Fénovat nebo nefénovat vlasy - co je správně?

Anonymní
2.6.21 14:14

Fénovat nebo nefénovat vlasy - co je správně?

Ahoj otázka zní jasně - fénovat nebo ne? Fénování a teplý vzduch prý ničí vlasy, ale nechat volně uschnout škodí pokožce (lupy, kvasinky atd.). Co je tedy správně? Není tady nějaká kadeřnice která by o tom věděla víc a měla k tomu víc informací? Vyfénované vlasy mám vysušené a elektrizuji, volně uschnute mám za pár hodin mastné. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7375
2.6.21 14:17

Nechat volně uschnout na vzduchu. Respektive ne že půjdeš spát s mokrou hlavou. Osobne si vlasy fenuju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51235
2.6.21 14:19

Vlasy nefénuju, chodím spát s mokrou hlavou a vlasy mám pěkný, nemastí se mi. Fénování mi nevyhovuje. Ale každý si musí najít, co mu sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7643
2.6.21 14:19

Fenovat. Volne schnou hustsi vlasy dlouho a neni to dobre. Ale nefenovat horkym, spis vlaznym ci studenejsim vzduchem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21660
2.6.21 14:21

Jednou za čas je potřeba vlasy vyfénovat a vyčesávat při tom kartáčem. To uzavře a vyhladí vlas. Běžně je lepší nechat vlasy volně uschnout. S těma lupama a kvasinkama je to blbost. Mám hodně hustý vlasy a za půl hodiny mi na volným vzduchu uschnou. Za tu dobu se hlava opravdu nezapaří. Co by pak bylo v létě, kdy se člověk potí nonstop a nejvíc právě pod vlasy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
2.6.21 14:21

Já nefenuju, mám od te doby vlasy milionkrát lepší, ale meju si hlavu ráno a usycha mi to přirozeně, nemá se chodit spát s mokrou hlavou, to jak na tom pak lezis, tak se pokožka zaparuje. Můžeš zkusit prosusit jen vlasy u hlavy a délky nechat volne doschnout, tím zabráníš tomu masteniod hlavy a zároveň to nebude tak elektrizovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51235
2.6.21 14:25
@Janli píše:
Jednou za čas je potřeba vlasy vyfénovat a vyčesávat při tom kartáčem. To uzavře a vyhladí vlas. Běžně je lepší nechat vlasy volně uschnout. S těma lupama a kvasinkama je to blbost. Mám hodně hustý vlasy a za půl hodiny mi na volným vzduchu uschnou. Za tu dobu se hlava opravdu nezapaří. Co by pak bylo v létě, kdy se člověk potí nonstop a nejvíc právě pod vlasy…

Mně volně schnou minimálně 2 hodiny (úplně do sucha).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
2.6.21 14:28

@Janli mě třeba vlasy za půl hodiny určitě neuschnou :D tak 2-3 hodiny minimálně a když sem šla spát s mokrou hlavou, tak ještě ráno sem je měla vlhké :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1257
2.6.21 14:32

Já fénuju. Né teda pokaždé, ale několikrát do týdne jo. Mám dlouhé vlasy a vadí mi, že schnou hrozně dlouho pak. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
2.6.21 14:34

@Janli Ty hodně hustý vlasy který schnou půl hodiny bych chtěla vidět :D mám vlasy hustý a délku kousek pod ramena a usychají několik hodin a to i když je teplo :D Jinak pro zakladatelku já si vlasy musím vyfoukat, protože pokud to neudělám tak se mi pokožka zapaří a svědí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
2.6.21 14:43

Fénovat, ale na nejnižší stupneň :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21490
2.6.21 14:50

Fenovat, správným směrem, kvalitním kartáčem a ne horkým vzduchem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13088
2.6.21 14:51

Mam vlasy ridsi a bez fenovani mi lezi priplacle u hlavy. Takze me je jedno, co je lepsi, ja bez fenovani ani ranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13054
2.6.21 14:52

Necham proschnout a pak jen na chvilku dofenuju.
Prijde mi to jako zlata stredni cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 15:04

Jelikož mi schnou víc než dvě hodiny, tak jedině fén. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu