Nerostou mi prsa

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
14.1.22 20:59

Nerostou mi prsa

Zdravím, je mi 18 let a na svůj věk mám moc malý prsa, už nějakou dobu mi vůbec nerostou, nevíte čím to je, nebo jak udělat aby mi aspoň trochu vyrostly

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
19118
14.1.22 21:00

Otěhotnět.

ztloustnout.

Smířit se sama se sebou a naučit se mít ráda svoje tělo takové, jaké je - dost to zlepší život, sex a vlastně i vztahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6133
14.1.22 21:01

Bud rada… alespon ti nebude nic překážet při sportu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2388
14.1.22 21:05

A můžeš pohodlně ležet na břiše. Nauč se mít se ráda taková, jaká jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27343
14.1.22 21:18

To už ti asi moc nenarostou, ale to není žádná tragédie, každá holt nemůže být jak Pamela no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
14.1.22 21:21

Bud za maly prsa vdecna a dekuj, ze nemas velky. Mam maly prsa a za velky bych je fakt nevymenila ani za nic. Je mi 30+ a prakticky jsem diky tomu nikdy nemusela nosit podprsenky a prsa mam porad krasny :) muzu spat na brise a nevadi mi pri sportu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
14.1.22 21:23

Muzes si poridit pushup podprsenku. Taky jsem mela pocit, ze mam pidiprsa a byla skoro zoufala (partneri si pochvalovali,, ze jsou pekne do ruky), tak jsem si pro svuj pocit koupila opravdu dobre padnouci a drahou pushupku. A zjistila, ze mi velka prsa neslusi, vsude to prekazi (bezny pohyb, rizeni auta, dobihani vlaku cestou ze skoly,…) a je to uplne na prd. Letela do kose a vylecila me. :)
Uprimne vazne neni nejspis o co stat. Chlapum to urcite vadit nebude, akorat se musis mit rada takova, jaka si. Normalni chlapi maji radi sebevedome zenske, neridi se velikosti prsou, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1888
14.1.22 21:23

A btw kdyz si vzpomenu na jednu kravku od nas ze stredni, ktera se mi vzdycky smala, ze mam maly prsa a sama si pak musela pri behani ty svoje vemena drzet (tenkrat skoro nexistovaly nejaky poradny sportovni podprdy) tak si jen rikam diky boze za my maly citronky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16877
14.1.22 21:27
@StaraTerka píše:
Muzes si poridit pushup podprsenku. Taky jsem mela pocit, ze mam pidiprsa a byla skoro zoufala (partneri si pochvalovali,, ze jsou pekne do ruky), tak jsem si pro svuj pocit koupila opravdu dobre padnouci a drahou pushupku. A zjistila, ze mi velka prsa neslusi, vsude to prekazi (bezny pohyb, rizeni auta, dobihani vlaku cestou ze skoly,…) a je to uplne na prd. Letela do kose a vylecila me. :)
Uprimne vazne neni nejspis o co stat. Chlapum to urcite vadit nebude, akorat se musis mit rada takova, jaka si. Normalni chlapi maji radi sebevedome zenske, neridi se velikosti prsou, neboj.

Jakoze jsi malý prsa hodila do pushupky a vadily ti u řízení auta? Jako pořad ty malý prsa? :lol: :lol: :D :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
14.1.22 21:38

@araw spis ta pushupka. Udelala mi na muj vkus moc velky prsa a jak jsem na to nebyla zvykla, vadila mi pri toceni volantem. Jsem se o ne vzdycky zasekla rukama… To vis, bylo mi -nact, to clovek u neceho moc nevidi souvislosti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
14.1.22 21:45

Buď ráda… Moje mamka má takovou velikost, na kterou u nás pomalu nesezene podprsenku a moje sestra má díky velkým prsům problémy se zády…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3133
14.1.22 21:46

Mne moje malý prsa vadily do doby, než mi v prvním těhotenství a hlavně šestinedělí narostly do takových rozměrů, že to fakt pěkný nebylo. Katastrofa, hrůza a děs. Nikdy víc. Velký prsa jsem měla 3×, při kojení našich 3 děti. A už je nidky nechci. Po dětech nemám žádný a jsem spokojená. Už ani nevím, jak vypadá podprsenka. Osvobozující. Stejně jako ten pocit, že jsem se konečně vyrovnala s tím, že jsem placata :mrgreen: neřeš to, smir se s tím, najdi na tom pozitiva. Zdravé sebevědomí a spokojenost se sebou sama je o dost pritazlivejsi než velký prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17041
14.1.22 22:24
@Elea9 píše:
Buď ráda… Moje mamka má takovou velikost, na kterou u nás pomalu nesezene podprsenku a moje sestra má díky velkým prsům problémy se zády…

Aby prsa zpusobovala problemy se zady, musely by to byt alespon 100 E :think: ;) Za problemy se zady, stoji spis velke bricho a vadne drzeni tela… 8) Ja i kdyz mela diky kojeni a mirne nadvaze mega prsa, se zady jsem nemela nic :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17041
14.1.22 22:26
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi 18 let a na svůj věk mám moc malý prsa, už nějakou dobu mi vůbec nerostou, nevíte čím to je, nebo jak udělat aby mi aspoň trochu vyrostly

Je to dané geneticky… ;) A pak taky, pokud priberes, vyrostou ti prsa ;) To za to ale myslím nestojí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
14.1.22 22:34
@Midaku píše:
Mne moje malý prsa vadily do doby, než mi v prvním těhotenství a hlavně šestinedělí narostly do takových rozměrů, že to fakt pěkný nebylo. Katastrofa, hrůza a děs. Nikdy víc. Velký prsa jsem měla 3×, při kojení našich 3 děti. A už je nidky nechci. Po dětech nemám žádný a jsem spokojená. Už ani nevím, jak vypadá podprsenka. Osvobozující. Stejně jako ten pocit, že jsem se konečně vyrovnala s tím, že jsem placata :mrgreen: neřeš to, smir se s tím, najdi na tom pozitiva. Zdravé sebevědomí a spokojenost se sebou sama je o dost pritazlivejsi než velký prsa.

Zase nepřeháněj. Z velkých prsou placatá jo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat