Nespolehlivá chůvička?

461
21.4.05 08:06

Nespolehlivá chůvička?

Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá stejnou zkušenost. Mám chůvičku od Phillipsu SC 467 a už několikrát se mi stalo, že malý v pokojíčku v noci vyváděl a chůvička mlčela 8O . Naštěstí to nemám tak daleko a když křičí, tak pořádně :D , ale nezdá se mi to normální…

Sendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12466
21.4.05 09:04

Take mame tuto chuvicku a zrovna mam chut ji hodit do popelnice :((
Ze zacatku snad fungovala normalne, pak se nam rozbil spinac na vysilaci, protoze to bylo v zaruce tak jsem reklamovala u Philipse. Asi po mesici mne teda dali novou, nicmene ted mame asi opacny problem nez ty, protoze tahle nova vzdycky sepne a chrci i kdyz je v pokojicku uplny ticho…asi budu muset opet reklamovat. Mezitim jsme byli na dovolene a chuvicku jsme nutne potrebovali tak jsme koupili novou. Je to znacka REER, sice nevypada hezky (no vim, ze je to hloupost, ale znate to ze jo…), funguje ale jako opravdovska vysilacka, tzn. ma veliky dosah (ocenim kdyz jdu se psem), zvuk je uplne cisty, jedina vada je ze nema detekci „mimo signal“ Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.4.05 09:17

my mame Phillips SC 465 a ma 4 volitelne kanaly.jenze bydlime v panelaku,tuhle chuvicku ma snad kazdej,takze se navzajem rusime.je to des,protoze ty lidi ji maji zapnutou celej den,takze slysim,jak si nejake deti hraji,kdyz malej spi,porad to chrci a rozciluje me to.ted uz bych si taky koupila asi ejakou neproflaklou znacku.ale do baraku je dobra:-)))
holt ty sidliste jsou des

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.4.05 09:37

Janat,
s tim chrcenim to znam a opravdu to je „jen“ ruseni jinymi vysilackami. Dela mi to jen kdyz jsem u nasich v panelaku, kdyz jsme doma (mame baracek), tak to nedela.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
538
21.4.05 10:29

Ahojky.
Máme taky Philipsku. Chrčí i v baráčku. Ale já myslím, že reaguje na ptáky a jiné vnější zvuky. Někdy ovšem nesepne, i když malá vyvádí…
Albi+Anika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
21.4.05 10:46

Ja myslim, ze to chrceni neni rusenim jinyma vysilackama. Za prve chrci na vsech kanalech a za druhe predtim nez jsem ji reklamovala vubec nechrcela. Navic taky bydlime v baracku, sice v radovce, ale i tak pochybuji, ze by kolem nas bylo tolik vysilacek :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
21.4.05 10:48

Jo ja jsem zapomnela rict, ze ten prijimac chrci aniz by se spoustel ten vysilac, tj. u syna je vysilacka uplne v klidu nesepnuta, a presto dole prijimac chrci? Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.4.05 11:14

Philips 467

Ahoj, my máme 467 a funguje už půl roku bez problémů. Jen mi vadí, že se aktivuje až tak po sekundě zvuku od miminka. Takže když se tam Matýsek ošívá a vždycky jen tak pískne, tak se to nestačí ani zapnout a já nic netuším. Kdybych to slyšela hned, dám mu dudu a on hned usne. Takhle s sebou ale mele tak dlouho, až se víc probudí a pak je horší ho uspat.

• Nahlásit
  • Citovat
78
23.4.05 17:42

Ahojky holky :P
My nemáme chůvičku,ale radiostanici Binatone(dosah až 3km) a taky s tím máme problémy.Je tam sice asi 8kanálů na výběr,ale i tak se na nás často někdo napojí,musím přeladit na jiný kanál a to mě hrozně rozčiluje.Proto ji moc nepoužívám,jen občas a vždy doufám,že nás nikdo nebude rušit! :x Ale oproti chůvičce má jednu výhodu.Pokud jsme v dosahu můžeme ji používat místo mobilního telefonu a ušetřít peníze za volání.
Ketty+Honzík :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama