Nespavost u 8 měsíčního dítka

298
3.7.13 19:52

nespavost u 8m miminka

Mám takový problém, mám dvojčátka holčičky, před měsícem byly horka, a nechtěly mi obě usnout, jedna zabrala ale ta druhá ne a ne spinkat, musela jsem jí uspávat jinde než v postýlce, usnula nebo začla klimbat a přenesla jsem jí do postýlky. Jedná se mi o spaní po koupání. Nechci jí nechat křičet aby mi tu druhou nevzbudila. Nechci aby se to stalo pravidelností na pořád. Možná to je tím že si schrupne před koupáním hodku, přes den mi krásně spinká ale to usínání na večír je horší, ta druhá to má zase naopak, hned usne, a přes den spí jen před obědem, a někdy i po obědě… Prosím poraďte mi… nemá někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
425
3.7.13 19:56

Co takhle dávat je spát ve stejnou dobu? a nenechat spát před koupáním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
3.7.13 20:00

@markytk
a to uspávání je nějaké dlouhé? Nějak tě hodně omezuje? Já totiž taky malého uspávám, tedy sedím u postýlky a hladím, ale mě to nevadí. Vím, že to strašně brzo skončí a pak už hladit chtít nebude 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
4.7.13 07:36

Colombina: díky za radu, s tím spaním před koupáním to zkusím, zabavit jí aby si holt schrupla méně, a spolu je dávat můžu… s dvojčaty je to trochu horší, v pozdějším věku, kdo nemá dvojčata neví nic…ale jsem za ně ráda :srdce: :) :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
4.7.13 07:39

Mari1912: to uspávání trvá cca hodku, mě to neomezuje, ale v postýlce brečí a budí druhou, která má lehké spaní, uspávám tedy vedle mimo ložnici… zkusím to v ložnici… jinak díky za radu… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
4.7.13 08:23

@markytk
taky uspávám cca 45 minut. Jasný, že to krade čas, který jsem konečně mohla mít pro sebe, ale on teda nebrečí, naopak se na mě rarach směje a já se na něj nedokážu zlobit. Jen tak na oko mu říkám hají a tytyty, musíš spinkat a on z toho má prču a myslím, že je to taková naše hra kdo z koho a nakonec usne a ten pohled jak mu padají klapky je krásnej :srdce:
Třeba tvoje druhá holčička potřebuje mít jen tebe pro sebe, víš co, máš je dvě, nemůžeš se jedné věnovat víc na úkor té druhé. Ale třeba je tato citlivější a potřebuje tu pozornost
Navíc pozor na přetažené dítě, já jak prcka nedám přes den spát jak on potřebuje tak je noc přímo tragická :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
4.7.13 08:59

Mari1912: jojo přesně, Adélka se tlemí a je to fakt sranda, nadzvedává zadek, no je mi do smíchu, asi máš pravdu ona více vyžaduje mojí pozornost, ta mladší o minutu Natálka se umí i zabavit sama…v noci mi spí dobře, dnes sme chrundily do 5h :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
4.7.13 09:20

@markytk
závist, malej byl neklidnej, takže jsem k. o. :roll: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat