Fraze "povedlo se napoprve"

23.2.21 10:50

Fraze "povedlo se napoprve"

Ahoj holky, casto tu ctu, ze se otehotneni povedlo napoprve/na prvni pokus atp. Chtela bych se poptat, jak jste poznali hned po sexu ze se podarilo? Mame sex kazdy den, nekdy i vickrat. Jak urcit jestli to bylo na prvni „stouch“ nebo az ten paty. Nejak si to nedokazu predstavit. Gynekolog to prece s takovou presnosti nerekne jako ze v pondeli rano mezi 9 a 10h nebo ano? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
774
23.2.21 10:53

Tím se myslí první cyklus..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1139
23.2.21 10:54

Myslí se tím, že se povedlo hned první měsíc. Většinou se délka snažení měří v měsících ne v počtu sexuálních aktů.

Příspěvek upraven 23.02.21 v 10:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9027
23.2.21 10:54

To je mysleno tak, že se podařilo hned první cyklus kdy se zkouší plodit. Ihned po sexu to fakt nepoznas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
23.2.21 10:55
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
23.2.21 10:55

Předpokládám, že „napoprvé " většina myslí, jako v prvním cyklu, kdy se přestali chránit. Aspoň tak jsem to měla já. Ani jsem netušila, kdy mám ovulaci, takže přesný "šťouch“ těžko určit :D Stejně je to informace nepříliš podstatná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1661
23.2.21 10:56

Ano nevím jak to je ale v listopadu jsme se snažily párkrát.. V prosinci sem si nesla domu ult s fazolkou a teď sem 17tt těhotná ❤️někomu se Zadari hned někomu to hold trvá.. 🙂A navíc sem to vůbec neřešila zda se povedlo nebo ne.. Nechala sem tomu volný průběh.. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 10:57

Diky, hned mi to dava vetsi smysl :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21261
23.2.21 10:57

Tím se myslí cyklus, ne šuk… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17121
23.2.21 10:59
@mandle-v-cokolade píše:
Ahoj holky, casto tu ctu, ze se otehotneni povedlo napoprve/na prvni pokus atp. Chtela bych se poptat, jak jste poznali hned po sexu ze se podarilo? Mame sex kazdy den, nekdy i vickrat. Jak urcit jestli to bylo na prvni „stouch“ nebo az ten paty. Nejak si to nedokazu predstavit. Gynekolog to prece s takovou presnosti nerekne jako ze v pondeli rano mezi 9 a 10h nebo ano? :D

Pobavila si :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1854
23.2.21 11:03

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prvni mesic bez ochrany…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 11:26

My to měli i na 1. Ne chráněny styk. Ten měsíc bylo hodně zařizování a hodně stresu. Nebyla chuť ani nálada. Jednou jsme se trochu opili, manžel se vykašlal na ochranu a bylo :lol:.

• Citovat
  • Nahlásit
14496
23.2.21 11:28

Gynekolog pozná… Po prohlídce ti řekne, např., spermie dorazila k vajíčku a zavrtala se do něj 16.února mezi 20,00 - 21,00… Na minutu přesně ti to ale neřekne… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1733
23.2.21 11:29

Díky za pobavení :) jak už tu bylo psáno, myslí se tím první cyklus, kdy se pár nechrání. Konkrétní pohlavní styk ti nikdy nikdo neřekne, pokud teda nebyl jediný v tom cyklu. Ale třeba my jsme dvě ze 3 dětí počkali prave tím jedním jediným stykem, dobrá náhoda no. U jednoho to bylo kvůli nemoci, u druhého kvůli služební cestě. A ani tak nevím přesně den oplodnění, protože spermie nějakou dobu putují tělem, než si to vajíčko najdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11161
23.2.21 11:32

Holka: „Jsem těhotná, povedlo se to na čtyřicátý pokus.“
Kdokoliv: „Opravdu? To vypadáte mladě na nastávající maminku, kolik Vám je?“
Holka: „16“
Kdokoliv: „Cože? A kdy jste proboha začala sexuálně žít?“
Holka: „Minulý měsíc :nevim: “

• Citovat
  • Zmínit