Nespíme spolu v ložnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 13:43
Nespine spolu v ložnici

Ahoj holky, prosím o váš pohled a názor na moji situaci, která se táhne již řadu let a sice… většinu týdne, někdy i víkend spím sama v ložnici, protože manžel zůstane na gauči u tv. Proběhlo už milion diskuzí a hádek, nejsem schopna se s tím srovnat a je mi to strašně moc líto. Já ho pořád moc miluju a chtěla bych s ním usínat, on nedokáže pochopit, co mi na tom tak vadí. Je unavený z práce a přijde mu to normální. Vysvetluji mu, proč mi tam chybí, ale je to naprosto zbytečný. Takže jsem nepříjemná, ráno většinou nemůžu promluvit, protože mě to ničí.
Je to normální, nebo prostě přehráním?
Jsme spolu přes 20 let, jinak je to skvělý otec, má mě rád, ale nějaké projevování citu je mu také dost cizí…
To už se nám smířit s tím, že do konce života budu usínat sama? Díky všem za názory a prosím o zachování anonymity.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2630 příspěvků 02.11.18 13:45

To vetsinu z tech 20 let spi na gauci?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 13:46

My jsme spolu sice teprve 10 let, ale spíme odděleně poslední cca rok a vyhovuje mi to. Manžel si může do noci sedět u počítače nebo koukat na TV a já v klidu spím a neruší mě to, že pak přijde v noci a já už spím. A to jsem si o sobě dřív myslela, že jsem na společném spaní závislá, že musíme chodit spát společně a popřát si dobrou noc. Ale člověk se mění. Takže osobně na spaní odděleně nevidím vůbec žádný problém.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2630 příspěvků 02.11.18 13:49

Zrus televizor, zmizi tak duvod k valeni se na gauci a treba obcas zapadne i do loznice. :nevim: Nebo kup hodne nepohodlnej gauc, hlavne okrasnej, chapes. :mrgreen:

Příspěvek upraven 02.11.18 v 13:51

kačka39
Kecalka 278 příspěvků 02.11.18 13:50

My jsme spolu 27 let, a za tu dobu spal na gauči asi 1×. Jinak teď je celý týden pryč a domů jezdí jen na víkend, ale kdyby byl doma a spal na gauči, to by mi vadilo. :cert: U nás tam spí pes.

zoidberg
Extra třída :D 11845 příspěvků 02.11.18 13:50

Já mám zakázáno spát jinde než v ložnici. Už tak prý dělám doma prd, tak mám aspoň uhlídat ložnici před případnými zloději a násilníky. Muž slouží k ochraně rodiny, zkus apelovat na jeho povinnosti ;)

Filzefina
Stálice 51 příspěvků 02.11.18 13:51

Taky by mi to vadilo. Nic mene nevim co vic poradit. Donutit ho nemuzes a promluvit si nestaci. :nevim: mate vubec nejaky sexualni zivot? Pardon za otazku jen me to napadlo - kdyz he porad tak unaveny z prace

Elishka1
Závislačka 2725 příspěvků 02.11.18 13:52

vlez si v noci na ten gauč k němu, buď mu bude tesno a prestehujete se do ložnice nebo tam spolu můžete zustat

alifie
Extra třída :D 12654 příspěvků 02.11.18 13:54

Pořidťe si k televizi rozkládací gauč a můžete spát u televize oba. :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44744 příspěvků 02.11.18 13:58

Muj muz jezdi za praci, takze je pravidelne pryc. To je dan za prachy, ze byvame rozdeleni. Kdyz je doma, tak spi normalne v loznici. Ze je pracovne v zahranici, tak to jsem ochotna akceptovat, ale doma urcite ne. V loznici mi tv nevadi. Klidne se diva na svuj fotbal atd., ja si ctu nebo usnu.
Nebo spolecne sledujeme film. Jindy on usne a sama se divam. Kdyz moc chrape, to je jediny duvod proc obcas utikam na sedacku, kdyz je to extrem.
Jsem hodne kontaktni, nastesti je taky, takze krome prace spime vedle sebe a navic uplne, ze nalepeni na sebe.

Příspěvek upraven 02.11.18 v 13:58

kve-tinka
Závislačka 4383 příspěvků 7 inzerátů 02.11.18 13:58

kdyby jste spolu byli na začátku vztahu, tak napíšu, že tohle je začátek konce, ale jste spolu 20let a tenhle problém se táhne taky nějakou dobu. Nám podle mě i tohle rozdělení zničilo vztah/manželství. Se sexem to máte jak? Příjde do ložnice, splní a odchází na gauč? :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.18 13:59

Já zas nechápu že to někomu může vadit.Syn spával v postýlce a já s pritelem na manželských postelích.Pak se malému udělal pokojik,má svou postel a postel druhou pro kamarády .No dopadlo to tak ,že spím na té posteli já a přítel spi sám v obyvaku na gauci (delali jsme z ložnice pokojik),stejne věčné smrdí cigaretama a chrápe .Takže se aspoň v klidu vyspím.Navic me nebudi jeho budík.Je fakt že sex je od té doby na nule,ale já sem spíše rada,nějak nemám ani potřebu s ním spát.Jsme spolu 7let.V obýváku spím ,jen když má noční.Zrejme tvůj partner má rád svůj klid ,spi se mu lépe samotnému.

tininas
Ukecaná baba ;) 1110 příspěvků 02.11.18 13:59

Ahoj.

Zkus se ve svém okolí obrátit na mediátora.

Je to nezávislý člověk, který Vás oba vyslechne a pak udělá kompromis, který by Vám měl pomoci.

P4ja
Kelišová 6265 příspěvků 02.11.18 14:00

No a není to spíš zástupný problém ?? Spíš je problém to, co jsi psala, že je mu nějaké projevování citů cizí. Takže ty se chceš tulit a máš pocit, že to večer v ložnici doženete.A co když ho do té ložnice donutíš a on prostě vytuhne i tam.

No pochbyuju, že ho v tomhle změníš :( Pokud to dělá už elší dobu :(

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 02.11.18 14:00

My máme oddělene ložnice už roky, mne naopak vše strašně ruší, potřebuji klid. Kup si kočku ;) ty hreji a predou

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >