Extrémně bolestivá menstruace, jak zmírnit bolest?

Anonymní
16.5.21 12:52

Extrémně bolestivá menstruace

Ahoj holky :(, uz si fakt nevim rady. Mam extremne bolestivou menstruaci. Nejsou to ani tak bolesti od vajecniku nebo jak to rict, ale spis krece v brise od strev doprovazene prujmem. Prvni den a druhy den se to neda vydrzet, myslim vzdycky ze pojedu do nemocnice, dalsi dny je to uz lepsi az to odezni uplne. Zacalo mi to spolu s problemy se strevama na gastro sem objednana, kazdopadne normalne me trapi jen nadymani, nikdy ne krece nebo prujem :oops:. Co by to mohlo byt? Mate to nejaka stejne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25
16.5.21 12:57

Já měla také bolestivou menstruaci a pomohl mi porod. Teď o ní nevím. A hodně mi pomáhalo dát si termofor (nebo láhev s teplou vodou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1569
16.5.21 13:19

Myslím si, že křečemi budou podrážděné nervy v okolí a to pak vyvolá problémy. Mně zase místo břicha hodně bolely nohy - popisovala jsem to jako silnou migrénu v nohách.
Zkus si vzít nějaké léky preventivně. Již v devadesátých letech doporučovali preventivně 3×2 paraleny na tyto problémy. Tenkrát mi to pomáhalo. Jen časem jsem to řešila jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21523
16.5.21 13:21

Vitamín E a cviky na prokrvení pánevního dna. Mobilizace kostrče, mojžíšovou nebo orientální tanec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
16.5.21 13:37

Alou k doktorovi, může to být problém s bederní páteří, může to být endometrióza a je dobré to řešit a nenechat se odbýt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
16.5.21 16:49

Pouzivas tampony? zkus jinou pomucku, zni to divne, ale u me to tak po 20letech bezproblemoveho pouzivani tamponu bylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
19.5.21 18:09

Bolestiva menstruace - porodní bolesti

Ahoj ženy. Měla jste některá tak silnou a bolestivou menstruaci že vás porodní bolesti nezaskocili? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat