Vyrážka v těhotenství - měl někdo také?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peeli
Stálice 67 příspěvků 02.05.18 17:45
Vyrazka v tehotenstvi- mel nekdo take?

Prosim nemel jste nekdo v tehu podobnou yvrazku? Jsem v 16 tt dekujj

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33345 příspěvků 10 inzerátů 02.05.18 17:58

Ahoj, to může být alergie na těhotenství, pokud tím jinak netrpíš. Zajdi na kožní a než tam půjdeš, natírej imazolem - bílou pastou, koupíš v lékárně.

AnnaNuvoletta07
Kecalka 407 příspěvků 02.05.18 18:06

Vypadá to jako můj atopický ekzém. Tak možná alergie. :think: Též bych určitě doporučila návštěvu lékaře. :think: :nevim:

peeli
Stálice 67 příspěvků 02.05.18 18:16

Děkuji, já to ukazovala na gynekologii a dostala jsem masticku a imazol pouzivam, jen to nejak extra teda nepomaha.

Kajak18
Kecalka 244 příspěvků 02.05.18 19:44

No tak já tě nepotěším. Přesně tohle se mi udělalo v prvním těhotenství - čtyři roky zpět a dodneška s tím mám problémy. Dělá se mi to hlavně když je teplo, tak v podkolení jamce a jediné co na to vždy zabere jsou kortikoidy - nějakými lehkými jsem mazala i v obouch těhotenstvích, protože jinak bych si to rozškrabala do krve, jak to vždycky lehtá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >