Nervozní ve spánku

4.4.17 14:19

nervozní ve spánku

Dobrý den maminky, mám dotaz, ptž už jsem úplně zoufalá:-) mám druhé dítě, i první dítě bylo nespáč, stále se budil, ale tohle druhé? to je hrůza.. mám deset měsíců, je strašně hodné dítě, jen teda je nerad na bříšku, nerad se plazí, vydrží 5 minut a tím to končí, při každém spaní i před spánkem se začne příšerně sebou mlít. večer před spaním je to nejhorší. lehneme si, dostane někdy mlíčko, na bříšku spát nechce, pouze na boku, ale má strašně živé ručičky i nožičky, pořád musí kopat, házet nožičkama, někdy když už usíná tak ho právě ty máchající ručičky budí, jak kdyby to neovládal, kolikrát začne i plakat, že chce spinkat, ale ty ručičky a nožičky ho prostě budí, musím ho chytit, přitulit se aby mě cítil, ale pak mu vadí, že ty ručičky držím. a v noci ho budí hlavně tohle, kolikrát to zvládne dělat icelou noc, že ho to tělíčko budí, pořád musí pracovat, spím tak 3 hodiny denně, dr. doporučil at ho chovám at změní polohu, na chvilku to pomůže, ale sebou opět začne házet, už jsem z toho zoufalá, když ho nechám, aby se házel tak pak začne plakat…prosím má někdo taky tohle???vydržím opravdu hodně, ale tohle je na mě moc. vím že má ze dne zážitky, jenže už to dělá od mala, jenže teď se to tak nastupňovalo, že už to nejde vydržet…děkuji za jakékoliv vodítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10319
4.4.17 14:36

A zkoušela jsi ho zavinout? Tohle dělají často malá miminka, že je budí vlastní škubání ručiček a nožiček. 10m je na to už hodně, ale klidně bych ještě vytáhla rychlozavinovačku nebo alespoň velkou látkovou plenu a ty ručičky mu přitáhla k tělu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
4.4.17 15:04

Svazat podle Karpa. To pomaha. Me se tedy nejvice osvedcila perova zavinovacka-deti v ni byly stahnute a klidne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6959
4.4.17 15:28

A dělal to vždy nebo až teď?

jjá tomhle moc nerozumím, ale v 10ti měsících bych spíš už zkusila neurologa.
Vím, že se to neposlouchá dobře, ale aby se něco nepodcenilo - ikdyž mě nenapadá důvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama