Opakovaně aceton v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 01.05.18 19:00
Aceton v moci opakovane

Jiz na trech kontrolach jsem mela v moci aceton na 2-3. Dvakrat to bylo po velkych nevolnostech, ale potreti jsem pred odberem snidala i obedvala. Cukr v moci nic, v krvi 4,7 nalacno. Jsem v 17tt, posledni mesic trpim nevolnostmi a zvracenim vic nez driv. Zazil nekdo? Je to cukrovka?

Reklama

Reakce:

luccifera
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 01.05.18 19:05

Aceton vznika pri ketoze, tedy, kdyz je ve strave mene nez 20 g sacharidu za den… je to nejaka porucha v metabolismu cukru, asi by to stalo za to resit to s doktorem

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 01.05.18 19:11

Jim urcite pres 200g sacharidu denne. Doktor me poslal zitra do rizikove poradny, jsem jen nervozni, co me ceka. OGTT je mi jasne, ze ano.

Anonymní  01.05.18 20:17

Mám to několik let…už to neřeším. Cukrovka to u me neni-cukr v krvi (i behem tehotenstvi) mam vzdy ulazkovy. Cítím se dobře, žádné problémy nemám. U doktora jsem pochodila tak, že muj „problém“ uzavřel s tim, že jako každá žena urcite držím diety a hladovim (diety ani hladovky nedrzim).

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2336 příspěvků 01.05.18 20:27

Muj doktor mi taky nadaval, ze urcite drzim dietu. Za dva tydny jsem ale pribrala 2 kila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Švehlíkova oslava syn? S pivem a ve společnosti dvou žen

Jak jsme vás jako první informovali, David Švehlík se stal trojnásobným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama