Nepravidelnost cyklu nebo problém

42
15.3.17 22:38

Nepravidelnost cyklu nebo problém

Ahojte,
chtěla bych se vás zeptat jestli některá z vás má zkušenosti s tím co se teď stalo mě. Snažíme se od Února o miminko je to krátce, ale týden před ms 3.3. jsem se začala špinit jenže aby toho nebylo málo asi tři dny po skončení jsem se začala špinit znova. Udělala jsem si ze zvědavosti i těhotenský test jelikož od poslední ms 10.2. bych byla v 4+3(jestli počítám dobře), ale nic na testu nebylo a tak jsem si udělala ovulační a byly tam dvě čárky. Je možné mít ovulaci zaprvé během toho co se špiním a za druhé stalo se vám to někomu. Udělalo se mi to takhle poprvé. A podobný problém jsem měla asi před rokem, ale to jsem měla po dvou týdnech takhle nepravidelné. Pro info neberu antikoncepci a nikdy jsem nebrala.

Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11645
16.3.17 03:33

Ovulacni test ale neni pozitivni, kdyz jsou na nem 2 carky, ta testovaci musi byt alespon stejne silna, jako kontrolni…takze ovu test se 2 carkami nevypovida vubec o nicem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
16.3.17 07:41

Napiš mi datum poslední menstruace a datum očekávané menstruace a poradíme ti víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
16.3.17 09:09

@beruska9 ano vím k čemu je ovulační test ptám se jestli můžu mít ovulaci když se spinim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
16.3.17 09:10

@Jullinka9 máš to tam napsané :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
16.3.17 09:26

Jo promin. takže pokud poslední ms byla 10,2 tak by ovulace měla být koncem února, tak kolem 23.února, žáleží jak ji míváš, toho 3,3 je podle mě na ovulaci už pozdě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5618
16.3.17 09:45
@Jullinka9 píše:
Jo promin. takže pokud poslední ms byla 10,2 tak by ovulace měla být koncem února, tak kolem 23.února, žáleží jak ji míváš, toho 3,3 je podle mě na ovulaci už pozdě

Záleží na tom, jak má dlouhé cykly. Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu (tedy před další menstruací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
16.3.17 09:52

@bartsch to máš sice pravdu ale slečně vychází 3.3. že je 22. DC. a pokud je to týden před očekávanou ms tak to je ovulace už nepravděpodobná. Ale příroda je všemocná a někdy i doktoři jsou na přírodu krátcí. @PajuW být tebou počkám na ms, a pokud v termínu nepřijde skus tt. Třeba na tebe vykoukne druhá čárka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5618
16.3.17 10:01
@Jullinka9 píše:
@bartsch to máš sice pravdu ale slečně vychází 3.3. že je 22. DC. a pokud je to týden před očekávanou ms tak to je ovulace už nepravděpodobná. Ale příroda je všemocná a někdy i doktoři jsou na přírodu krátcí. @PajuW být tebou počkám na ms, a pokud v termínu nepřijde skus tt. Třeba na tebe vykoukne druhá čárka :-)

Může mít delší cyklus, tělo nejsou hodinky a nefunguje vždy pravidelně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
16.3.17 10:51

@Jullinka9 3.3 jsem začala spinit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu