Reklama

Placenta na ploše bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

N-I-K-O-L
Povídálka 16 příspěvků 02.05.18 20:22
Placenta na ploše bříška

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zdali nemate někdo stejnou zkušenost? :think: dnes 20tt byli jsme na utz a chtěli jsme i fotku 3D ale pan dr mi jen oznámil ze placenta je umístěna na stěně bříška, kdy fotka nejde videt :-( když jsem se zeptala zdali by nesla někdy pozdeji, ze se na ní těším řekl, že to nemá cenu :,( máte s tím prosím někdo zkusenost prosim?? Myslíte že opravdu vidět nepůjde? Byla jsem u něj pouze na UTZ a přišlo mi ze po odborné stranCe super jen, že mě mírně odbyl předem děkuji :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 20. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Lenka_Hal
Závislačka 4539 příspěvků 02.05.18 21:20

Taky jsem mela placentu vepredu a 3D UZ byl v poho… 8o

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1873 příspěvků 02.05.18 21:36

:think: ja mela placentu jak balon, na přední straně (tedy,,na brisku”) a fotku z utz mam krásnou…

N-I-K-O-L
Povídálka 16 příspěvků 02.05.18 21:58

Myslela jsem si to, že mě doktor zcela odbyl :-( když jsem se ptala na další termín řekl ze to cenu nemá :-( takže mam zkusit jinde?

Lenka_Hal
Závislačka 4539 příspěvků 02.05.18 22:11

Ja bych to zkusila jinde :palec:

N-I-K-O-L
Povídálka 16 příspěvků 02.05.18 22:29

Děkuji :-) :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 03.05.18 09:46

@N-I-K-O-L zkusila bych taky jinam ;) ja mam placentu vpredu na brise a mame dve 3D fotky…jedna je sice takova zvlastni, ale pan doktor se snazil snad pul hodiny, zduchal do bricha (miminko melo hlavicku nacpanou oblicejickem do bricha) a ruzne fotku upravoval a natacel…a pak ve 30tt na screeningu mi sam nabidl, ze udela 3D, jestli chceme a ta uz byla lepsi :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama