Vyrážka v těhotenství - měl někdo také?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peeli
Stálice 60 příspěvků 02.05.18 17:45
Vyrazka v tehotenstvi- mel nekdo take?

Prosim nemel jste nekdo v tehu podobnou yvrazku? Jsem v 16 tt dekujj

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 32313 příspěvků 10 inzerátů 02.05.18 17:58

Ahoj, to může být alergie na těhotenství, pokud tím jinak netrpíš. Zajdi na kožní a než tam půjdeš, natírej imazolem - bílou pastou, koupíš v lékárně.

AnnaNuvoletta07
Povídálka 36 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 18:06

Vypadá to jako můj atopický ekzém. Tak možná alergie. :think: Též bych určitě doporučila návštěvu lékaře. :think: :nevim:

peeli
Stálice 60 příspěvků 02.05.18 18:16

Děkuji, já to ukazovala na gynekologii a dostala jsem masticku a imazol pouzivam, jen to nejak extra teda nepomaha.

Kajak18
Kecalka 165 příspěvků 02.05.18 19:44

No tak já tě nepotěším. Přesně tohle se mi udělalo v prvním těhotenství - čtyři roky zpět a dodneška s tím mám problémy. Dělá se mi to hlavně když je teplo, tak v podkolení jamce a jediné co na to vždy zabere jsou kortikoidy - nějakými lehkými jsem mazala i v obouch těhotenstvích, protože jinak bych si to rozškrabala do krve, jak to vždycky lehtá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama