Reklama

Nepříjemné píchání, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 10:30
nepříjemné píchání, co s tím?

Ahoj holky,
začalo se u mě projevovat píchání v pochvě, děloze? Jakoby bodnutí na čípku?
Je to docela nepříjemné, celý den nic a třeba večer děs :,( čekám první mimi, takže se kontroluji často :lol: a mám docela obavy. Je to u těhotenství normální? Jsem v 10 tt.

Děkuji předem za odpovědi :hug:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 10. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

natyber
Kelišová 6021 příspěvků 03.05.18 11:00

@peti13 Ahoj, co s tím? Nic moc. Neboj se a tolik se nesleduj, nebo se z toho zblázníš ;) Tohle píchání a tahání a pobolívání na začátku k tomu patří. Všechno se tam chystá, napíná, připravuje. Můžeš mít i pocity jako při MS. Pokud jsou to nějaké velké bolesti tak si zavolej na gyndu ;)

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 03.05.18 11:54

Měla jsme bodání v čípku celé těhotenství a od 20 tt fakt hodně, denně, kolikrát jsem se musela při chůzi zastavit a předklonit. Nic to nebylo.
Doktora jsem se na to ptala, vždy mě prohlédl (normálně na poradně) a vše bylo v pořádku, říkal mi, že bolesti jsou úplně běžné, řešit to mám, když to budou nějaké pravidelně se opakující potíže (jako kontrakce např. každých deset minut) nebo když to bude bolet i pokud budu v klidu (ležet).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

U Nely Slovákové zasahovala policie. Milenec chce vrátit údajně darovanou motorku!

Rozchody bývají složité, zvlášť, když je ve hře majetek. Své o tom ví i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama