Nesnesu sahání na prsa

Anonymní
24.11.15 14:32

Nesnesu sahani na prsa

Moc Vas tu všechny zdravím a obracím se na Vas s dotazem, který me posledni dobou trápí. Snad pochopíte anonymní vložení. Je to pro me dost intimní. S mým manželem jsem 6 let, mame skoro dvouletou holcicku. Co me trápí je, ze po porodu naprosto nesnesu jakýkoli dotek na prsou od mého manžela. Podotýkám, ze jsem s tim nikdy neměla problém, ba prave naopak! Mela jsem to vzdy moc rada. Dceru jsem kojila 14 mesicu a též uplne bez problému. Kojila jsem vzdy moc rada a kdyz dcera ve 14 měsících sama mleko odmítla, odstavení jsem obrecela. Jako bych na tom byla závislá nebo co…byly jsme si v dobu, kdy jsem kojila, s dcerou proste tak blízko. Přemýšlela jsem, jestli to nemůže byt tim, ale vůbec nevim. Manžel to moc nechápe a dokonce si mysli, jestli někoho nemám, ze si na prsa nenechám najednou sáhnout…mate s tim některá zkušenost? Přejde to? Děkuji za připadne odpovědi nebo rady a přeji všem krásný den!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.11.15 14:39

Pokud se přesto přeneseš, tak to přejde. V hlavince si přehoď, že prsa nejsou talíř jídla pro dceru, ale sexuální symbol pro manžela a že je tam dost vzrušivých bodů a bude to dobré…Vypni, nejsi jen matka, ale také manželka a milenka a také žena, která si chce užívat života

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9124
24.11.15 14:40

Já bych řekla, že je to ještě moc brzo od odstavení, i holčička je malá… že to zas přijde, ale vydrž ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
24.11.15 14:42

Jde o to, jestli je to pro tebe bolestivý fyzicky, a nebo je to problém v tvojí hlavě :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.15 14:44

@AnastazieB 10 měsíců je krátká doba? Vím, že to může být stav na zbytek života, ale téměř rok mi nepřijde jako brzo, být chlap, tak také nemám pochopení

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.15 14:46

@elot to prave nevim! Je mi proste ten dotek tak nepříjemný, ze mu musim vzdy odstrčit ruce, jinak bych se fakt trápila. Nechci se překonávat, protoze si manžela nechci spojovat s tim, ze mi jeho doteky nejsou příjemné. Jedna se ale opravdu pouze od ty prsa, konkrétně bradavky…neni to bolestivé. Jen nepříjemné, ale hodne! přitom mi nepřijde, ze bych jako pri těchto dotycich myslela na to, ze jsem kojila dceru a ze jsou,,její".

• Nahlásit
  • Citovat
24.11.15 14:51

Jo tak na bradavky jsem háklivá celý život. Prostě mi to je hodně nepříjemé. Ale naštěstí nezaberou na celém tom prsu tolik prostoru a dá se jim dobře vyhnout :) Žádnej chlap s tím neměl nikdy problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.15 14:54

A já tě chápu, také to nemám ráda, a kdysi mi to nevadilo, nevím čím to je ale netrápím se tím. Jak píše @Vorvaň obrovský na prsou je jinak spousta místa a přejetí třeba dlaní mi nevadí… anonym M

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.15 14:55

Když jsem kojila, tak mi to také vadilo. Když jsem přestala, za nějakou dobu se to naštěstí spravilo. Je to moje erotogení zóna.

• Nahlásit
  • Citovat
elot
24.11.15 14:55
Citaceace] @Anonymní píše:
@elot to prave nevim! Je mi proste ten dotek tak nepříjemný, ze mu musim vzdy odstrčit ruce, jinak bych se fakt trápila. Nechci se překonávat, protoze si manžela nechci spojovat s tim, ze mi jeho doteky nejsou příjemné. Jedna se ale opravdu pouze od ty prsa, konkrétně bradavky…neni to bolestivé. Jen nepříjemné, ale hodne! přitom mi nepřijde, ze bych jako pri těchto dotycich myslela na to, ze jsem kojila dceru a ze jsou,,její".

Ptám se protože prsa se prostě po kojení někomu změní. Já už nekojím tříčtvrtě roku a taky od té doby snesu jen „jemné“ zacházení. Prostě si o tom promluvte snad to pochopí

• Nahlásit
  • Citovat
366
24.11.15 14:59

Z vlastní zkušenosti - je to v hlavě. Ve chvíli, kdy se z objektu příjemných pocitů a erotogenní zóny stane striktně mlíkárna pro miminko, prostě se to v té hlavě na chvíli trochu přepne. „Ne, teď to není erotogenní zóna, teď kojím“ No a někomu trvá (zvlášť když kojení prožíval a podvědomě teď bere prsa jako posvátný nástroj duševního spojení s dítětem) si zase „dovolit“ je používat sama pro sebe :) Taky mi to po porodu bylo strašně nepříjemný, ale opravdu spíš z pohledu vnitřního „sebezapření“. Prostě si zkus uvědomit, že jsi mateřstvím neztratila ženskost a sexualitu a nezakazuj si věci, které tě dřív těšily :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.15 15:01

Anonymní zakladatelka Mne to vadí z toho důvodu, ze to vadí manželovi…nechápe, co se stalo, ze me to najednou nebere. On na prsa saha děsně rad, no, asi jako každy chlap. No a ja poradně nevim, jak mu to vysvětlit, protoze tomu sama nerozumím. Jeste si říkám, jestli to nemůže byt tim, ze kdyz jsem jeste byla v porodnici a myslela jsem, ze mam malo mleziva, přišla za mnou sestřička a tahala me za bradavky, jak kdybych byla nějaká kráva. Tenkrát jsem to obrecela, protoze to bylo fakt šílený a dost to bolelo. Jeste na me u toho křičela, co ji otravuju, kdyz snad vidim, ze mléka (mleziva) mam dost…ale to by mi zase asi vadilo i kojení…achjo :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.11.15 15:04

@TerezkaM děkuji za příspěvek! Asi mas pravdu :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
18081
24.11.15 15:08

Já taky od porodu nesnesu dotýkání na prsou a to jsem nekojila, naštěstí to manžel pochopil, i když nechápeme proč to tak je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
24.11.15 15:12

Jestli tě to bralo dřív, tak bych řekla, že to tam pořád někde je :) U nás to bylo fakt téměř nastejno, až na to, že z porodnice jsem si žádné trauma naštěstí neodnesla. Nicméně si myslím, že jádro pudla tkví v psychice. Už jen ten přechod ze stavu, kdy máš své tělo jen pro sebe a funguješ primárně jako žena-manželka-milenka do stavu, kdy 9 měsíců děláš místo v břiše miminku, nosíš ho, takže „pozor, abychom u toho nešťouchali do miminka!“, případně „s tím velkým břichem je sex už asi divnej, nemyslíš?“ přes dny a noci, kdy kolem něj lítáš a funguješ jako příležitostný pivovar :D..neupravená, unavená..to s ženskou ženskostí vždycky trošku zamává :) Vrátit se sama k sobě a myslet taky na svou ženskost, sexualitu, potřeby..to taky chvilku trvá..:) Ale takhle to vidím já, třeba cítíš svůj problém trochu někde jinde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama