Reklama

Stáří plodu se změnilo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 17:38
Stáří plodu se zmenilo

Prosim o radu/uklidneni.
Dle posledni kontroly u meho doktora bych dnes mela byt 11+1. Dneska jsem ale byla na pohotovosti kvuli krecim v brise a hnedemu vytoku. A doktorka namerila stari na 10+6 s tim, ze mi rekla, ze je to v poradku, ze to odpovida. Srdicko bije a vypada to, ze problem zadny nenasla.
Jenomze mi to neda a musim nad tim premyslet. Jak je mozne, ze namerila o 5 dni mene? Nemohl se prestat vyvijet? Nebo je mereni tolik nepresne? Mam strach :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jessikka
Extra třída :D 10675 příspěvků 01.05.18 17:40

O dva dny, ne? Naprosto v toleranci.

Limi123
Závislačka 3028 příspěvků 01.05.18 17:40
@Anonymní píše:
Prosim o radu/uklidneni.
Dle posledni kontroly u meho doktora bych dnes mela byt 11+1. Dneska jsem ale byla na pohotovosti kvuli krecim v brise a hnedemu vytoku. A doktorka namerila stari na 10+6 s tim, ze mi rekla, ze je to v poradku, ze to odpovida. Srdicko bije a vypada to, ze problem zadny nenasla.
Jenomze mi to neda a musim nad tim premyslet. Jak je mozne, ze namerila o 5 dni mene? Nemohl se prestat vyvijet? Nebo je mereni tolik nepresne? Mam strach :-(

To neni o 5 dnu mene, ale o 2 dny mene a je to uplne normalni, neumi to zmerit tak presne.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 01.05.18 17:41

Není to 5, ale o 2 dny - počítá se to na týdny takže 10+0 až 10+6 a pak už je 11+0 až 11-6. atd. Je to úplně v pořádku.

Lekninka91
Extra třída :D 10210 příspěvků 01.05.18 17:41

Mezi 10+6 a 11+1 není rozdíl pět dní :D A je normální, že každý doktor může naměřit trochu jinak :nevim: stačí se ukliknout o milimetr, což není nic zvláštního :nevim:

nonina
Závislačka 4027 příspěvků 01.05.18 17:43

Jak už psaly holky nade mnou, je to o 2 dny, což nic není. Počítá se 10+6, 11, 11+1. Takže o 2 dny, klid. navíc, pokud by se plod přestal vyvýjet, tak by nebyla srdeční akce. Uklidni se, dej si za odměnu něco dobrého a užívej si. :hug:

ugluk
Hvězda diskuse 42158 příspěvků 01.05.18 17:47

Hele, ten samej doktor to bude měřít plus minus pár dní, i kdyby udělal dvě měření hned za sebou. Mé dítě bylo na jednom utz o pět dní pozadu a 14 dní poté 5 dní napřed.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 17:51

Holky diky. Ja uz jsem dneska fakt mimo :roll: absolutne nevim jak jsem k tem peti dnum prisla. Zdravy rozum mi to zpetne nebere… Dneska byl holt tezky den.

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 01.05.18 17:54

Jestli nic nenašla, tak buď v klidu. Já jsem takhle dojela na pohotovost ve 12+0. Ráno jsem si celá šťastná odnášela od své doktorky výsledky screeningu s rizikem 1:50 000 a večer ze mě začala lejt krev a měla jsem silné bolesti. Ultrazvuk byl v pohodě a dceru jsem donosila, ale na ten strach a zoufalství nikdy nezapomenu.

Markéta80
Hvězda diskuse 39287 příspěvků 01.05.18 17:55
@Anonymní píše:
Prosim o radu/uklidneni.
Jenomze mi to neda a musim nad tim premyslet. Jak je mozne, ze namerila o 5 dni mene? Nemohl se prestat vyvijet? Nebo je mereni tolik nepresne? Mam strach :-(

jakých 5 dní? Rozdíl 2 dny je nic ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 17:56

Ale kdyz uz vas tady mam. Predepsala mi Utrogestan. Mate nektera zkusenost.
Nejsem sice zadna „lesni zena“ ktera by odmitala veskere leky, ale kdyz to neni nutne, tak se jim vzdycky snazim vyhnout. Bricho me boli porad, dala jsem si magnesko dle doporuceni a je to o neco lepsi. A spineni kvuli kteremu jsem letela na pohotovost uz ustava. Tak nevim?…

geronimo17
Povídálka 47 příspěvků 01.05.18 17:59
@Karleon píše:
Jestli nic nenašla, tak buď v klidu. Já jsem takhle dojela na pohotovost ve 12+0. Ráno jsem si celá šťastná odnášela od své doktorky výsledky screeningu s rizikem 1:50 000 a večer ze mě začala lejt krev a měla jsem silné bolesti. Ultrazvuk byl v pohodě a dceru jsem donosila, ale na ten strach a zoufalství nikdy nezapomenu.

Ani mi nemluv, vcera mi zacaly hrozne bolesti, vecer krvaceni. Nechtela jsem plasit, ze pockam do rana. Rano porad spineni. No uz jsem myslela na nejhorsi :-( ja jsem takovy plašoň a cerna kronika… Ted jsem to ale pocitala a zrovna na dnesek by mi normalne vychazel menzes. To by mohlo byt i tim ne?

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 01.05.18 18:00

Já bych Utrogestan nebrala, nevidím k tomu žádný důvod.

Markéta80
Hvězda diskuse 39287 příspěvků 01.05.18 18:00
@Anonymní píše:
Ale kdyz uz vas tady mam. Predepsala mi Utrogestan. Mate nektera zkusenost.
Nejsem sice zadna „lesni zena“ ktera by odmitala veskere leky, ale kdyz to neni nutne, tak se jim vzdycky snazim vyhnout. Bricho me boli porad, dala jsem si magnesko dle doporuceni a je to o neco lepsi. A spineni kvuli kteremu jsem letela na pohotovost uz ustava. Tak nevim?…

utrogestan rozhodně neublíží. Záleží na Tobě, jsou to hormony. Já ho brát musela, bez něj by došlo velice rychle k potratu :(

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 01.05.18 18:01

@geronimo17 Já jsem dost lila i o dva týdny dřív, tak nevím, jestli za to mohlo období menstruace. U mě to byly spíš prasklé cévky na čípku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama