Je možné mít v jeden měsíc dvě ovulace?

Anonymní
22.2.21 19:57

Ovulační test-znovu pozitivní?

Dobrý den
Prosím poraďte je možné mít v jeden měsíc dvě ovulace? První podle testu byla 16.2.2021 ( 10dc)… A již dneska 22.2.2021 (16dc) znovu pozitivní ovulační test… Přikládám foto a díky za odpovědi :think: 8o ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
328
22.2.21 20:13

Dvakrát pozitivní ovulační testy v jednom cyklu být můžou. Možná i dvě ovulace, ale spíš bych to viděla tak, že nejdřív se k ovulaci schylovalo, ale z nějakého důvodu k ní napoprvé nedošlo. Tak asi bude teď.

Znovu pozitivní ovulační test někdy bývá i na začátku těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 20:17

@annali těhotenství si myslím že můžu vyloučit… Ovulaci si hlídám už druhý měsíc a bohužel můj muž byl v době ovulace služebně v zahraničí :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 20:20

@annali a taky od doby co jsem vysadila antikoncepci ( listopad 2020) tak mám ovulační bolesti které jsem dřív neměla… A vím že toho 16. jsem ještě říkala že mě bolí to břicho znovu… A dneska k večeru jsem to zase začala pociťovat.. Tak mě to zaskočilo a pak ten test no 🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
328
22.2.21 20:22

Jestli je doma teď, tak nic není ztraceno. Podle těch testů může ovulace klidně být i dneska nebo zítra :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 20:24

@annali no není 😂 bude až v pátek v noci… Nevadí bude šance příští měsíc 🙂 🙂 snažíme se teprve 4 měsíce

• Citovat
  • Nahlásit
2237
22.2.21 20:34

Ja osobne nemam vubec dobre zkusenosti s ovu testy..nevim, jak dlouho je delas, ale me treba vychazely vselijak a pokazdy jinak a treba mi ukazovaly ovulaci i ctyri dny apod…pro me pak bylo jistejsi sledovat hlen a merit teplotu..,ale my se snazili 3 roky a jedina jistota pak bylo sledovani ovulace na ultrazvuku..urcite ovulace 2 x do mesice neni bezna..nevim, jak mas dlouhe cykly, ale spis bych rekla 16dc, nez 10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 20:38

@Melodie91 dělám je teprve druhý měsíc a taky že jsem z toho jelen 🤷‍♀️… 14.2 jsme se tulili a 16. Jsem měla pozitivní test tak předpokládám že ovulace proběhla 17.-18.? Tak třeba mršky počkali 🙂 necháme se překvapit

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 20:39

@Melodie91 jinak cykly mám dlouhé 27-28 dní

• Citovat
  • Nahlásit
2237
22.2.21 20:41

Pro me na ne neni fakt spoleh…klidne jsfe se mohli +- do toho trefit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
22.2.21 21:51

S partnerem se snažíme od konce listopadu. Vůbec jsem ovulaci a věci okolo neřešila a jsem v 8. týdnu těhotenství. Nemyslíš, že místo toho, aby jsi se stresovala testy a mít nutně sex ten a ten den, tak si to prostě spolu užít a nemyslet „jen“ na těhotenství?
Chápu, pokud by jste se s partnerem snažili třeba rok, přes rok nebo jsi „starší“ ročník.
Ale dle mého názoru je tohle cesta, kdy ženský jsou pak psychicky v háji, že se zase a zase nedaří místo toho, aby tomu daly přirozený průběh. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat