Nic mě před MS nebolí

20
25.2.21 07:32

Nic me před MS neboli

Dobrý den, za 2 dny bych měla dostat MS, ale nic mě nebolí, ani prsa jen občas píchnutí v podbřišku… Krvacela jsem slabounce ve 14 DC bez bolesti což se mi nestává.. PMS a bolesti kolem mam taky kazdy měsíc… Jsem zatená :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3150
25.2.21 07:44
@Zlata1994 píše:
Dobrý den, za 2 dny bych měla dostat MS, ale nic mě nebolí, ani prsa jen občas píchnutí v podbřišku… Krvacela jsem slabounce ve 14 DC bez bolesti což se mi nestává.. PMS a bolesti kolem mam taky kazdy měsíc… Jsem zatená :,( :,(

8o 8o :roll:
Mne dneska taky nic neboli a nenapadlo by me o tom zakladat diskuzi. Jde ti o vesteni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
25.2.21 07:53

@kacakaca jsou tu i divnější příspěvky, tak si dejte voraz… Přeji hezký den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9156
25.2.21 07:53

No lidské tělo je nevyzpitatelné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
25.2.21 07:56

@JancaS84 asi 3 roky ten samej kolotoč a najednou toto… :( zacinam premejslet o umelym oplodnění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
25.2.21 07:57
@Zlata1994 píše:
Dobrý den, za 2 dny bych měla dostat MS, ale nic mě nebolí, ani prsa jen občas píchnutí v podbřišku… Krvacela jsem slabounce ve 14 DC bez bolesti což se mi nestává.. PMS a bolesti kolem mam taky kazdy měsíc… Jsem zatená :,( :,(

Chcete slyset, ze jste asi tehotna? 🤷🏼‍♀️

Budte rada, ze vam nic neni, ne? Dva dny snad vydrzite a bud to dostanete nebo ne.
Moc nerozumim tomu co jinyho chcete za radu 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
25.2.21 09:10

To je zase dotaz, buďte ráda, že vás nic nebolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
25.2.21 10:05

Hele, za mě normální. Já Měla MS nepravidelnou a někdy bolesti, že jsem myslela, že nevstanu a pak si ta potvora přišla nečekaně bez bolesti. Nepozoruj se tak, lidské tělo není stroj. Občas udělá něco jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat