Neschopenka před IUI

Anonymní
25.2.21 18:32

Neschopenka před IUI

Ahoj holky anonym nikdo neví o našich problémech. Příští týden mě dle ovulace čeká IUI pokud se nepovede (doktor dává minimální šanci) začnu od následujícího cyklu IVF. A teď k tématu, od 19 let pracuji v kuse, je mi 35. Nikdy žádná neschopenka. Pracuji ve zdravotnictví a každá antibiotika jsem řešila za chodu v práci. A teď chci jít doopravdy na PN. V práci na každém pokoji máme infekční pacienty. Samozřejmě se bojím, abych neonemocnela ale chci být i v klidu doma. Nepatřím mezi ty, kteří by si vymysleli PN a opravdu ani nevím jak postupovat. Klinika mi ji nenapíše nemá důvod. Nechali jste si ji někdo napsat od obvodního lékaře? A další otázka, jak dlouho jste byli doma než se zadarilo? Chodili jste vždy do práce na nějakou dobu, než jste začaly druhý, třetí… pokus? Děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek dne :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4380
25.2.21 18:55

Ani obvodní lékař nemá důvod ti ji napsat. Vem si dovolenou, nebo budeš muset simulovat nějakou nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
25.2.21 19:00

Dr aby Vas nechal na PN si bude muset nejakou diaknozu vymyslet. Nezname vaseho dr. Jsou DR, kteri to v pohode vymysli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
25.2.21 19:03

Jakože v centru ti ji lékař napíše ještě dřív než otěhotníš?
A víš, že to může trvat i několik měsíců nebo i let?
Jako zdravotník určitě víš, jak to s dlouhodobou PN chodí…
Já osobně bych počkala až do potvrzení těhotenství. Do té doby to stejně nemá význam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19748
25.2.21 19:21

Neschopenku jsem si brala až těsně před ketem s tím, že pokud se nezadaří, tak ji ukončím. Být doma preventivně je nesmysl, může se to táhnout roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 19:41

Obávám se PN nenasimuliji neumím lhát :mrgreen: řekla bych pravdu jak to je a kde pracuji. Holky vím že nemusím otěhotnět hned, já jsem pesimista takže ani tomu nevěřím. Ale myslím si, že pokud nějaká šance aspoň malá je tak bych to mohla podpořit tím že budu v klidu. Bohužel v situaci která se teď nachází v práci a díky směnam vklidu nebudu nikdy. Na druhou stranu máte pravdu, že bych na to v práci nemyslela, protože by na to nebyl čas :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 07:04

Heleď, já před skoro dvaceti lety měla problém s neschopenkou před IVF. Obvodní (který měl píchat injekce) byl o 70km jinde než práce. Nakonec mě skolili brutální migrény, které skutečně takové mám (na zhoršení asi měl podíl hormonů) a dostala PN.
IUI jsem měla 6× a nezadařilo se.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 08:53

To je právě to. Někteří chodí na PN jak chtějí a nemají problém a někdo chce po 15 letech a nepůjde to. Myslím že v pondělí to IUI asi neklapne, chytila jsem průjem z oddělení :,( a to je přesně čeho se bojím, že se toho nedočkáme, protože vždy se něco poser… Příště bude Covid :mrgreen:) Teď už asi PN nebudu potřebovat protože není důvod být doma, uvidím. Děkuji holky

• Citovat
  • Nahlásit
amelie36
2.3.21 12:25

Pred UIU bych neschopenku neresila, ta sance na uspech neni nijak vysoka. Nicmene palce drzim!

Sama si picham injekce pred IVF, neschopenku nemam a jen doufam, ze me nikdo neposle do karanteny (nebo nedej boze nenakazi). Byl by to propadly pokus.

Kdyby mi neschopenku nekdo nabidl, skocim po ni. Ale bohuzel.. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 12:41

Holky tak mám neschopenku. Řekla jsem pravdu, nelhala jsem s nevymyslela bolesti zad, horečky atd. Doktorka mi sama říkala, že jsem jedna z mála, které za 15 let nenapsala PN tak teď to udělá ráda :mrgreen: Jsem realista spíš pesimista vím, že IUI asi nevyjde, ale za 14 dní začnu stimulovat, tak nechci nic chytit na oddělení, aby se to nemuselo posouvat.

• Citovat
  • Nahlásit
amelie36
2.3.21 12:47
@Anonymní píše:
Holky tak mám neschopenku.

Tak super.. Přeju ti to a držím palce! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
671
3.3.21 12:39
@Anonymní píše:
Holky tak mám neschopenku. Řekla jsem pravdu, nelhala jsem s nevymyslela bolesti zad, horečky atd. Doktorka mi sama říkala, že jsem jedna z mála, které za 15 let nenapsala PN tak teď to udělá ráda :mrgreen: Jsem realista spíš pesimista vím, že IUI asi nevyjde, ale za 14 dní začnu stimulovat, tak nechci nic chytit na oddělení, aby se to nemuselo posouvat.

Muzu se zeptat jakou diagnozu ti tam Mudr napsala? Ja teda absolvoval 6 IUI bez neschopenky. Nekolikrat jsem si odskocila jen tak na IUI a vratila se do prace :lol: Drzim palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat