Pojištění pro případ neplodnosti

Anonymní
11.11.20 06:49

Pojištění pro případ neplodnosti

Dobrý den maminky, má některá z vás uzavřené pojištění jehož součástí je i pojištění pro případ neplodnosti?? :think:
V létě jsem se o tom bavila s jednou slečnou, prý má nějakou životní pojistku a má tam i toto pojištění. Stejně tak pojištění pro případ asistované reprodukce, porodu vícerčat a dokonce i úmrtí při porodu. Její nebo dítěte.
Byla to cizí holka, bylo mi blbé se zeptat kde to má a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12164
11.11.20 06:56

Neco mozna bude existovat 8o 8o 8o
https://www.opojisteni.cz/…kce/c:13917/
Ale nic zavratne vyhodneho pro pojistence to nebude :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17503
11.11.20 08:47

Hodila jsem dotaz na manžela, je finanční poradce, a o žádné takové pojistce neví, nicméně to prověří. Něco podobného nabízela Allianz, ale pojištění pro případ neplodnosti tam nebylo, jen kryli pojištění pracovní neschopnosti při rizikovém těhotenství. Ty tu pojistku chceš jen pro jistotu nebo máš nějaký problémy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
11.11.20 09:01

Jeeee, někdo to měl. Mluvila o tom naše finanční poradkyně. Ale nám už to bylo k ničemu, protože u nás už ten problém byl.

Myslím, ze to má generali.
Ale jsou tam podmínky… je ti snad do 40 let, hradí až ten poslední cyklus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
11.11.20 09:45

Myslím, že takové pojištění při troše pátrání najdeš - stačí zadat do googlu https://www.opojisteni.cz/…kce/c:13917/
ale osobně bych si velmi dobře spočítala, zda se vyplatí a taky pokud už problém máš - tak tě zřejmě nepojistí…
já většinu pojistek zrušila, protože když jsem si spočítala co jsem do nich za ta léta dala (a nic zpět), tak jsem nechala jen ta základní (nemovitost, úraz, zákonné na auto a zvažuji životko se spořením, což si ale sakra dobře rozmyslím kde a za jakých podmínek…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17503
11.11.20 10:04

@Lucy75 ty opravdu uvažuješ tak, že z pojistek chceš něco dostat? 8o Já se naopak modlím, abych z nich už nikdy nemusela inkasovat ani korunu a to jsem pojištěná fakt dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama