Kondicionér z barev na vlasy Loreal

Anonymní
31.5.21 10:49

Kondicioner z barev na vlasy Loreal

Ahoj všem. Ať pátrám jak pátrám, tak nemůžu nikde dohledat a proto zkouším, jestli někdo neví:) K barvám od lorealu, se dává vždycky následná péče, malá tuba kondicioneru, nebo masky po umytí a mě zajímá - víte někdo, kde přesně tyto kondicionery seženu ve velkým balení? Existujou vůbec, nebo jsou vyvinutý jen k těm barvám? Po ničem jsem neměla tak krásný vlasy, jako po těch jejich mini maskách, ale sakra nemůžu je nikde sehnat velkým, poraďte :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3635
31.5.21 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Ať pátrám jak pátrám, tak nemůžu nikde dohledat a proto zkouším, jestli někdo neví:) K barvám od lorealu, se dává vždycky následná péče, malá tuba kondicioneru, nebo masky po umytí a mě zajímá - víte někdo, kde přesně tyto kondicionery seženu ve velkým balení? Existujou vůbec, nebo jsou vyvinutý jen k těm barvám? Po ničem jsem neměla tak krásný vlasy, jako po těch jejich mini maskách, ale sakra nemůžu je nikde sehnat velkým, poraďte :kytka:

Zkus profesionální kondiciéry pro kadeřníky. Když ti vyhovuje Loreal, tak třeba L’Oréal Expert Vitamino Color Resveratrol kondicionér pro barvené vlasy 200 ml.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334
31.5.21 11:20

U nás v Německu to. myslim prodavaji extra v dm, ale jen ty malé lahvičky, ne velké balení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
31.5.21 11:33
@Hanney píše:
Zkus profesionální kondiciéry pro kadeřníky. Když ti vyhovuje Loreal, tak třeba L’Oréal Expert Vitamino Color Resveratrol kondicionér pro barvené vlasy 200 ml.

Tak ten mám akorát danej v košíku na Notinu a čekám jestli ho mám objednat, nebo jestli sem někdo napíše, kde seženu ty proklaty lahvičky :mrgreen: tak asi je objednam :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
31.5.21 11:35
@pikola píše:
U nás v Německu to. myslim prodavaji extra v dm, ale jen ty malé lahvičky, ne velké balení.

Faakt? Že bych si zajela do Německa :mrgreen: Dekuju za info, snad něco takovýho vymysli i u nás :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10897
31.5.21 11:42
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Ať pátrám jak pátrám, tak nemůžu nikde dohledat a proto zkouším, jestli někdo neví:) K barvám od lorealu, se dává vždycky následná péče, malá tuba kondicioneru, nebo masky po umytí a mě zajímá - víte někdo, kde přesně tyto kondicionery seženu ve velkým balení? Existujou vůbec, nebo jsou vyvinutý jen k těm barvám? Po ničem jsem neměla tak krásný vlasy, jako po těch jejich mini maskách, ale sakra nemůžu je nikde sehnat velkým, poraďte :kytka:

nevím, jestli se dají někde sehnat, ale souhlasím, že jsou opravdu super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334
31.5.21 11:42
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
31.5.21 11:49

@pikola Ty brďo, fakt že jo, tak to vidím poprvé. Budu muset někoho vyslat, díky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat