Palette červenofialová 679

206
1.6.21 06:41

palette cervenofialova 679

Ahoj barvite se někdo touhle barvou? Nemáte fotku jak to vypadá na živo? Dekuju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
1.6.21 06:45

Hodně záleží jaký mas vlasy pod tím, jinak to chytne blondýně a jinak tmavovlásce. Tyhle barvy chytaj reálně o dost tmavší než je na obrázku. Fotku nemám, ale měla jsem podobný odstín a chytnul pomalu do černa akorat to házelo takový červený odlesk :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
1.6.21 06:50
@Kriss Tina píše:
Hodně záleží jaký mas vlasy pod tím, jinak to chytne blondýně a jinak tmavovlásce. Tyhle barvy chytaj reálně o dost tmavší než je na obrázku. Fotku nemám, ale měla jsem podobný odstín a chytnul pomalu do černa akorat to házelo takový červený odlesk :roll:

Vlasy mám světle hnědé.. děkuju za reakci. Nedoporučiš nějakou tmavě červenou? Černou urcite nechci. Ale taky netoužím chodím opravdu s rudou hlavou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
1.6.21 07:04

@Koroptev12 leda nějakou profi :D tyhle drogerkovy si chytají jak chtějí :D mě se líbila od syoss ale ta chytala hodně zářivě i na tmavé vlasy, světlejší z ni budou jak klaun z cirkusu :D kdyžtak bych vzala jen přeliv, to se v nejhorším vymeje a vždycky brát o odstín světlejší, jinak to chytne tmavší nez na krabičce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3149
1.6.21 07:52

Já měla od palette tmavě hnědou a chytlůo mi to do černa ( základ světle až středně hnědý) s mojí bílou tváří jsem byla jak chodící mrtvola.. Potom jsem měla od wellaton tropickou červenou 55/46 a byla fajn ani se nevymývala, za to jsem měla nejakou od palette cervenou a ta co jsem si umývala vlasy to byla voda červená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
1.6.21 08:16

Bacha na Palette. Je to žíravina, co moc nejde dolů… To mě vždy proklínala kadeřnice, co to mám na vlasech, že ta barva nejde stáhnout :lol: :lol: :lol:
Loreal je jediná drogerková barva, která se dá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat