Placenta na ploše bříška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 02.05.18 20:22
Placenta na ploše bříška

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zdali nemate někdo stejnou zkušenost? :think: dnes 20tt byli jsme na utz a chtěli jsme i fotku 3D ale pan dr mi jen oznámil ze placenta je umístěna na stěně bříška, kdy fotka nejde videt :-( když jsem se zeptala zdali by nesla někdy pozdeji, ze se na ní těším řekl, že to nemá cenu :,( máte s tím prosím někdo zkusenost prosim?? Myslíte že opravdu vidět nepůjde? Byla jsem u něj pouze na UTZ a přišlo mi ze po odborné stranCe super jen, že mě mírně odbyl předem děkuji :srdce:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 20. týden těhotenství?

Reakce:

Lenka_Hal
Kelišová 5320 příspěvků 02.05.18 21:20

Taky jsem mela placentu vepredu a 3D UZ byl v poho… 8o

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 02.05.18 21:36

:think: ja mela placentu jak balon, na přední straně (tedy,,na brisku”) a fotku z utz mam krásnou…

N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 02.05.18 21:58

Myslela jsem si to, že mě doktor zcela odbyl :-( když jsem se ptala na další termín řekl ze to cenu nemá :-( takže mam zkusit jinde?

Lenka_Hal
Kelišová 5320 příspěvků 02.05.18 22:11

Ja bych to zkusila jinde :palec:

N-I-K-O-L
Povídálka 18 příspěvků 02.05.18 22:29

Děkuji :-) :srdce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 03.05.18 09:46

@N-I-K-O-L zkusila bych taky jinam ;) ja mam placentu vpredu na brise a mame dve 3D fotky…jedna je sice takova zvlastni, ale pan doktor se snazil snad pul hodiny, zduchal do bricha (miminko melo hlavicku nacpanou oblicejickem do bricha) a ruzne fotku upravoval a natacel…a pak ve 30tt na screeningu mi sam nabidl, ze udela 3D, jestli chceme a ta uz byla lepsi :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >