Byliny na ovulaci

Anonymní
1.11.19 19:49

Byliny na ovulaci

Jaké bylinky a čaje pomahaji podpořit ovulaci? Nejsem velký zastance chemie, pomud neni nutna. Co doporučíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
356
1.11.19 21:08
@Anonymní píše:
Jaké bylinky a čaje pomahaji podpořit ovulaci? Nejsem velký zastance chemie, pomud neni nutna. Co doporučíte?

Gynex mi hezky srovnal cyklus, nebo někomu pomohl i samotný kontryhel, ale ten se má pít jen do ovulace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
1.11.19 21:26
@Adrina1 píše:
Pomahaji bylinkove vlozky, intimky a zensky caj. Kdybys chtela vice infa, poslu do sz :srdce:

přestaň tady lovit oběti na to svoje šmejdské čínské letadlo narvané kdoví jakými sajrajty!
Navíc za reklamu se platí!

https://www.zdravotnickydenik.cz/…linne-smesi/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16388
1.11.19 21:29

Jinak zakladatelko - chceš srovnat dysbalance v oblasti pánve a zad - cvičení podle mojžíšové - pod vedením fyzioterapeuta, nebo hormonální jógu, popřípadě dobře vedené pilates či orientální tance.

Z bylinek je klasikou kontryhel, případně s maliníkem a třezalkou.

A nech si zkontrolovat u doktora hladiny železa, b-vitamínů a selenu a případně je užívej. Nejlépe ze stravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20095
1.11.19 23:01

Koukni na bylinné kúry od Mgr. Podhorné, fi Naděje. Mně pomohly k otěhotnění na začátku předčasného porodu.
@luciie88 pití kontryhelu jen do ovulace je nesmysl, nechápu, kde se vzal a proč to všichni opakují. Kontryhel napomáhá harmonizaci hormonální hladiny, proto se optimálně pije od začátku cyklu po dobu tří týdnů a pak se dává na týden pauza. K otěhotnění nutně potřebuješ správnou hladinu hormonů i od ovulace do menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
2.11.19 09:24

@Janli a v případě, že při ovulaci dojde k oplodnění kontryhel nevadí? Já osobně s ním takovou zkušenost nemám, tak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20095
2.11.19 11:19
@luciie88 píše:
@Janli a v případě, že při ovulaci dojde k oplodnění kontryhel nevadí? Já osobně s ním takovou zkušenost nemám, tak nevím.

Ne, naopak. Kontryhel pomáhá ke správné funkci vaječníků a optimální hladinu hormonů potřebuješ i ke zahnízdění vajíčka, správné funkci sliznice a udržení těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
2.11.19 15:18

@Janli ok, děkuji za info :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2798
2.11.19 16:10

@luciie88 no uvidis, jak ti kontryhel sedne, mne treba delal krvaceni mimo cyklus, pila jsem ho jak pise @Janli Pak jsem se docetla, ze ma zvysovat progesteron, takze kdybych ho chtela nekdy znovu pit, tak ho zkusim az po ovulaci. Kazdopadne ja se po 2 nebo 3 cyklech na nej vyprdla, takze nemuzu rict, jestli by mi pomohl otehotnet, ale urcite to neni zazrak na vsechny problemy. Pak jsem ho jeste pila po revizi, jestli to melo vliv, nedokazu rict, ale cyklus mi naskocil muj bezny. Kazdopadne ja uz budu s bylinkama opatrna, dneska jsem se docetla, ze salvej zvysuje estrogen, pila jsem ji pri nachlazeni a zpetne koukam na graf, ze ten pokles teplot v LF asi sedi na to piti salveje. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 22:47

Nejsem si jistá, že jestli dokážu odvar pít kdyz nepoznam změnu nemam moc silnou vůli. Listovku jsem začala taky bojkotovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat