Mimi 2 měsíce si neříká o jídlo

Anonymní
16.6.20 11:30

Nerika si o jidlo,

Zdravim vim ze tu podobne tema je ale i tak se chci zeptat
Mam mesicni dcerku 24.6 ji budou dva mesice
V patek si krasne rikala o jidlo po 3hodinach jinak krmime po 4 jsme na nutrilonu. 6× denne
Jenze od soboty proste nic prestala si o jidlo rikat ????????‍♀️ Nebreci kdyz se vzbudi za ty 4hodinky tak proste jen lezi kouka a zuzla si ret :nevim: tak ji zkusim dat mleko a vypije to cele.
V noci spinka usina treba po 21 a spinka az do rana nevite cim by to mohlo byt? Proc na jednou prestala si o jidlo rikat? Jestli se vyvyji dobre a neni ji podle psychomotorickeho vyvoje nic

Meli jste to tsky nekdo? Ze si nerikal o jidlo

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24558
16.6.20 11:34

Tak počkej chvíli a řekne si bych řekla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
16.6.20 11:45

Mas spokojene dite, rekla bych. Zjevne mu nic nechybi. Bud rada. Moje prvorozena si o neco rikala prakticky 24 hodin denne, ale nikdy jsem ji patrne nedala to co chtela, protoze v tom pokracovala dalsich 9 mesicu :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3981
16.6.20 11:47

Ne všechny děti mají akutní potřebu jíst ihned po probuzení. Dcera od malička ji cca půl hodiny po probuzení, teď jak je větší, tak klidně i hodinu po. Zkus ji nechat, ať si dělá, co chce a uvidíš, že se časem ozve. Pokud ani tak ne, tak bych se zeptala lékařky. Nemá třeba ještě doznivajici žloutenku? To bývají děti hodně spave a o jídlo se nehlásí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3245
16.6.20 12:12

Ani moje 6ti měsíční si neříká o jídlo..prostě jí dávám každý cca 3 hodky, a občas se i ozve. Neresim :nevim: dodržuj rozestupy, uvidíš že se zase ozve :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 12:16

@chaela
Právě že žloutenku už bysme mít neměli v porodnici 5 den nám to měřily a říkali že je to už dobrý ta hranice ale oni nás pak přesunuli dolů na dětský kvůli tomu že malá měla zlatýho stafylokoka a nikdo to pak neměřil ale už si myslím že je to dobrý já se právě že bojím že když ti nechám spinkat že se prostě nevzbudí na to jídlo
Večer vydrží 9 hod. spinkat a pak se jakoby probudí ale nebrečí prostě si zacne cucst ret a prostě nicJá se prostě bojím že když prostě nechám spinkat prostě nevzbudí neřekne se prostě o to jídlo ani přes ten den
Nebo si rekne az za dlouho bude jist malo a nebude prospivat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 12:17

@mackA159 a je vsechno v poradku? Je zdrava?
To jsi me teda uklidnila ze si taky nerika :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama