Std (sexuálně přenosné choroby) - musí si test dělat oba?

Anonymní
9.1.20 21:55

Std (sexuálně přenosné choroby) musí si test dělat oba?

Zdravím,
s přítelem jsme spolu skoro rok, spíme spolu bez kondomu a když jsme se dostali k tématu bývalých partnerek, tak jsem se dost vyděsila nad tím, kolik jich měl. Vím, že jsem blbá a měla to řešit předtím, než jsme spolu spali, ale na to už je pozdě.
Chci si tedy radši zajít nechat udělat testy a chtěla jsem, aby šel taky, ale on nechce, protože „kdybych něco měl, tak bych to určitě poznal, nic mi není a jsem zdravej“ a ať se jdu teda testovat já a že kdyby mi něco našli, tak že půjde a bude to řešit.
Docela jsme se kvůli tomu chytli, chtěla jsem, aby šel taky, že může mít něco co se neprojevuje a že by mohl mít něco, co se neprojevilo u mě, ale může to přenášet.
A on mi zase řekl něco ve stylu, že když se to u mě neprojeví tak co řeším a že určitě stačí, když půjdu já a kdyby něco, že by hned šel taky.
Jak to teda je?
Stačí když půjdu jenom já, nebo mám pravdu a měli bychom jít oba? Jak mu to popřípadě vysvětlit, aby se zase nenaštval a nehučel do mě, že když já nic nemám, že nikam nemusí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16021
9.1.20 21:59

Bože to je pitomec.

Ty tam rozhodně běž. Jen pro jistotu.

A nespala bych s ním bez kodnomu než se začne chovat jako příčetný dospělý a nenechá se taky testovat.

Podobně idiotsky reaguje i u jiných témat? Je to chlap pro život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19698
9.1.20 22:07

Nestačí, aby jsi tam šla jen ty. Spousta nemocí se nepřenáší při prvním styku, ale můžeš se nakazit až při x-tém. Doporučuji opatření - Kdo netestuje, ten nešu. ká… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.20 22:14

@Ou
No, právě že ne, úplně mě překvapilo, že ho to tak naštvalo.
Ptala jsem se ho na to asi před týdnem, ale to byl připitej a nepamatuje si to. Ale to mi řekl, že se nechal testovat asi rok předtím, než jsme se seznámili. Že spal s nějakou holkou, ta mu řekla, že s ním dál spát nebude, jestli se nenechá vyšetřit, tak šel. A pak spal, tak jsem to neřešila. A teď, když jsem se ho zeptala, tak si to nepamatuje.

Řekla jsem mu co mi předtím řekl a on že si vzpomíná, že se nechal testovat kvůli holce na střední, pak kvůli jedný bejvalce a teď že si vybavuje, že kvůli nějaký taky, ale že si to vybavil až co jsem mu to připomněla. Že si ani nepamatuje, kdo to byl, má v tom guláš. Já jsme mu řekla, že mě teda fakt mrzí, že kvůli holce, kterou chtěl jenom na sex tam šel, ale že kvůli mě nepůjde. A on „hm, jsem si chtěl tenkrát užít no“. A ať už to neřeším, že ho tím štvu, že akorát bude na*ranej a ať tam jdu sama, že kdyztak pak půjde taky.
A že se cítí zdravej a že si myslí že nic nemá.

Jinak spolu spíme bez kondomu skoro celou dobu, není to o tom, že jsme teď přestali nebo tak. Takže i já jsem byla fakt blbá.

Je mu 30, chce brzo rodinu, dům, atd. Takže já ho znám jako fajn, milujiciho a ve všem jinak zodpovědnýho chlapa, ale dřív to fakt střídal jako ponožky a byl v tom nezodpovědnej a fakt mě to vyděsilo. A hlavně nechápu, že na to reagoval tak hrozně negativně. Jestli jsem se ho tím nějak dotkla, nebo co.
Ale vím, že nemá rád kondomy, sám přiznal, že s většinou spal bez kondomu a to číslo se blíží ke stovce.

• Citovat
  • Nahlásit
4004
9.1.20 22:19
@Anonymní píše:
@Ou
No, právě že ne, úplně mě překvapilo, že ho to tak naštvalo.
Ptala jsem se ho na to asi před týdnem, ale to byl připitej a nepamatuje si to. Ale to mi řekl, že se nechal testovat asi rok předtím, než jsme se seznámili. Že spal s nějakou holkou, ta mu řekla, že s ním dál spát nebude, jestli se nenechá vyšetřit, tak šel. A pak spal, tak jsem to neřešila. A teď, když jsem se ho zeptala, tak si to nepamatuje.

Řekla jsem mu co mi předtím řekl a on že si vzpomíná, že se nechal testovat kvůli holce na střední, pak kvůli jedný bejvalce a teď že si vybavuje, že kvůli nějaký taky, ale že si to vybavil až co jsem mu to připomněla. Že si ani nepamatuje, kdo to byl, má v tom guláš. Já jsme mu řekla, že mě teda fakt mrzí, že kvůli holce, kterou chtěl jenom na sex tam šel, ale že kvůli mě nepůjde. A on „hm, jsem si chtěl tenkrát užít no“. A ať už to neřeším, že ho tím štvu, že akorát bude na*ranej a ať tam jdu sama, že kdyztak pak půjde taky.
A že se cítí zdravej a že si myslí že nic nemá.

Jinak spolu spíme bez kondomu skoro celou dobu, není to o tom, že jsme teď přestali nebo tak. Takže i já jsem byla fakt blbá.

Je mu 30, chce brzo rodinu, dům, atd. Takže já ho znám jako fajn, milujiciho a ve všem jinak zodpovědnýho chlapa, ale dřív to fakt střídal jako ponožky a byl v tom nezodpovědnej a fakt mě to vyděsilo. A hlavně nechápu, že na to reagoval tak hrozně negativně. Jestli jsem se ho tím nějak dotkla, nebo co.
Ale vím, že nemá rád kondomy, sám přiznal, že s většinou spal bez kondomu a to číslo se blíží ke stovce.

Já nechci znít nějak uštěpačně, ale to je hnus, takovejch bab a všechny bez kondomu. Řekla bych mu, že s ním nebudu spát, dokud se nenechá vyšetřit, tak jednoduché to je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
9.1.20 22:22

Určitě by měl jít taky přeci hlavně chlapi jsou nosiči, je to srab bojí se to je můj názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
9.1.20 22:26

Fuj, a teď si představ, že tak jak spal s tebou od začátku bez kondomu, tak obtáhl tu stovku 8o

Chytnout můžeš něco i časem. Přenos není 100%, spíš je to v jednotkách procent, takže nakazit se klidně můžeš i třeba po měsících sexu bez kondomu. A čím horší nemoc, tím menší pravděpodobnost nákazy (tj. Chlamydie chytneš dřív než HIV).

Takže za mě - nespala bych s ním a rozmyslela bych se, jestli s ním vůbec zůstávat, pokud se takhle staví k problémům.

Já třeba ukončila jeden začínající vztah přesně kvůli tomuto - chtěla jsem testy před sexem, chlap udělal scénu, o pár dní později v té scéně místo omluvy pokračoval. Tak jsem se na něj vykašlala a zpětně to vidím jako velmi dobré rozhodnutí. Ukázalo mi to, jak by dotyčný reagoval ve chvíli, kdy se naše názory rozcházely…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
9.1.20 22:33

Ty jo skoro 100? Nejsem žádnej puritan, ale to nevím jestli bych rozdychala. Na testech bych určitě trvala, jeste když ti přiznal, že byla většina bez ochrany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
10.1.20 08:10
@Anonymní píše:
Zdravím,
s přítelem jsme spolu skoro rok, spíme spolu bez kondomu a když jsme se dostali k tématu bývalých partnerek, tak jsem se dost vyděsila nad tím, kolik jich měl. Vím, že jsem blbá a měla to řešit předtím, než jsme spolu spali, ale na to už je pozdě.
Chci si tedy radši zajít nechat udělat testy a chtěla jsem, aby šel taky, ale on nechce, protože „kdybych něco měl, tak bych to určitě poznal, nic mi není a jsem zdravej“ a ať se jdu teda testovat já a že kdyby mi něco našli, tak že půjde a bude to řešit.
Docela jsme se kvůli tomu chytli, chtěla jsem, aby šel taky, že může mít něco co se neprojevuje a že by mohl mít něco, co se neprojevilo u mě, ale může to přenášet.
A on mi zase řekl něco ve stylu, že když se to u mě neprojeví tak co řeším a že určitě stačí, když půjdu já a kdyby něco, že by hned šel taky.
Jak to teda je?
Stačí když půjdu jenom já, nebo mám pravdu a měli bychom jít oba? Jak mu to popřípadě vysvětlit, aby se zase nenaštval a nehučel do mě, že když já nic nemám, že nikam nemusí?

Omlouvám se za plevelní, ale kde tyto testy udělají, na gyndě? A to je nějaká celá baterie testů? a nebo se dělá každý zvlášť a jsou tam zahrnuty třeba chamydie? Díík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat