Nepříjemný pocit v prsou

132
5.4.17 22:24

Nepříjemný pocit v prsou

Dobrý večer. Sbírala jsem odvahu sem napsat s tímto problémem delší dobu, ale doufám, že mi zde někdo poradí, popř. mě uklidní. Cca týden po menstruaci jsem z ničeho nic začala mít velmi nepříjemný pocit v prsou. Nejprve jsem pociťovala v pravém, nyní i v levém. Nevím, jak přesně popsat…prsa jsou citlivá, někdy až do podpaží, bolestivá, pocit jako by pálení až brnění - jako by byla kůže odřená, ale není. Pocit připomíná bolest prsou na začátku těhotenství, ale test mám negativní. Zkoušela jsem měnit podprsenky, úplně vysléct, ale problém neustal. Prohmatávala jsem se a žádnou bulku nenašla. Trápí mě to po celý den, cca už 5 dnů, tak už jsem z toho trochu nervózní. Snažila jsem se objednat k dr na ultrazvuk prsu, ale telefon několik dnů nebere, takže asi dovolenka. Poradil by mi někdo co by to mohlo být? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5778
5.4.17 22:28

Gynekolog utz prsu nedela. Najdi jsi specializovana centra (v praze napr breast unit)
Nemas to spis od zad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
5.4.17 22:29

Ano já se snažím objednat na mammární ambulanci. Právě tam se nemohu dovolat. Bolí mě často krční páteř, ale že by se to promítlo až do prsou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5778
5.4.17 22:45

@Ajinac jj casto boli prsa od zad, ale na sono si pro klid v dusi zajdi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu