Vyrážka v těhotenství - měl někdo také?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peeli
Stálice 61 příspěvků 02.05.18 17:45
Vyrazka v tehotenstvi- mel nekdo take?

Prosim nemel jste nekdo v tehu podobnou yvrazku? Jsem v 16 tt dekujj

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32710 příspěvků 10 inzerátů 02.05.18 17:58

Ahoj, to může být alergie na těhotenství, pokud tím jinak netrpíš. Zajdi na kožní a než tam půjdeš, natírej imazolem - bílou pastou, koupíš v lékárně.

Uživatel je onlineAnnaNuvoletta07
Kecalka 139 příspěvků 02.05.18 18:06

Vypadá to jako můj atopický ekzém. Tak možná alergie. :think: Též bych určitě doporučila návštěvu lékaře. :think: :nevim:

peeli
Stálice 61 příspěvků 02.05.18 18:16

Děkuji, já to ukazovala na gynekologii a dostala jsem masticku a imazol pouzivam, jen to nejak extra teda nepomaha.

Kajak18
Kecalka 187 příspěvků 02.05.18 19:44

No tak já tě nepotěším. Přesně tohle se mi udělalo v prvním těhotenství - čtyři roky zpět a dodneška s tím mám problémy. Dělá se mi to hlavně když je teplo, tak v podkolení jamce a jediné co na to vždy zabere jsou kortikoidy - nějakými lehkými jsem mazala i v obouch těhotenstvích, protože jinak bych si to rozškrabala do krve, jak to vždycky lehtá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama