Nestýkame se s mým otcem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.12.21 22:32

Nestykame se s mým otcem

Kolik nás tu takových je? Jak dlouho nejste v kontaktu? Jak to zvládáte ohledně lítosti, že třeba nevida svá vnoucata? Je to horší teď o Vánocích? :,(

U mě je to čerstvé, ale asi napořád.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Mrg
186
19.12.21 22:41

Odstěhovala jsem se před 7 lety. Nedá se říct, že se nestykame úplně, obstarávám mou babičku, s kterou sdílí domácnost. Občas vyleze, většinou ne. O vnoučata projeví zájem zcela výjimečně. Vzhledem k tomu jaký jsem s ním měla poslední vánoce, jako rodina, mně opravdu nemrzi, že už se jich neúčastní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
19.12.21 23:18

Celou mou dospelost se s nim nestykam. Vnouce nikdy nevidel. Jeho smula, kdyz nema zajem, vnucovat se nebudu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
19.12.21 23:25

S rodici jsme utnuli kontakt pred skoro 6 lety z vaznych duvodu. Obcas tedy vidim moji mamu, bere si nekdy moji starsi dceru. Prohodime par spolecenskych vet. A ac se delo mnoho spatneho, lito mi to je. Vlastne hrozne moc. Jsou to lide, co me vychovali. Bohuzel v nasem pripade je to nevratna zalezitost a vim, ze az tu jednou nebudou, bude mi strasne. Taky mam (a to prislo az s odstupem) urcity pocit osamelosti, i kdyz rodinu mam (partnera, sve dve dcery, nevlastni dceru, jeho rodice a svoji sirsi rodinu). Zkratka nemam zadne utociste, kdyby neco…zadnou oporu, kdyby neco…do budoucna mi to dava to, ze doufam, ze tu pro svoje dcery vzdy budu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.21 23:44

@JednaPrazacka mohu se zeptat jak zvladas, ze je v kontaktu s tvou dcerou? Nevadí Ti to?
Muj muz neni v kontaktu s otcem, nepoznala jsem ho ani ja a muz by neprekousl, kdyby kontaktoval nase deti.

• Citovat
  • Nahlásit
64
20.12.21 00:15
@Anonymní píše:
Kolik nás tu takových je? Jak dlouho nejste v kontaktu? Jak to zvládáte ohledně lítosti, že třeba nevida svá vnoucata? Je to horší teď o Vánocích? :,(U mě je to čerstvé, ale asi napořád.

Asi 7let, posílala jsem mu oznámení o svatbě- žádná reakce to mě nas…al :roll: ale když jsem mu napsala ze je děda tak zase nic :nevim: od ty doby tk neřeším :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
20.12.21 00:20

Muj táta mě opustil v 5-ti letech.. poslední vzpominka na něj byla jak mě, mou sestru a mou matku chtěl asi ubodat.. honil nas po bytě opilej s nožem a mama nas zamkla, on bouchal na dveře, mama nas druuhy den sbalila do jednoho pradelniho kose, a babicka s dedou nas odvezli. Pak už si tatu pamatuju jak jsme ho se segrou před 3 roky davaly v urne do hrobu.. No mama si myslela, ze jsem na to zapomnela a byla dost v šoku když jsem ji to převypravěla. Vytahla papiry od soudu.. vsechno to tam bylo zaznamenany.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
908
20.12.21 00:26
@Anonymní píše:
@JednaPrazacka mohu se zeptat jak zvladas, ze je v kontaktu s tvou dcerou? Nevadí Ti to?
Muj muz neni v kontaktu s otcem, nepoznala jsem ho ani ja a muz by neprekousl, kdyby kontaktoval nase deti.

Asi nijak. Dcera je ma rada. Muj tata je strasne pracovne vytizenej, takze toho skoro nevidi a mama je na ni upnuta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
20.12.21 01:21
:,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.21 07:34

Neviděla jsem ho víc než 23 let. A to tenkrát jen z okna tedy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
20.12.21 20:23

Meho otce vídám jednou dvakrat do roka. Nekdy se jen pozdravime. Jinak si nepamatoval ani jmena svych vnoučat.
Od manžela otec se s nami nestyka pres deset let. Duvod neznáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
723
21.12.21 11:29

Neměl zájem od dětství. Trápilo mě to léta, až do dospělosti. Moje úzkosti skončily až s náhlou smrtí babičky (jeho matky). Tím, jakoby se ve mě něco zlomilo a nic mě s ním už nespojovalo. Na pohřbu se na mě ani nepodíval… No teď se bojím, aby se nechtěl družit a nepletl hlavu dětem, které ho ani neznají. Je nějak divně akční a sama nevím, jak se tomu postavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat