Nepravidelná menstruace a špinění před MS

Anonymní
16.3.21 19:07

Nepravidelná menstruace a špinění před MS

Ahoj :mavam:
již několik let mám nepravidelný cyklus, začala jsem to ale sledovat teprve minulý rok, kdy jsem si pořídila aplikaci. Od léta jsem různě dlouhé cykly, po sobě od července 36, 53, 19, 21, 40, 36 a 16 dní. Do toho často špiním, klidně i 10 dní před menstruaci, občas i par dni po. Některé měsíce se tak stává, ze špiním, mám menstruaci, pak tyden nic a pak přichází zase spineni, menstruace.. :roll: Přítel se mnou nechce spát, když spinim nebo mám MS, takže mě to dost trápí. Gynekolog doporučil antikoncepci, což jsem odmítla, a tak mi předepsal agnucaston. Ten teď beru 3tim měsícem, společně i s macou peruánskou, na kterou jsem slysela chválu, ale zatím se nic moc nezměnilo, snad jen to, ze mám MS silnější a mám hezčí pleť. Měl jste někdo podobný problém? Co vám pomohlo?
Díky, J.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
16.3.21 19:18

Zkusila bych kapicky Gynex, maly, hořký, zazrak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 19:29
@Sardelka píše:
Zkusila bych kapicky Gynex, maly, hořký, zazrak :palec:

A myslíš, že můžu brát zároveň i s tou macou nebo ji radši vysadit a brát jen gynex?

• Citovat
  • Nahlásit
793
16.3.21 19:53

Mne pomohla Maca s kombinaci Kontryhele a Kotvičníku ve formě tablet, každý večer 1 tabletka od každého. Toto mi doporučila přímo lékařka, nechtěla jsem umělé hormony. Pokud ale chces otěhotnět tak kontryhel brát jen do ovulace. Špinila jsem půl cyklu, po 4 měsících špinení jen 2 dny před ms a ms přesně na den :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.3.21 09:04

Díky oběma za rady, vyzkouším postupně :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat