Neschopenka po ket u koho

Anonymní
18.11.20 22:08

Neschopenka po ket u koho

Ahojky holky,

Je tu nekdo po ket, kdo byl na neschopence? Meli jste ji u gyndare nebo v CARu?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17512
18.11.20 22:23

Já ji měla vystavenou od své gynekoložky, ale může ji vystavit i car. Je to o dohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2012
18.11.20 22:39

Já jsem jí nechtěla, ale gynekolog mi jí nabízel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
19.11.20 11:25

Mne ji napsala prakticka lekarka :), ale na klinice mi ji taky chteli napsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 12:07

Já nejdřív od praktické - nechtěla jsem, aby v práci věděli o co jde. Pak si ji převzali do car a pak na gyndu… Taková putovní.

• Citovat
  • Nahlásit
19.11.20 16:24

@peta1003 to můžou napsat i po ivf? Předem děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1760
19.11.20 17:10

@Kpodhradska no jiste…ja nechtela, aby nekdo vedel o co jde a hlavne jaky mam problem. Jednou jedinkrat jsem donesla omluvenku z Gennetu a ty pizdy na personalnim si tam hned volaly jestli sem tam byla a co sem tam delala. No a kdyz se nedozvedely nic konkretniho, tak mi za tu navstevu u lekare daly absenci, ze pry ten listek nebyl v poradku a ja si musela vzit dovolenou, abych tam jela znovu :roll: nakonec teda, ale prisel jejich sef po 4 dnech a omluvil se mi. Takze, kdyz jedu na kontrolu do Gennetu, tak to beru okolo prakticky a ta mi vyplni propustku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
21.11.20 07:24

@peta1003 no to je psycho. My to máme v práci podobně. Jako by nestačily běžné starosti, ještě kličkovat s potvrzením do práce, aby zas slepice na personálním neměly téma k diskusi… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 11:15
@Dicentra27 píše:
@peta1003 no to je psycho. My to máme v práci podobně. Jako by nestačily běžné starosti, ještě kličkovat s potvrzením do práce, aby zas slepice na personálním neměly téma k diskusi… :roll:

Tohle je bohužel stejné, jak tak koukám… Já taky nosila propustky z car a ten stres, co z toho ty slepice dělaly… Pak jsem si i vyslechla, že vypadám nějak divně, jestli náhodou už nečekám miminko… No, nečekala jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
1760
21.11.20 12:31
@Anonymní píše:
Tohle je bohužel stejné, jak tak koukám… Já taky nosila propustky z car a ten stres, co z toho ty slepice dělaly… Pak jsem si i vyslechla, že vypadám nějak divně, jestli náhodou už nečekám miminko… No, nečekala jsem.

Ignoranti jsou hold vsude :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
21.11.20 22:05

Sice nešlo o neschopenku, ale já jsem se rozhodla, že v práci řeknu, o co jde, abych se nemusela stresovat výmluvama a vymýšlením toho, který doktor mi dá razítko, a ukázalo se, že naše vedení je naopak vstřícné až moc. Ráno v den OPU jsme s manželem oba (pracujeme na jednom pracovišti) dostali od šéfa sms, že nám drží palce a myslí na nás. No dovedete si představit, jak to manželovi asi šlo, když věděl, že na něj u toho myslí šéf:-D Příště si normálně bereme dovolenou s tím, že máme rodinné důvody a neřešíme v práci nic. Jinak neschopenku po transferu mi v caru nabízeli a nabízela mi ji i praktická.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
21.11.20 22:07
@Dicentra27 píše:
@peta1003 no to je psycho. My to máme v práci podobně. Jako by nestačily běžné starosti, ještě kličkovat s potvrzením do práce, aby zas slepice na personálním neměly téma k diskusi… :roll:

Všude je to stejné koukám…
Na personálním byla vždycky největší slepičárna :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 08:22
@akleticu píše:
Sice nešlo o neschopenku, ale já jsem se rozhodla, že v práci řeknu, o co jde, abych se nemusela stresovat výmluvama a vymýšlením toho, který doktor mi dá razítko, a ukázalo se, že naše vedení je naopak vstřícné až moc. Ráno v den OPU jsme s manželem oba (pracujeme na jednom pracovišti) dostali od šéfa sms, že nám drží palce a myslí na nás. No dovedete si představit, jak to manželovi asi šlo, když věděl, že na něj u toho myslí šéf:-D Příště si normálně bereme dovolenou s tím, že máme rodinné důvody a neřešíme v práci nic. Jinak neschopenku po transferu mi v caru nabízeli a nabízela mi ji i praktická.

Jo, já už pak taky musela s pravdou ven. Nešlo to udržet. A díky tomu jsem nedostala přidáno jak jsem měla slíbeno, nepřišlo povýšení jak bylo slíbeno, záhadně to věděli i ostatní kolegové atd atd…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 08:24

A to nemluvím ani o tom, že když se to povedlo, těhotná jsem do práce už prostě nešla. Ten tlak bych nedala. Naštěstí všichni doktoři byli neuvěřitelně chápaví, neschopenku mi dali úplně v pohodě, když jsme jim řekla o co jde…

• Citovat
  • Nahlásit
214
22.11.20 10:00
@Anonymní píše:
Jo, já už pak taky musela s pravdou ven. Nešlo to udržet. A díky tomu jsem nedostala přidáno jak jsem měla slíbeno, nepřišlo povýšení jak bylo slíbeno, záhadně to věděli i ostatní kolegové atd atd…

To je šílený! Nakonec je fakt ve všech příadech lepší neříkat v práci nic, dokud to nějak jde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama