Nepříjemné stavy

Anonymní
17.5.21 00:51

Nepříjemné stavy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je mi 18, kouřím, nepiju alkohol, občas kouřím marihuanu, a rok a půl mě trápí bušení srdce, a tlak na hrudi nebo na prsou a někdy mravenčení v rukou, a nadměrný strach, a zlé obavy že to semnou sekne, dokážu normálně fungovat jako jiný člověk, chtěl bych se zeptat zda tyto stavy když jim nepodléhám časem odezní, stává se mi to někdy když kouřím marihuanu začne mi bušit srdce a motat hlava a pak se k tomu přidá brnění rukou a nepříjemný tlak na těle, když na to nemyslím a začnu se zabývat jiným stav se pomalu zase zlepšuje, ale tyto stavy se mi dějí i v den co nekouřím marihuanu, rád bych se zeptal, jestli si je nevyvolávám sám. Jinak rád kouřím marihuanu protože mi pomáhá se lépe soustředit a přemýšlet, a kluci říkali že je to normální bušení srdce z trávy, tak já se chci zeptat jestli to není nějak nebezpečné, jak se s tohoto stavu mám zbavit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
836
17.5.21 01:01

Klidně se uhul k smrti a přestaň stím tvým smažením otravovat lidi :lol:
Zbavit se toho dá jednoduše přestaň hulit a nebo jdi skákat bungee jumping bez lana :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17001
17.5.21 01:07

Máš úzkosti a marihuana ti je zhoršuje ve smyslu když tělo řeší výpadek příjmu THC, tak se rozjeodu tyhle stavy. Podobně jako to dělá alkohol…

https://www.adicare.cz/…ou-poruchou/

řešením je nehulit, srovnat si životosprávu učit se zacházet úzkostmi a pokud by se to nedařilo, tak na chvíli antidepreiva, aby se neurochemie srovnala.

začni tím, že si pořídíš tuhle knihu a porozumíš tomu, jak uzkot funguje a co s ní.

https://obchod.portal.cz/…e-z-uzkosti/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29316
17.5.21 05:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je mi 18, kouřím, nepiju alkohol, občas kouřím marihuanu, a rok a půl mě trápí bušení srdce, a tlak na hrudi nebo na prsou a někdy mravenčení v rukou, a nadměrný strach, a zlé obavy že to semnou sekne, dokážu normálně fungovat jako jiný člověk, chtěl bych se zeptat zda tyto stavy když jim nepodléhám časem odezní, stává se mi to někdy když kouřím marihuanu začne mi bušit srdce a motat hlava a pak se k tomu přidá brnění rukou a nepříjemný tlak na těle, když na to nemyslím a začnu se zabývat jiným stav se pomalu zase zlepšuje, ale tyto stavy se mi dějí i v den co nekouřím marihuanu, rád bych se zeptal, jestli si je nevyvolávám sám. Jinak rád kouřím marihuanu protože mi pomáhá se lépe soustředit a přemýšlet, a kluci říkali že je to normální bušení srdce z trávy, tak já se chci zeptat jestli to není nějak nebezpečné, jak se s tohoto stavu mám zbavit

Nehul marjanku. Pripada mi, ze se tady s chlapama rozrhl pytel. Spis to ale budou stale ti sami trotli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
17.5.21 08:28

Přestaň hulit, co tady jako čekáš za odpověď? Jestli ti nevadí, že po tom smrdíš jak popelnice a do 2 let se ti sotva postaví, tak si posluž. :roll: Ale vy to vlastně vidíte v klipech, tak se cítíte hrozně drsně s partou na lavičkách. :lol: :lol:
Sorry jako, ale mám na smažky alergii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.21 00:31

@LadyDelRey furt lepší než chodit domů slitý jak dobitek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.21 00:32

@JiříkMazlík uhulit se k smrti? To se ani nedá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.21 00:45

@Ou díky za radu zkusím to přírodní cestou, kdyby to bylo vážnější tak bych zkusil ty antidepresiva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49819
18.5.21 00:49
@Nikolas Kováč píše:
@LadyDelRey furt lepší než chodit domů slitý jak dobitek…

Máš recht Nicku. :hug: :pankac:
Ani nevím, proč si myslím, že do školy jsi toho příliš nenachodil a do práce pravděpodobně taky ne :think:, a co má kuwa mladej chlap celý dny dělat, když v tý telce taky nic moc. :pocitac: :pocitac:
Možná zkusit domluvit s dealerem vyšší level? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.21 00:58

@sirikit jsem vyučený elektrotechnik, a do práce chodím, a studoval jsem i univerzitu Karlovy Vary. Radil bych ti zas já nesoudit lidi podle obalu, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49819
18.5.21 01:10
@Nikolas Kováč píše:
@sirikit jsem vyučený elektrotechnik, a do práce chodím, a studoval jsem i univerzitu Karlovy Vary. Radil bych ti zas já nesoudit lidi podle obalu, děkuji.

Prosím. :kytka:
Je ti 18 a studoval jsi univerzitu Karlovy Vary, jo? :think: :think:
A na čem to selhalo? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.21 01:15

@sirikit stěhovali jsme se z rodiči, musel jsem to ukončit kvůli penězům, a jít do práce, takže bohužel jsem to nedokončil, což mě do teď mrzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
18.5.21 02:52

Kamaráde ty si vozembouch, kdyby si studoval univerzitu K. V., tak ti je minimálně 19, 20…letos by si s tím tvým Z rodiči sotva odmaturoval, já tě nechci soudit, urážet, každý máme svoje, ale v 18 hulit trávu, vymýt si mozek tak brzo je smutný a hlavně velká škoda.
To bušení srdce, tlak do těla.. slyšíš sebe samotného uvnitř vlastního těla, je jasný, nehul tu trávu, najdi si hodnou holku. I když bys neměl, tak to si raději zapal to cigáro. Buď rád, že máš práci a jsi schopný do ní chodit, hodný rodiče očividně a na tohle svinstvo se vykašli.
Každý nemá hlavu a mozek na to, aby pokoušel stavy jakýkoliv drogy..tobě to dobře nedělá. Pokud se nechceš zatratit, tak se to vysloveně vy*ser včas. Budeš asi jinak hodný kluk, tak se nenech zbytečně zaplevelit…

*Ještě dodám, žít se dá i bez toho, nenech si na tom vybudovat nějaký rituál, jako už očividně děláš.. soustředěnost.) Spánek, jídlo… nálada. (To jsou tvoje domněnky, rozhodně ne účinnost travky)..
Ta ba naopak, pomalu a jistě svým THC ničí schopné buňky soustředěnosti..
Přála bych ti vidět tu nulu společnosti, bohužel to je můj vlastní bratr, kam ten to svým užíváním trávy a jiných drog dotáhl..hlavně ta tráva na výmaz mozku) No nic, je jen na tobě, jak svůj život povedeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.21 14:10

@Nelel12 cením díky za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
18.5.21 18:31

@Nikolas Kováč
To mi právě přijde, že neceníš. Hele já jsem taky mladá, o pár let starší než jsi ty.
Mám hodně kamarádů, co nedopadli dvakrát dobře…nenech se zničit, zazdít a vem život do hrsti a uvažuj.
On ti pak nikdo bohužel nepomůže…a hlavně, nezavadíš o normalní holku, ale pouze o takovou, která je úplně vylízaná. S takovou rodinu nezaložíš…fakt uvažuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat