Sterilizace ve 30 letech

189
16.3.21 13:51

Sterilizace ve 30 letech

Ahoj ženy.
Diskuzí na toto téma tu je asi hodně, ale nechce se mi to hledat.
Podstpupila jste některá sterilizaci ve 30 letech? Mám 2 děti, jeden potrat za sebou a celkově 3× kyretaž. Další děti už opravdu nechceme.
Udělá mi ji někdo v tomto věku? A lze to na pojišťovnu nebo se to hradí? Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2972
16.3.21 13:56

Udělá, hradíš sama. Je tam povinná lhůta 14 dní, aby sis jako měla čas to promyslet, dle zkušeností kamarádek měl občas někdo blbý kecy, ale jinak v zásadě pohoda. Osobní zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25181
16.3.21 14:10

Hradí se to. Taky o tom vážně uvažuju. Je mi teda o pár let víc. Kdysi byly přísnější podmínky, dneska už ne. Jen je tam ta lhůta pro potvrzení, rozmyšlení.
Kdyby se můj nejmladší neotočil, tak jsem chtěla sterilizaci v rámci sekce. Ale otočil se, rodila jsem normálně, tak musím vyloženě na zákrok. Jinak je to i levnější, když se to dělá v rámci jiné operace. Teď čekám až se přežene covid a až přestanu kojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
16.3.21 14:25

Známá byla hradila si to sama cca 15tis (zalezi na nemocnici) a je spokojená až nasetrim mam to v plánu taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 16:03

Já jsem si nechala udělat sterilizaci u třetího CS. Bylo mi 29. Bralo se to, jako zdravotní důvody, takže jsem nic neplatila.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat