Nepříjemné píchání, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peti13  03.05.18 10:30
nepříjemné píchání, co s tím?

Ahoj holky,
začalo se u mě projevovat píchání v pochvě, děloze? Jakoby bodnutí na čípku?
Je to docela nepříjemné, celý den nic a třeba večer děs :,( čekám první mimi, takže se kontroluji často :lol: a mám docela obavy. Je to u těhotenství normální? Jsem v 10 tt.

Děkuji předem za odpovědi :hug:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 10. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

natyber
Kelišová 5177 příspěvků 03.05.18 11:00

@peti13 Ahoj, co s tím? Nic moc. Neboj se a tolik se nesleduj, nebo se z toho zblázníš ;) Tohle píchání a tahání a pobolívání na začátku k tomu patří. Všechno se tam chystá, napíná, připravuje. Můžeš mít i pocity jako při MS. Pokud jsou to nějaké velké bolesti tak si zavolej na gyndu ;)

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 03.05.18 11:54

Měla jsme bodání v čípku celé těhotenství a od 20 tt fakt hodně, denně, kolikrát jsem se musela při chůzi zastavit a předklonit. Nic to nebylo.
Doktora jsem se na to ptala, vždy mě prohlédl (normálně na poradně) a vše bylo v pořádku, říkal mi, že bolesti jsou úplně běžné, řešit to mám, když to budou nějaké pravidelně se opakující potíže (jako kontrakce např. každých deset minut) nebo když to bude bolet i pokud budu v klidu (ležet).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama