Nepoznám první den menstruace

Anonymní
2.11.19 03:42

Nepoznám první den ms

Ahoj, omlouvám se za možná trochu hloupý dotaz, ale nevím si rady. Jsem po IVF (transfer ještě nebyl) a tento cyklus mám kvůli miminku od 2. dne brát Estrogen 2 mg 3*denně. Problem je, že to IVF mi asi rozhodilo cyklus a včera jsem byla na kontrolním utz, při kterém jsem trochu ráno krvácela, pak celý den nic a večer zase trochu spíš krve než špinění, ale úplně minimální množství. Vyšlo to tak blbě na víkend, braly byste to jako první den MS, když to je tak slabé, teď už zase nic, Nevím si rady, jak mám brát ty léky, jestli dneska nebo v neděli nebo zatim vůbec a nechci něco udělat špatně:-( :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2784
2.11.19 06:35

A jak te vysetrovali? Jestli spodkem, tak to muzes krvacet vzdycky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13047
2.11.19 07:11

U nás v caru se jako první den bralo krvácení jasně červenou krví a do cca 18h. Slabší nevadí (pokud to neni jen na papiru po utření), ale mělo by být kontinuální. Na Tvém místě bych počkala, až se to rozjede. A jak to koresponduje s terminem MS? Už bys to měla dostat? Ten estrofem bereš od druhého dne, ne, tak snad nehrozí, že to prošvihneš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 07:50
@Micaella22 píše:
A jak te vysetrovali? Jestli spodkem, tak to muzes krvacet vzdycky…
@Ba-stet píše:
U nás v caru se jako první den bralo krvácení jasně červenou krví a do cca 18h. Slabší nevadí (pokud to neni jen na papiru po utření), ale mělo by být kontinuální. Na Tvém místě bych počkala, až se to rozjede. A jak to koresponduje s terminem MS? Už bys to měla dostat? Ten estrofem bereš od druhého dne, ne, tak snad nehrozí, že to prošvihneš :think:

Ano, dělali mi utz spodkem, doktorka jen řekla, kdy mám mít ms, tak jsem řekla, že za tři dny a ona, že to po tom IVF může být dříve. Navíc je to poprvé po roce, co mi doktoři nechali rozjet cyklus bez léků, předtím jsem měla vždycky Hynprodyl. Právě, že včera to krev byla, ale jen po tom utz, když jsem se utrela a pak večer na vložce, ale skoro nic a dneska už zase jenom špinění, tak se spíš bojím, co když to bylo všechno a zastaví se to úplně, asi počkám, přinejhorším zavolám v pondělí do CARu.

• Citovat
  • Nahlásit
1332
2.11.19 08:46

Taky jsem vzdy byla rozhozena a nemohla poznat, jestli MS nebo spineni. V CARu rikali, silne krvaceni do 12h je den 1. Pokud se to rozjede az po obede, tak den 0.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat