Rozchod s manželem, problémy s otcem dítěte

Anonymní
27.8.11 10:44

nestastna

Ahoj ..ani nevim jak zacit..uz vazne nevim co mam delat..citim se hrozne a nechce se mi zit..a pri tom mam to co jsem tolik chtela ..jenze jsem take hodne ztratila..budu se snazit byt strucna..takze vdana jsem byla 7 let manzel byl zlaticko ..nejlepsi chlap pod sluncem..byla jsem rozmazlena a moc jsem ho milovajla.jenze hacek..nechtel dite.neustale jsme se kvuli tomu hadaly .az to doslo k me depresi a posedlosti po miminku..no a pak se to stalo..potkala jsem jeho..sarmantni,mily,sympaticky..a ta chemie..)).a vsech no slo razem a rychle..ja zamilovana az po usi..az jsem sama nechapala jelikoz jsem manzela stale mela rada..a zrovna osud tomu chtel on take touzil po mimi..prvnich 6 mesicu bylo vse ok..mely jsme krasny cas..jenze potom slo vsechno dole vodou..zacala se vybarvovat jeho prava tvar..mezitim me manzel opustil..samozrejme ..vsechno prasklo..a ted jsem tehotna,problem financni,s bydlenim, a nejvetsi s nim otcem ditete..ja byla zvykla na to ze manzel se me venoval..daval mi lasku najevo..nedelal mi naschvaly,nepil..presne to co dela tady ten..uz jsem psychicky na dne..me hormony tehotenske se bouri a nic ..jen ignorace z jeho strany..pritom vim ze o dite ma zajem..o me to uz jsi nejsem jista..ale moc to boli..nedokazu se stim nejak vyrovnat..a porad si rikam ,ze jsem udelala chybu mela jsem vsechno(krome mimi) a ted jen stress..takze tak..nadavam si jak jsem blba a mela jsem si vybrat lepe..jenomze nekdo to tak krasne umi oblbnout ..a ja jsem byla v situaci kdy bi me oblbl snad kazdy co mi navrhne ,mimi,..no nic…jen jsem to potrebovala ze sebe dostat..diky za vase odpovedi.))

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.8.11 10:48

nestastna

je prominte tam je chyba..takze on je presne opak ,,presne to co nedela tady ten..))

• Nahlásit
  • Citovat
1042
27.8.11 11:04

Ahoj nestastna…no to je teda nadeleni, ale ted uz nema cenu ronit slzy nad rozlitym mlikem. Stalo se stalo no. Clovek dela kopance cely zivot a nekterych taky cely zivot lituje. Ja te ve sve podstate moc chapu, prosla jsem si necim podobnym i kdyz s dobrym koncem. Muj partner se mnou taky nechtel deti, byli jsme spolu 5 let a jinak bylo vsechno supr, ale tohle byl kamen urazu, tak se mi taky stalo, ze jsem se zamilovala do jineho (zenateho) a samozrejme to prasklo. Bylo to moc tezke, ale nakonec jsme to s pritelem zvladli, on mi odpustil no a dneska mame prima kluka, ale hlavne tim chci rict, ze vim presne, jak je lehke se nechat oblbnout nekym, kdo na prvni pohled pusobi jako princ z pohadky a nabizi ti presne to, po cem touzis. Takze v tomhle si nic nevycitej, nemohla jsi tusit, ze to takhle dopadne, vzdyt si jenom poslouchala sve :srdce: . Ale ted je dulezitejsi, aby ses dala do kupy, protoze ty to MUSIS zvladnout, kvuli tomu bobkovi, co nosis pod srdcem. A zvladnes to, neboj. My zenske vetsinou vydrzime vic, nez si samy myslime :-) . S chlapem, ktery o tebe nestoji nezustavej, obzvlast jestli pije a urazi te, to k nicemu dobremu nepovede. Mas rodinu, ktera ti pomuze? Rodice u kterych bys mohla zustat? A co manzel? Mozna to zni blaznive, ale jestli te jeste porad miluje, mozna by ti rad podal pomocnou ruku. Za zkousku nic nedas 8-) . Drzim pesti, bud silna. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4990
27.8.11 12:20

no jo no ted uz nic nenadelas. ja take hrozne mooooc chtela dite, to pro me bylo to hlavni a premyslet o "kvalitach " otce me ani nenapadlo. Pil, o rodinu se moc nezajimal, po par letech se pekne vybarvil - agrese v opilosti, psychicke problemy..
Nasel si nas s dcerou novy tatinek, ale tentokrat uz jsem uvazovala nad tim, jak se s nim bude zit, jaka je jeho povaha.

musis to promyslet, jestli souziti s nekym, kdo ti nevyhovuje, ma smysl.

jo kdyz zacnou pracovat hormony, jsme casto slepe, hluche, jedine o co jde je dite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3248
27.8.11 18:38

A bydlíte s otcem prcka spolu? Řeší manžel rozvod (určení otcovství atd.)? V jaké je to vše fázi?
Pokud je ale současný partner takový jaký je, uvažuj o tom, jestli Ti a mimču stojí za to zůstat s ním…vím, že je to těžké, každopádně máš ještě manžela a určitě rodiče, kteří by Ti případně pomohli… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama