Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Lerista Díky za krásný popis průběhu, ale jak mi dají další dámy možná za pravdu, nemusí to být standardem
První dva 7-9 hodin v bolestech, třetí by možná byl bezbolestný, ale bohužel se namotala pupeční šňůra před hlavičku do porodních cest a akutní sekce. A to jsem byla bezbolestně na 7cm otevřená (na 7cm předtím mnoho hodin nesnesitelných bolestí). Tak gratuluji k supr porodu, ale nejsme tak pošťastny všechny. Každop. to nesouvisí s diskusí ![]()
Tak holky malej je venku
ale byl to masakr ..4,650
ted uz jd dobre tak dekuji ![]()
@Anonymní píše:
Tak holky malej je venkuale byl to masakr ..4,650
ted uz jd dobre tak dekuji
GRATULUJUUU! Je to macek
sis dala, co. Ať jste oba dva v pořádku! Uplně mě přeběhl mráz po zádech, myslela jsem na Tebe!
@Anonymní píše:
Tak holky malej je venkuale byl to masakr ..4,650
ted uz jd dobre tak dekuji
No ty krásko to je macek
Gratulace!!!
![]()
@Anonymní píše:
Tak holky malej je venkuale byl to masakr ..4,650
ted uz jd dobre tak dekuji
Juchu
Moc gratuluju k mackovi a at se vam dari ![]()