Opakovaně aceton v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 01.05.18 19:00
Aceton v moci opakovane

Jiz na trech kontrolach jsem mela v moci aceton na 2-3. Dvakrat to bylo po velkych nevolnostech, ale potreti jsem pred odberem snidala i obedvala. Cukr v moci nic, v krvi 4,7 nalacno. Jsem v 17tt, posledni mesic trpim nevolnostmi a zvracenim vic nez driv. Zazil nekdo? Je to cukrovka?

Reakce:

luccifera
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 01.05.18 19:05

Aceton vznika pri ketoze, tedy, kdyz je ve strave mene nez 20 g sacharidu za den… je to nejaka porucha v metabolismu cukru, asi by to stalo za to resit to s doktorem

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 01.05.18 19:11

Jim urcite pres 200g sacharidu denne. Doktor me poslal zitra do rizikove poradny, jsem jen nervozni, co me ceka. OGTT je mi jasne, ze ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 20:17

Mám to několik let…už to neřeším. Cukrovka to u me neni-cukr v krvi (i behem tehotenstvi) mam vzdy ulazkovy. Cítím se dobře, žádné problémy nemám. U doktora jsem pochodila tak, že muj „problém“ uzavřel s tim, že jako každá žena urcite držím diety a hladovim (diety ani hladovky nedrzim).

kacakaca
Závislačka 2610 příspěvků 01.05.18 20:27

Muj doktor mi taky nadaval, ze urcite drzim dietu. Za dva tydny jsem ale pribrala 2 kila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >