@Kaffe píše:
Ahoj, uvidíš jak to bude vypadat posléze… záleží taky, jaký je tvůj celkový výzor, třeba se to zatím nějak vsákne 🙂 :wink:. Řasy máš krásné…🙂 👍

Moc děkuji za podporu a pochvalu :* já jsem asi u sebe spokojená se vším, až na to obočí momentálně, tak uvidím jak to bude vypadat po zahojení, klidně přidám foto. řasy jsou teda moje :D ale rostou spíš rovně, takže tak dlouze nevypadají :)

• Citovat
  • Nahlásit
11025
9.6.21 14:55

Klid, ještě to zesvětlá a není to žádná hrůza, kvůli které bys nemohla ven :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat