Nepřiměřené chování

638
10.1.20 13:55

Nepřiměřené chovani

Ahoj jsem tak trochu rozpacích a zda se mi chování nepřiměřeně k situaci. Manžel byl včera u rodičů odnést nějaký papír. Což o to. Chlap má stále trvaly pobyt u rodičů tak mu tam chodí půlka dopisu. Včera mu tam přišla obálka s ročním vypisem z úvěru na který splacime byt. 1/4 peněz nám do úvěru půjčily jeho rodiče abychom nemusely tolik platit na urocich.
Včera když přišel domu ukazoval mi obálku ze už to přišlo já ji vzala do ruky a koukám ze už byla otevřená, ptám se proč už je Obálka otevřená bylo mu recino ze si nebyl jistý jestli je to jeho.(No ale tata už žádné stavebko nema.)A asi jste vypis i s rodiči konzultovali co? On řekl ze ano ze tam jsou i jejich peníze. Mě to nastvalo chtěla jsem aby jsme to prvně viděli spolu a jak ze to můžeme ukázat jim a be abych byla jako 4 v pořadí já jsem tam snad napsána jako spoludluznik snad. No naštval se ze jsem protivna, urážlivá a situaci zveličuji. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19569
10.1.20 13:57

Ze delas problem z niceho a evidentně si sebou nejsi dost jista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19569
10.1.20 13:58

A koukam na nadpis, tim neprimerenym chovanim jsi mydlela ci chování? Sve nebo muze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720

Taky mi přijde tvoje reakce přehnaná.. :think:
Vždyť o nic nejde ne? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925

Panebože, máš v sobě generator na řešení totalních kokotin?

A za b) holt máš holou prdel, tak musíš snýst to obrovský megagalaktický ponížení, že oni viděli tak kruciální dokument jako je výpis z účtu dřív :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11625
10.1.20 14:00

Dej si ledovou sprchu a zklidni hormon :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5395
10.1.20 14:01

Přehnaná reakce. Tak ať si poštou proboha přendá tam, kde bydlí ne? Pravděpodobně se tedy otec a syn jmenují stejně, no. Tak si nebyl jist a otevřel. Oni koukli a jen se zeptali. A přispěli vám, tak snad se optat mohou ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jun
622
10.1.20 14:02

Jo, mě by to taky naštvalo, ale pokud už to viděli a ví kolik màte ještě splácet, tak by mohli ještě něco přihodit, ne? :mrgreen: A pokud budou platit pravidelně, tak bych jim nosila výpisi na zlatém podnose :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6260
10.1.20 14:02

To jsou ty výhody, když se dítě jmenuje stejně jako rodič.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2248
10.1.20 14:03

Tak na výpisu z úvěru snad je jenom, jak se to splácí, to asi není pro rodiče žádná tajná informace, ne? Ani nevím, co je na tom ke konzultování, pokud tedy řádně splácíte. O naší hypotéce také kde kdo ví, jak je vysoká a kolik měsíčně splácíme, takže to vyjde nastejno, jako kdybych jim rovnou ukázali výpis :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23354
10.1.20 14:03

Myslim, ze ma pravdu on. Jsou v tom i jejich peníze a zadne záruky od vas nemaji, bud rada, ze je mate a nebud na nej protivna, kdyz k tomu není zadny důvod. A pokud te nastvalo, ze ti nerekl pravdu rovnou, tak ve svém chovani mas odpověď. Cekal problém a ejhle, nespletl se.

Příspěvek upraven 10.01.20 v 14:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
10.1.20 14:04

Ale já jsem doma nejevela jen sem se zeptala proč to otevřeli beze mě. To se ho dotklo. Tak snad do toho taky mám co říci když to platíme

Příspěvek upraven 10.01.20 v 14:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.20 14:05
@Jana.49 píše:
Ahoj jsem tak trochu rozpacích a zda se mi chování nepřiměřeně k situaci. Manžel byl včera u rodičů odnést nějaký papír. Což o to. Chlap má stále trvaly pobyt u rodičů tak mu tam chodí půlka dopisu. Včera mu tam přišla obálka s ročním vypisem z úvěru na který splacime byt. 1/4 peněz nám do úvěru půjčily jeho rodiče abychom nemusely tolik platit na urocich.
Včera když přišel domu ukazoval mi obálku ze už to přišlo já ji vzala do ruky a koukám ze už byla otevřená, ptám se proč už je Obálka otevřená bylo mu recino ze si nebyl jistý jestli je to jeho.(No ale tata už žádné stavebko nema.)A asi jste vypis i s rodiči konzultovali co? On řekl ze ano ze tam jsou i jejich peníze. Mě to nastvalo chtěla jsem aby jsme to prvně viděli spolu a jak ze to můžeme ukázat jim a be abych byla jako 4 v pořadí já jsem tam snad napsána jako spoludluznik snad. No naštval se ze jsem protivna, urážlivá a situaci zveličuji. Co si o tom myslíte?

Myslím si, že tvůj manžel měl pravdu. Fakt z komára velbloud. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7614
10.1.20 14:06

Myslím, že se nestalo nic strasnyho a ať si tam manžel nahlásí jinou adresu a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9619
10.1.20 14:07

Ty jo, mně by to vůbec nevadilo. Přijde mi že přeháníš, jako kdyby ten úvěr byl jen tvuj, tak neřeknu. Nám když chodila pošta k tchýni, tak to taky otvírala, hlavně proto, jestli nás má uhánět, aby jsme neprošvihli někde nějakou lhůtu, nebo jestli u ní dopsi počká, třeba až půjdeme na obyč návštěvu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat