Reklama

Opakovaně aceton v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 01.05.18 19:00
Aceton v moci opakovane

Jiz na trech kontrolach jsem mela v moci aceton na 2-3. Dvakrat to bylo po velkych nevolnostech, ale potreti jsem pred odberem snidala i obedvala. Cukr v moci nic, v krvi 4,7 nalacno. Jsem v 17tt, posledni mesic trpim nevolnostmi a zvracenim vic nez driv. Zazil nekdo? Je to cukrovka?

Reklama

Reakce:

luccifera
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 01.05.18 19:05

Aceton vznika pri ketoze, tedy, kdyz je ve strave mene nez 20 g sacharidu za den… je to nejaka porucha v metabolismu cukru, asi by to stalo za to resit to s doktorem

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 01.05.18 19:11

Jim urcite pres 200g sacharidu denne. Doktor me poslal zitra do rizikove poradny, jsem jen nervozni, co me ceka. OGTT je mi jasne, ze ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 20:17

Mám to několik let…už to neřeším. Cukrovka to u me neni-cukr v krvi (i behem tehotenstvi) mam vzdy ulazkovy. Cítím se dobře, žádné problémy nemám. U doktora jsem pochodila tak, že muj „problém“ uzavřel s tim, že jako každá žena urcite držím diety a hladovim (diety ani hladovky nedrzim).

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 01.05.18 20:27

Muj doktor mi taky nadaval, ze urcite drzim dietu. Za dva tydny jsem ale pribrala 2 kila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama