Na co mám nárok, mohu žádat o doplatek na bydlení?

Anonymní
26.10.20 09:43

Na co mám nárok peníze

**dobrý den, mám 4letou dceru, beru příspěvek na bydlení. Měla sem brigádu v hospodě a žila s jejím otcem. Teď se něco hroznyho provalilo, on odešel a nevim jestli mi bude něco dávat… Mám nárok na doplatek na bydlení nebo něco? Když podám k soudu navrh na svěřeno do péče, bude to trvati hodně dlouho.. nikoho nemam, navíc dcera není úplně ok a školku moc nedává… **

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19692
26.10.20 09:52

Jak nevim jestli mi bude neco davat? On ma povinnost platit na svoje dite. Ono na urade hlavne budou chtit videt, jak se podili otec a na nejake, nevim jestli mi neco da, moc nehrajou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
26.10.20 10:01

No v první řadě budou potřeba určit alimenty. Od toho se bude odvíjet nárok na další příspěvky. Každopádně také bych začala tím, že si najdu práci, když si nemůžu dovolit se válet doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5163
26.10.20 10:01

Ty jsi z dětského domova? Kromě rodičů jsou přece i jiní příbuzní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
26.10.20 10:04
@Kriss Tina píše:
Jak nevim jestli mi bude neco davat? On ma povinnost platit na svoje dite. Ono na urade hlavne budou chtit videt, jak se podili otec a na nejake, nevim jestli mi neco da, moc nehrajou :nevim:

Asi není dítě jeho, se něco provalilo, domněnka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
26.10.20 10:06

Jakože bereš příspěvek na bydlení, k tomu bys ráda ještě doplatek na bydlení aby se otec náhodou nepředřel a nemusel se starat? A ty sedíš se čtyřletou doma? Vymyšlený to máš dobře, ale takhle to moc nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
26.10.20 10:08
@truelly píše:
Ty jsi z dětského domova? Kromě rodičů jsou přece i jiní příbuzní…

Tady jsou ženské zásadně úplně, ale úplně samy, bez jediného žijícího příbuzného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826

Proč dcera nezvládá školku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12162
@Anonymní píše:
**dobrý den, mám 4letou dceru, beru příspěvek na bydlení. Měla sem brigádu v hospodě a žila s jejím otcem. Teď se něco hroznyho provalilo, on odešel a nevim jestli mi bude něco dávat… Mám nárok na doplatek na bydlení nebo něco? Když podám k soudu navrh na svěřeno do péče, bude to trvati hodně dlouho.. nikoho nemam, navíc dcera není úplně ok a školku moc nedává… **

Dava - nedava, proste dite do skolky a ty do prace. K spudu navrh na svereni ditete do pece a stanoveni vyzivneho.
Pak zajdi na socialku probrat financni situaci a moznosti davek. To vyzivne ale musis zacit resit hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19692
26.10.20 10:11
@Jolka86 píše:
Asi není dítě jeho, se něco provalilo, domněnka.

To je fuk, dokud je v RL a neproběhne soud o popreni otcovství, dna testy atak, ma porad povinnost to dite živit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
26.10.20 10:15

Svěřit dítě do své péče, pak na soud stanovit alimenty. A poté dle výše alimentů přídavky na dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7643
26.10.20 10:19

@Kriss Tina Povinnost má to je jasné ale víš kolik chlapů na své děti neplatí??plno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19692
26.10.20 10:22

@Annabela11 tak pak ale staci jit na exekuční urad a nechat si ty ali rovnou strhavat od nej z platu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7643
26.10.20 10:23

@Kriss Tina No s tím musí zakladatelka něco udělat to je jasné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19692
26.10.20 10:25

@Annabela11 no to je ten problém, pak si matka stezuje ze otec neplati, natahuje ruku statu, ale aby dostala penize z otce ditete, to uz se ji nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama