Nesnáším kamaráda svého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LollaD
Povídálka 37 příspěvků 06.01.19 12:26

Zdravím, mám problém, nevím co už dělat dál. Přítel svaluje vinu na mě, že já jsem ta špatná. Tak aspoň posuďte, jestli je chyba u mě nebo u nich, protože já už ani nevim, po tom co neustále slýchám, že za vše můžu já.
Mám přítele, jsme spolu už 5 let, samozřejmě pohádali jsme se, (hádky kvůli maličkostem, které trvali asi 1 minutu) jinak byl náš vztah snad jeden z těch nejlepších až do té doby, dokuď si přítel nenašel jednoho kamaráda.
Ze začátku jsem ho přijala, prostě to byl taky můj kamarád, žádný problém. Potom mě i příteli celkem začalo vadit (mě asi víc), to že k nám začal chodit každý den, kolikrát i dvakrát denně. Tím pádem jsme s přítelem na sebe neměli vlastně žádný čas. Nemluvě o tom, že ten kamarád se uráčil od nás odejít až tak kolem 23hodiny večerní. A to ho přítel předtím už několikrát požádal, jestli už by nechtěl jít domu. On jen "Jo, já už pujdu. " a seděl na zaku třeba další 3 hodiny. Samozřejmě čekal, že pokaždé u nás dostane najíst, což by mi nevadilo u někoho kdo přijde občas normálně na návštěvu, ale krmit někoho každý den a kolikrát i 2× denně. No, trochu jsem to pocítila, že pak nemáme pro sebe. Spíš pro mě. Byla jsem zvyklá vařit jídla na dva dny pro mě a přítele, když nám pak tu porci někdo snědl, tak jsem jedla já nějakej rohlík, protože sama pro sebe nevařim. To bylo ze začátku, pak jsem vařila každej den, jinak to s nima nešlo. Samozřejmě jsem si všimla, že ke konci měsíce už pomalu nemám z čeho vařit ani nakupovat.
Ten kamarád potom začal chodit vyloženě i jenom za mnou. Ovšem ani se neobtěžoval mi napsat že přijde, volal příteli, jestli za mnou může jít. Když byl přítel v práci a já doma tak jsem se to nijak ani nedozvěděla. Kolikrát se stalo, že jsem přišla z práce, umyla jsem se a chtěla si odpočinout a najednou zvonek. Poslední kapka pro mě byla, když po mě poprvé vyjel. Seděla jsem na sedačce on u stolu, zvedl se, šel ke mě a snažil se mě líbat a osahával mě. Já se ihned zvedla a řekla jsem ať jde okamžitě domů. On se zved a šel ale pak se vrátil s přítelem, když šel přítel domu z práce. Přítel se šel sprchovat, on tam seděl, mě to bylo hodně nepříjemný tak jsem byla v kuchyni a dělala jsem, že něco dělám. On ke mě přišel a začal ke mě čuchat, já mu řekla, ať mě nechá, on se jen usmál a pak už jsme spolu celý den nepromluvili. Samozřejmě jsem hned po jeho odchodu žalovala příteli. Ovšem jsem si vysloužila jenom nadávky a samozřejmě jsem za to mohla já.
On za mnou chodil dál, potom už pod žádostí, že chce čekat na mého přítele. Vždycky jsem ho pustila, ale nijak jsem se mu nevěnovala, on s tim nepřestal, ještě asi 5× to zkusil, pak už jsem zvonící zvonek ignorovala, i když to byla třeba pošta já prostě už neotvírala. Takže chodil už jenom s přítelem jako ocásek. Jinak on má holku, s kterou souloží, nechodí s ní, jen s ní spí, a ta mi potom tlumočila co o mě on říká, pomlouvá mě, že jsem cv
k, kr* va, že je se mnou můj přítel jen tak, že mě nemiluje a bůhví co ještě, po tomhle jsem se s ním sešla a docela jsem zvýšila hlas něco jsem mu tam říkala, co si to dovoluje a tak, je to už déle, nevím přesně co jsem mu říkala, všechno jsem mu tak nějak vyčetla a řekla, ať už se to nikdy nestane. Přítel mu jenom řekl, že mě miluje, jinak by se mnou nebyl a že si nepřeje, aby o nás vůbec někde mluvil. On že jo, že se omlouvá. On s tím nepřestal a je to čím dál tím horší. Je mi to dost nepříjemné být vůbec v jeho přítomnosti, tak jsem se jednou sebrala a odešla a nepřišla jsem do tý doby než on odešel. Potom byl týden klid, pak zase chtěl přijít, (to už jsem věděla, že jsem těhotná, trpěla jsem silnou nevolností), a já prostě řekla, že si nepřeju, aby chodil k nám domů. A příteli jsem vyčetla, že nechápu, že se s nim vůbec baví. Když si představím, že by po mym příteli vyjela nějaká moje kamarádka, tak ji nakopu do za*ku a už bych ji nechtěla nikdy ani vidět. Můj přítel ví, že o mě zle mluví, nic s tím nedělá, je mu to jedno. Teď, když nechci, aby chodil k nám domů, tak se to zhoršilo, ten kamarád říká, že mu zakazuju chodit k nám a že je to špatný a že já s mym přítelem manipuluju a že svýho přítele týrám. Fakt, když jsem se tohle dozvěděla, že o mě řekl, tak jsem měla strach, že na mě budou klepat policajti a že si me odvedou. To mě tak moc psychicky odrovnalo. Celejch 5 let se o svýho přítele starám jak o miminko, kdyz k nám začal chodit ten kamarád starala jsem se o něj taky, co chtěl to dostal. A já teď dostávám takový pecky a bohužel můj přítel vidí vinu taky ve mě. Chce abych tolerovala to, aby k nam mohl chodit a abych nebyla proti, ale já už toho kamaráda vyloženě nesnáším. Já si nedokážu uvědomit, co sem udělala, že za to všechno můžu já. Nevím co si mám počít. Mě nejde ani tak o toho kamaráda, jde mi o přítele, protože kamarád mu asi za to všechno stojí víc než já. Uráží mě, nadává mi a když mu vysvětluju proč ho nemám ráda a proč ho už nestrpím, tak je všechno obráceno proti mě. On se k tomu nikdy nevyjádřil, k tomu, že mě osahával. Ani k tomu, že o mě zle mluví. Mám pocit, že můj přítel souhlasí s tím, že s ním manipuluji a že mu ubližuji. Já mám ovšem pocit, že je manipulováno se mnou. Někdy mám opravdu pocit, že i příteli je totálně všechno co se týká mě jedno, hlavně že má kamaráda. Bojím se, že nás ten kamarád opravdu rozeštve a půjdem od sebe. Já jsem příteli v životě nic nezakázala, ještě jsem mu i říkala několikrát, že by mi nevadilo, kdyby dělal cokoliv (krom nevěry). Ale toho kamaráda nejsem asi schopná překousnout. Nezakázala jsem příteli se s ním bavit, jen jsem mu řekla, že to podle mě není kamarád. A že mi nevadí, když se občas sejdou kvůli hrám nebo něčemu. Že jsem ochotná odjet pryč. Ale že nechci, aby to bylo tak často a přiznám se, řekla jsem mu, že by mi bylo mnohem líp, kdyby mě s nim nedráždil a ten kontakt omezil. Za to jsem si vysloužila to, že mi vezme dítě a já ať vypadnu, že on je jeho kamarád a že se s nim bude bavit. Všechno se to změnilo. Je to divné to říct, ale někdy mám opravdu pocit, že tu už nechci být.
Omlouvám se za dlouhý dopis, ale já se musela vypsat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 06.01.19 12:35

No ty jo, kamarad by letel jak namydlenej blesk :zed:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23009 příspěvků 06.01.19 12:36

Mno je to těžký. S přítelem bych se o tom snažila promluvit bez zbytečných emocí. Že ti to ení příjemný, že nejste Rotchildové, aby jste živili dalšího člověka, že je ti nepříjemný,že po tobě jede. No a až se dotyčný přijde, tak jdi otevřít a řekni mu nezlob se, my už máme na dnešek nějaký program, přijď jindy. Už bych mu nenosila jídlo. Případně donesla a řekla bych mu hele jídlo stálo tolik a tolik, děleno třema je tolik a tolik, tak jestli chceš jíst, tak zaplať.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 06.01.19 12:40

No tak problém asi nebude ten kamarád, jako povedený „přítel“, který vyhrožuje, že ti vezme dítě. To asi milující partner neřekne ani na mučidlech. Ty se buď smíříš s tím, že tvoje rodina budeš ty, tvoje dítě, nablbý kamarád a podobně přihlouplý partner, nebo se postavíš na vlastní nohy jako samoživitelka.

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 06.01.19 12:44

@lleennttiillkkaa
No, to jak píšeš, říct mu, že už máme nějaký plán a vůbec že chceme být spolu sami, jsem mu už několikrát řekla. Ale přítel s tim nesouhlasil a vždycky chtěl, aby přišel. Když jsem řekla, že s ním chci být sama a že si třeba pustíme film, tak přítel řekl, že jindy.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23009 příspěvků 06.01.19 12:47

@LollaD co poprosit přítele, aby si vymezil jeden večer na kamaráda…budete mít rodinu. Nevím tedy kolik vám je, ale přijde mi, že minimálně příteli moc ne, chová se jak spratek

nostress
Extra třída :D 14001 příspěvků 06.01.19 12:49

Přítel by dostal už dávno nůž na krk. Buď „kamarád“,nebo já.Všechno má svoje hranice. Ve vašem vztahu taky není zdaleka všechno tak jak by mělo být. On si tě neváží, a nemá vůči tobě respekt.Proč by jsi měla dělat služku nějakému tydýtovi, a ještě mu vařit, a živit ho? :nevim: A vyhrožovat ti, že ti vezme dítě, to je už vrchol všeho. 8) Dítě ti nikdo nemůže vzít, pokud nejsi alkoholička, nebo feťačka a pod.Osobně bych už dávno kopla do zadku oba dva.

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 06.01.19 12:49

@hanka.br. Jo, o tomhle přesně přemýšlím. Co udělat, mohla bych k rodičům, a pak se nějak postavit na vlastní nohy. Kolikrát jsem byla už rozhodnuta. Ale když o tom kamarádovi nemluvíme a nehadame s kvůli němu tak je to v pohodě. Jen je samozřejmě hrozný uvědomit si, že můj přítel není ochotný tohle udělat pro svojí těhotnou přítelkyni. Já mu nezakázala se s nim bavit. Ja mu jen řekla, že chci aby to omezil a možná jsem mu tim i chtěla říct, že bych chtěla ukázat, že já jsem ta první.

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 06.01.19 12:50

@lleennttiillkkaa No, mě je 23 příteli 28 kamarádovi 30. Přítel ale vyrůstal v dětském domově, což zrovna moje babička vidí problém v tom.

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 06.01.19 12:50

Pokud partner vyhrožuje tim ze ti vezme dite a dava prednost kamaradovi pred tebou a zaroven mu je jedno, ze te kamarad sexualne obtezuje tak je neco sakra špatně.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23009 příspěvků 06.01.19 12:54
@LollaD píše:
@lleennttiillkkaa No, mě je 23 příteli 28 kamarádovi 30. Přítel ale vyrůstal v dětském domově, což zrovna moje babička vidí problém v tom.

a tím je to jasný.....babička má bohužel pravdu. Přítel nemá zakořeněnou podobu rodiny. Nevím, jak dlouho tam žil, ale pro něj jsou tedy od mala rodinou kamarádi.....

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 06.01.19 12:54

@nostress Já si to uvědomuji. Snažím se v takových situacích nějak obhájit, když se ke mě chová jak rozmazlenej harant. Ale za všechno můžu já. Jak jinak.

Dája999
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 06.01.19 12:55
@LollaD píše:
@lleennttiillkkaa
No, to jak píšeš, říct mu, že už máme nějaký plán a vůbec že chceme být spolu sami, jsem mu už několikrát řekla. Ale přítel s tim nesouhlasil a vždycky chtěl, aby přišel. Když jsem řekla, že s ním chci být sama a že si třeba pustíme film, tak přítel řekl, že jindy.

Problém vidím v tom, že TY máš plán a chceš s ním být ve dvou, zatimco ON chce být s kámošem.
Nevím, kolik vám je let, ale ten tvůj „přítel“ ( se kterým čekáš dítě :zed: ) se chová jak patnáctiletý spratek. K buranskému kamarádovi se raději nevyjadřuji.

Řešení nevidím- ty chceš rodinný život, on trávit čas s kamarádem :nevim:

Příspěvek upraven 06.01.19 v 13:00

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 06.01.19 12:55

@LollaD

Hm tak to velky problem… je to hnusny ale lide z detskych domovu maji spatne vzorce chovani a co se rodiny tyce casto nejsou schopni plnit spravne funkci rodice. Chybi spravne rodinné vzorce chovani.
Pro nej je kamarad vic nez rodina. Nechape co je to rodinny rozpocet a jakou praci mas s domácnosti..

LollaD
Povídálka 37 příspěvků 06.01.19 12:55

@lleennttiillkkaa Byl tam od 4 let. Ale s mámou se vídal. Jen ho neměla v péči.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >