Dneska mám termín...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 01.05.18 15:45
Dneska termín...

Zdravím :mavam: Dneska mám termín od rána mám jen bolesti ne v břichu, ale spíš hodně dole u močáku.. taková dost bodavá bolest.. není to nic hrozného někdy je to dost nepříjemné, ale dá se to vydržet :roll: někdy mi to připomíná jak bolest u menstruace dohromady s bodavými bolestmi a tlačí mě to tam.. trvá jen pár sekund někdy 5 někdy i 10.. a pak je klid a zase třeba za 10 minut to začne a tak to mám od rána pořad.. nevíte co by to mohlo byt? Na kontrolu mám jít už zítra poprvé do nemocnice 8o :nevim:

Najdete v encyklopedii: Jak poznám, že rodím?

Reklama

Reakce:

Boudová
Kelišová 5973 příspěvků 01.05.18 15:56

@Tamca01 mě takhle okolo termínu bolelo taky. Myslím že to dělalo mimco. Porod začal mnohem nenápadněji.

Kamkam
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 01.05.18 15:59

Hmm, termín porodu, bolesti, co by to mohli být :mrgreen:
Ne, promiň, může se ti rozjíždět porod, můžou to být poslíčci. Ale myslím, že to do pár hodin poznáš. Můžeš zkusit teplou sprchu. Držím palce. :palec:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 01.05.18 16:00

Jo no, to je fakt, taky mi to připomnělo, jak píše Boudová, takhle nějak bych to popsala, když se mi dole vrtala malá.

Anonymní  01.05.18 16:36

Já takhle rodila dceru před 7 mi lety. přesně co píšeš. v půl 10 to začlo a v půl 7 večer dcera na světě :hug: :) ale ve 38tt hodně štěstí at se narodí zdravé miminko :kytka:

Anonymní  01.05.18 16:41

A jestli to máš od rána porod se ti prodlužuje já v 15:45 byla už v porodnici a měla jsem stahy po 2minutách, na to že to byl porod první byl dost rychlí druhou dceru jsem rodila dva dny, 2.6.2013 jsem měla boelsti v podbříšku nebylo to moc pěkný a břicho mě bolelo bylo jako kámen. 3.6 miv půl4 odtekla plodová voda a 4.6 ve 4 ráno byla další dcera na světě. měla jsem vyvolávaný porod nechtělo se jí jít ven. a u té první jak jsem psala že jsem měla to stejné tak to takhle začalo a po dvou hodinách asi kolem 12odpoledne mě chytli velké bolesti v bedrem jak se říká křížové ty jso unejhorší prej ale neni nic hroznějšího než porod vyvolávaný a rodit na sucho. hodně štěstí :srdce:

novakova.t
Závislačka 2809 příspěvků 01.05.18 17:15

Zkus teplou sprchu na břicho a zada…bud se to rozjede nebo prejde

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 07.05.18 19:10

Tak nakonec to přece byl porod :D ve 23:30 silnější bolesti, tak jsme radši šli do nemocnice.. kdyby nahodou a doktor mi řekl, ze už jsem na 2,5cm otevřená.. ve 2 hodiny jsem byla otevřená na 5cm a ve 4 na 7cm tak mi pichli vodu a 4:47 malý na světě ❤️❤️ Docela rychle, jsem byla rada :dance:

beruska777
Kecalka 227 příspěvků 07.05.18 19:17

@Tamca01 Super zpráva, gratuluji ke chlapečkovi a přejeme samé zdravíčko :srdce: :*

Tamca01
Nováček 8 příspěvků 07.05.18 19:21

@beruska777
Moc dekujeme!!❤️☺️

Boudová
Kelišová 5973 příspěvků 07.05.18 19:34

@Tamca01 gratuluju a zavidim :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Skandál na narozeninách Václava Klause: Oslavu chtěl narušit opilec ze Zemanova štábu

To byla párty! Bývalý prezident České republiky Václav Klaus slavil své 77.... číst dále >

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama