Mohlo se to povést?

52
24.2.21 10:23

Mohlo se to povést ?

Ahoj holky mám takovou otázečku :D jsem asi 5 den po zpoždění MS uz asi 4 dny jsem taková “nesvá” mám bolest v podbřišku jako před MS někdy je to silnější, někdy jako že přemýšlím jestli to nemam v hlavě :lol: včera jsem měla takové píchání a kručení v podbřišku a na pravém boku. Jsem hoooodně náladová, mám pálení žáhy, ne všechno mi zrovna vonní a občas to jde i ven. Navíc hlavně po ránu mám bílý výtok že je to i na vložku :lol: S přítelem miminko plánujeme takže by to pro nás byl veliký dárek. Předevčírem jsem si dělala těhu test a negativní, tak jsem si včera zaběhla k doktorovi a ten mi řekl že je vše naprosto v pořádku, těhu nevidí ale mám vysoko sliznici. Teď otázka mám tomu dát jestě šanci a počkat treba pár dní nebo to spíš vypadá že asi ne a jsem před MS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
315
24.2.21 10:27

Zkus ještě jeden test a uvidíš, jestli jsi ho dělala předevčírem, tak by mohl být vidět aspoň duch, pokud se zadarilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
719
24.2.21 10:27

Ahoj moc se pozoruješ. Na těhotenské příznaky je hodně brzo. Když jsi měla negativní test proč jsi běžela k doktorovi?? :nevim: Počkej pár dní a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17194
24.2.21 10:29

@Tereza233 prostě vydrz, treba za 3dny udelej další test. Vic toho stejně neuděláš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
24.2.21 10:30

Proč se v dnešní době běhá úplně zbytečně k lékaři? Nemáš žádný zdravotní problém, těhotenský test je negativní, tak proč? Holky, zkuste někdy používat hlavu k tomu, k čemu vám ji pánbůh nadělil. Zneužívání bezplatné zdravotní péče by se mělo postihovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
24.2.21 10:30

@Pitřice k doktorovi jsem šla protože už jsem dřív měla problémy se záněty tak jsem to nechtěla podceňovat a ujistit se že je vše v přádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25202
24.2.21 10:42

@Tereza233 polovinu tvých příznaků mám taky a těhotná nejsem.
Počkej ještě pár dní, udělej test znova a hlavně hned s mokrým testem neutíkej k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
24.2.21 12:42
@Tereza233 píše:
@Pitřice k doktorovi jsem šla protože už jsem dřív měla problémy se záněty tak jsem to nechtěla podceňovat a ujistit se že je vše v přádku

Zánět nemáš, těhotná nejsi, takže úplně zbytečný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2475
24.2.21 12:52

Prispevek jsi mela zacit tim negativnim testem…priznaky= zvysujici se hladina hcg, zvysujici se hladina hcg= pozitivni test…to je cela veda.. proste bohuzel teho priznaky nejsou extra specificke a jsou podobny tisicum veci, od prujmu, pres pms a kocovinu, az po prechod…vysoka sliznice je vzdy na konci cyklu, to je menstruace..sliznice roste, kdyz se do ni vajicko neusadi, zvysuje se a v urcitou chvili odejde z tela, a to je menstruace, po ni je zas sliznice nizka..tolik k informaci od doktora… preji at vam to brzy vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat