IVF ve věku 38+, podstupujete ho teď někdo?

Anonymní
9.11.20 21:14

IVF věk 38+

Ahoj ženy… :mavam: Jsou tu některé starší 38+ a podstoupily, podstupují nebo budou podstupovat IVF? Pokud jo, pojďme se vzájemně podpořit, sdílet zkušenosti, radosti a starosti… :andel: Já mám za sebou 1.stimulaci, čekám na výsledky a poté doufám 1.KET… ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.11.20 21:31

Za dva týdny 38, momentálně 2× ET a 1×Ket, od ledna… Výsledek? Nic. Skoro 60tis v luftu ale jedeme dál.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 21:38

Já se k vám nepřidám, ale snad podpořím. Když mi bylo 38, ani zdaleka jsme netušili, kolik let kolotoče IVF nás ještě čeká a co všechno budeme muset podstoupit, vydržet, oželet a zaplatit. Ale stálo to za to, miminka jsme se dočkali. Držím vám všem palce, ať to vyjde :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 21:48
@Anonymní píše:
Za dva týdny 38, momentálně 2× ET a 1×Ket, od ledna… Výsledek? Nic. Skoro 60tis v luftu ale jedeme dál.

Ahoj, díky, žes napsala… :mavam: Jo, je to hrozně drahý a s nejistým výsledkem, ach jo… :,( :? Tak snad se i na nás brzy usměje štěstí… :andel: A našli u vás nějaký důvod, v čem by měl být problém nebo „je všechno v pořádku“? U nás pozitivní PKT, ale těžko říct, jestli je jen tohle problém, myslím si, že bohužel hlavní důvod bude ten věk, no… :zed: Jinak horm. profil, karyotyp, SPG v pořádku… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 21:50
@Anonymní píše:
Já se k vám nepřidám, ale snad podpořím. Když mi bylo 38, ani zdaleka jsme netušili, kolik let kolotoče IVF nás ještě čeká a co všechno budeme muset podstoupit, vydržet, oželet a zaplatit. Ale stálo to za to, miminka jsme se dočkali. Držím vám všem palce, ať to vyjde :mavam:

Díky za sdílení zkušeností… :mavam: A za jak dlouho a po kolika pokusech jste se teda dočkali? Jinak moc gratuluju k dítěti… :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 22:03

Teď v listopadu máme genetiku a imunologii. To že máme krapet pomalejší závodníky - fajn, při IVF nou problemo. To že nemáme pořádnou ovulaci - nou problemo. Ale prostě embrousovi se u nás nelíbí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 22:20
@Anonymní píše:
Teď v listopadu máme genetiku a imunologii. To že máme krapet pomalejší závodníky - fajn, při IVF nou problemo. To že nemáme pořádnou ovulaci - nou problemo. Ale prostě embrousovi se u nás nelíbí.

Genetiku nám dělali karyotyp - já tam mám prý nějakou drobnou patologii, budou se pro jistotu dělat podrobnější testy, ale údajně tento nález by měl být v pohodě a neměl by způsobovat genetický anomálie…A z imunologie vám co konkrétně dělaji za testy? Nám je myslím nedělali a upřímně ani netuším, jestli jsou nebo nejsou podstatný ty výsleedky…a nechávali jste si si dělat i prodlouženou kultivaci a PGT embryí? My jo a právě čekáme na výsledky… :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
1124
10.11.20 11:11

Tak ja budu u vás nakukovat…mám trochu více než 38 :) snažíme se pět let, rok a kousek chodíme do centra…po třech stimulacich a genetikach máme jedno embryo zcela vhodné k transferu, jedno s mozaikou. Doufam, ze se tento měsíc dockam konečně KET…je to zkouška trpělivosti a o penězích nemluvim, jsme od začátku samoplatci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 12:52

Ahoj, mám podobný osud, je mi 38 a momentálně stimuluji na první IVF. Držím palce, ať se všechny brzy dočkáme miminek ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 13:40
@Anonymní píše:
Díky za sdílení zkušeností… :mavam: A za jak dlouho a po kolika pokusech jste se teda dočkali? Jinak moc gratuluju k dítěti… :srdce:

To se ani neptej :lol: fakt to trvalo, přes osm let. Transferů tak 15cca odhaduji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 16:39
@Jaab píše:
Tak ja budu u vás nakukovat…mám trochu více než 38 :) snažíme se pět let, rok a kousek chodíme do centra…po třech stimulacich a genetikach máme jedno embryo zcela vhodné k transferu, jedno s mozaikou. Doufam, ze se tento měsíc dockam konečně KET…je to zkouška trpělivosti a o penězích nemluvim, jsme od začátku samoplatci

Moc vam preju, aby vam to vyslo… :srdce: :hug: A jiny deti uz mate nebo je to prvni? Co jsem slysela, tak se da zavadet i s mozaikou, ne? Zalezi na procentech mozaiky nebo se mylim?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 16:42
@Anonymní píše:
Ahoj, mám podobný osud, je mi 38 a momentálně stimuluji na první IVF. Držím palce, ať se všechny brzy dočkáme miminek ;)

Diky, ze ses ozvala… :hug: Drzim pesti nam vsem…:-) Tak se prubezne ozyvej s vysledkama, hlavne po OPU…:-) Ja uz mam po stimulaci a OPU, ale cekam na vysledky genetiky embryi. Doufam, ze tam nejaky bude v poradku… :andel: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 16:43
@Anonymní píše:
To se ani neptej :lol: fakt to trvalo, přes osm let. Transferů tak 15cca odhaduji

Jezisi… 8o 8o 8o 8o Tak to mate muj neskonalej obdiv, tohle vim, ze bych psychicky nedala… :zed: :oops: :( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1124
10.11.20 17:28
@Anonymní píše:
Moc vam preju, aby vam to vyslo… :srdce: :hug: A jiny deti uz mate nebo je to prvni? Co jsem slysela, tak se da zavadet i s mozaikou, ne? Zalezi na procentech mozaiky nebo se mylim?

Děkuji :srdce:
Máme každý jedno z minulého vztahu, ale společné bychom si moc přáli. Ano, může se zavádět i s mozaikou, tak nám to říkali v centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
12.11.20 16:34

Ahoj všem listopadovým snažilkám,
Je mi 39 let a 10.11.zavedeny dvě embrya od darkyne. Pokusy už nepočítám, resim to dlouho a už mi ubývá sil. Všem držím palečky v této šílené covidove době

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat