Nespokojenost s nosem

Anonymní
26.10.20 23:34

nespokojenost s nosem

Dobrý den, je mi čerstve 18 a jsem nespokojena s tvarem svého nosu, premyslela jsem o plastice, ale zase jsem si uvedomila, ze mi je teprve 18 a ze muj tvar se muže ještě trosku změnit, nebo už je to v 18 konečná a nos už se nemění?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17513
26.10.20 23:38

Nos už se nemění. Jsi jen nespokojená nebo majitelka klofanu? V tom je dost rozdíl. Můžeš sice na plastiku, ale změní se ti výraz celého obličeje a pokud máš jen menší nedokonalost, může se z obličeje, který má svůj zvláštní charakter, stát tuctový a nezajímavý ksichtík. Takže hodně, hodně zvaž jakýkoliv zásah.
P. S jsem majitelka klofanu… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 23:44

@Janli nespokojena nespokojena, mám jen malou nedokonalost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3714
26.10.20 23:52

Tak já se přidám do klubu klofanu.
Mám fakt obří nos a nesnáším svůj profil. Jako mladá jsem se bála jít s klukem do kina, aby se na mě nepodíval z profilu :-) Máma mi jednou řekla, že nemám velký nos, jen mi k němu nedorostla hlava… no, takže krom toho, že mám velký nos, mám ještě malou hlavu (to fakt mám).
O plastice jsem taky uvažovala. Ale nešla jsem do toho a už vím, že nepůjdu. No, v létě mi dětičky nos zlomily, tak… ale asi už to vydržím :-)))
Co jsem viděla videa na netu, tak žádná sláva. Umí ten nos hezky srovnat, když je křivý, to jo. Ale to zrovna nepotřebuju. A že by nos zásadně zmenšili, to jsem teda moc neviděla. Viděla jsem zmenšení, jako kdyby té nosní tkáně. Jenže to taky nepotřebuju. Moje představa, že z nosu, který vypadá jako zobák vrány, někdo vytvaruje roztomilý pršáček, vzala za své při studiu videí, takže o plastice už neuvažuju. Zásadní změna by to asi nebyla a nevím, jestli by to za to stálo.
Co nikdy nepochopím, když se někde o svém mindráku s nosem zmíním, tak reakce okolí je vždy překvapená a zdá se, že ani není hraná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
27.10.20 00:07

Hele být tebou zamyslím se jestli to naopak nemůže být něco jako přednost. Je spousta žen co to tak mají. Ale ve tvým věku ti ještě dozrává psychika. Tak bych počkala jestli prostě si to nerozmyslíš-abys toho nelitovala. Třeba ve 25 člověk vnímá svoje tělo jinak než v 18. Počkala bych… Je to nevratná změna. Krom toho změna nosu mění celý výraz obličeje, koukni na ten pořad na seznamu Nový život díky plastice. Někdy je to hezké ale mám pocit že se s tím nosem trefí málokdy a holky vypadají líp s těmi velkými přírodními. Jsou zajímavější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
27.10.20 00:09

Vim o cloveku, co sel na plastiku a uuuplne mu to zmenilo oblicej, pak litoval. Nesla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
27.10.20 00:17

@Lucie_Sx

Věřím. Musí to být šok. Celý život jsi zvyklá na nějaký ksicht a pak bum najednou je tam něco jiného…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
27.10.20 00:19

Většinou na sobě každý něco nesnáší. Malou nedokonalost neřeš. Ostatní to vůbec nevnímají. Jen ty to vidíš a pořád sleduješ a studuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
27.10.20 00:21

O plastice nosu jsem snila od svych 14let. Měla jsem velkou skobu a samozřejmě jsem kolikrát byla terčem posměchu. :( Cca ve 20 letech jsem si svuj sen splnila a podstoupila plastiku. Bylo to moje nejlepší rozhodnutí v životě a klidne bych do toho šla znova kdybych musela. Lidé kteří mě neznají, nepoznali, že bych mohla mít plastiku. Takže za mě doporučuji. :srdce: ale určitě si najdi dobrého chirurga ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 00:23

@Olina95 dobre, dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 00:25

@Marlenka91 já mám jakoby kulatý nos, chtela bych jenom tu spisku posunout o tak 4 milimetry dolu, baby nebyl tak kulatej..ale nevim jestli to jde takhle tu špičku posunout dolu, nemyslim si, ze by to u mě byla nejak extra velká změna..

• Citovat
  • Nahlásit
445
27.10.20 00:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi čerstve 18 a jsem nespokojena s tvarem svého nosu, premyslela jsem o plastice, ale zase jsem si uvedomila, ze mi je teprve 18 a ze muj tvar se muže ještě trosku změnit, nebo už je to v 18 konečná a nos už se nemění?

Viděla jsem několik fotek holek, které si nechaly udělat plastiku nosu a za mě se z výrazných okouzlujících osobností staly tuctové nic neříkající holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
27.10.20 00:31

Nejlepsi je zajít na konzultaci za doktorem( ja ji měla dokonce bezplatnou) on ti vse vysvetli, řekneš mu predstavu, vyfoti si tě a na počítači udela nekolik návrhu, jak by změna mohla vypadat. Když se ti to bude libit, tak se pak domluvíte na postupu :palec:
Me to změnu zepředu v obliceji mírně udelalo, ale k lepšímu. Předtím jsem vypadala jakoby moc přísně a operace mi obličej zjemnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3054
27.10.20 00:37

Mě hodně vadil můj nos, fotky z profilu.. Bože chraň.. zlomila jsem si ho při bouracce jako pubertacka a nikdo nic neřešil naky rovnání.. Takže hrbolek.. Hele uplynulo pár let a covece nos mi nevadí.. Naopak jsem na něj zvykla a vím že mi sekne. Co nos to originál.. Ale uvidíš sama jak to budeš cítit časem, třeba pro tebe bude plastika jediné řešení.. Ale co ikdyz pak nebudeš spokojená? Takhle víš co mas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.20 00:39

@Kipa22 chapu, ale u mě by to asi tak markantní změna nebyla, jen chci špičku fakt o trochu niz jen cca 2-3 milimetry níž, :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama