Nestýkáni se s tchýni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 20:02
Nestýkáni se s tchýni

Ahoj, je tu někdo kdo se vůbec nestýká s tchýni, i když má děti ( její vnoučata). :think:
Já se s ní po určitém nepříjemném incidentu na začátku vztahu vůbec nevidam a bojím se, že až budu mít s přítelem dítě, tak budu muset. Vím, je to ode mě sobecké, ale to co jsme si tenkrát řekly nemohou přenést přes srdce :( :zed:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 10.03.19 20:12

Já, mě nechtěla poznat už v době, kdy se mnou manžel začal. Nebylo to proti mně nic osobního, jen mezi sebou mají letité problémy a v té době to vygradovalo a tohle byla její pomsta pro něj. Momentálně je naštvaná, že jsme je z toho důvodu nepozvali na svatbu. Pokud jí mám někdy stanout tváří v tvář, tak jedině kvůli svému manželovi a dětem. Mně v životě nechybí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 20:15

Mame deti dve.Nevideli jsme tchyni skoro pul roku.Zadny extra incident nebyl.Ale nak to neklape.Chtela jsem aby za ni jel aspon muz ze starsim ditkem.Ale nechce :nevim:

Halamka
Závislačka 3975 příspěvků 10.03.19 20:21

I já. Tchýně s tchánem (ten už zemřel) mi dělali peklo, i přes svého syna. O dceru jevili zájem, jen aby mohli říct, že jevili, ale v reálu žádná snaha být prarodiči a jen kecy. Tak jsem si řekla, že je fakt nepotřebuju, abych si takovými lidmi zatěžovala život. A to tchýně bydlí kousek. Nemá zájem, já ji přemlouvat nebudu. Neviděli jsme se přes rok a mám klid.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 20:29

taky se s tchánovcema nevídám. Nikdy jsme vztah neměli dobrý, vídali jsme se tak 4× do roka. Co jsme oznámili, že čekáme dítě, tak se nic nezměnilo. Ani do porodnice se nepřišla tchýně podívat a když se malá narodila tak přišla jen si udělat fotku. A řekla mi, že s kočárem jezdit nebude protože to má k nám půl hodiny cesty, s hlídáním prý také nepomůže protože neví jak to máme doma zařízené..... šanci měli, několikrát jsem se zvala, ale vždy měli důležitější program a malá jim dobrá jen na dělání fotek nebo zrovna, kdy potřebovali zabavit děti od jejich druhého dítěte. Tak se nevídáme a mám klid, takovou babičku s dědečkem nepotřebujeme.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 20:30

Já taky bohužel.Už to budou 3 roky.Po 18 letech manželství.Při jedné hádce jsem si vyslechla o sobě věcí ,že náš dosud kamarádský vztah skončil.Máme jedno dítko.Manžel jezdí se synem na návštěvy sám.A i když mě to občas teď mrzí, už to nedokážu vrátit zpět.

Daenerys91
Kecalka 449 příspěvků 5 inzerátů 10.03.19 20:32

Taky se nestýkám s tchýní. Proč - to by bylo na dlouho. Kdyby chtěla, vnoučata vidět může, číslo na nás má. Ale nemá zájem, radši ze sebe před ostatními dělá mučedníka.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 10.03.19 20:41
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo kdo se vůbec nestýká s tchýni, i když má děti ( její vnoučata). :think:
Já se s ní po určitém nepříjemném incidentu na začátku vztahu vůbec nevidam a bojím se, že až budu mít s přítelem dítě, tak budu muset. Vím, je to ode mě sobecké, ale to co jsme si tenkrát řekly nemohou přenést přes srdce :( :zed:

Myslím si, že v tomhle bodě je strašně důležité si ujasnit, jestli přítel stojí za tebou, nebo až budou děti, tak budeš povinně jezdit dva dny v týdnu k tchýni, nebo bude oheň na střeše… Nevím, co jste si řekly, vždy jsem s tchýní měla dobrý vztah. Ale kdyby ne a ona mi dejme tomu řekla či provedla něco velmi zlého, bez rozpaků bych se vídat odmítla a dle vážnosti incidentu bych případně bojkotovala i styk s dětmi, kdybych měla obavu že z její strany něco přijde i vůči nim… Tchýně není tvá příbuzná, vídat jí nemusíš. Ale je dobré zvážit, že spolu s tím chlapem si do rodiny bereš i ji, takže ten postoj přítele je velmi důležitý.

Krofka
Kecalka 389 příspěvků 10.03.19 20:59

Nestýkám. Ke tchanovcům občas jezdí s dětmi manžel sám (kvůli dětem), ale vztahy jsou napjaté a do budoucna jim to podle mě nevydrží.

GabinkaCh
Závislačka 3600 příspěvků 10.03.19 22:16

Já taky,má od nás dvě vnučky.Jednou jsem jí odpustila,začla nanovo,konec.Jsem spokojená.Děti mají babičku ( moji mamku) a dědu,přítelova otce,s tím nemám problém.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 11.03.19 07:30

Já se s tchyni stýkam až teď, co máme dítě. Poznat mě nechtěli, viděli mě až po roce vztahu když jsem si to vybrecela, pak jsem je viděla ještě asi čtyřikrát za čtyři roky, měli na mě několik osklivych poznámek i v těhotenství. Bydlí kousek, jednou za měsíc přijdou na hodinu na kafe, nafoti si fotky a zase jdou. Rádi se nemáme, ale tu hodinu to vydržím, to mě fakt nezabije, ať má dítě alespoň nějaké prarodiče. Až bude větší, tak už u návštěv nebudu, ale bránit jim ve styku nechci a nebudu.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 11.03.19 07:58

Jinak kdyby měli zájem a snahu o zlepšení, tak jim tu šanci dám. Záleží co jste si provedli no. Taky mám pár věcí, které bych neprekousla. Nikdo tě do styku nutit nemůže, pokud jim nebráníš ve styku s chlapem a nebudeš jim bránit vidět vnoučata, tak to může být každému jedno ;)

Váš příspěvek
Reklama