Zneužívání dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 13:01
Zneužívání dětí

Ahoj, nevím zda sem toto téma patří. Mám problém, dost vážný a chci se vás zeptat, zda jste se s tím někdo setkal nebo řešil. Je mi už 45 let a jedná se mi o zneužívání v dětství. Bylo mi tak šest, sedm let a zneužíval mě strýc. Nikdy jsem to nikomu z rodiny neřekla, kdo by uvěřil? Dříve se toto vůbec neřešilo. Nějak jsem to na dobu vytěsnila a nyní to mám před očima. Strýc má dvě děti dospělé a rodí se mu vnoučata. Když si vybavím, co jim může dělat… Jedná se mi o to, jak takto zpětně dokázat, že to dělal. Chci s tím ven i za cenu, že bych ho dala k soudu, aby už to nikdy nemohl dělat. Nejdříve mu to chci říct, ale nevím redakci. Je to člověk, který lže, je schopný vše otočit. Nejedná se mi o pomstu. Spíš o spravedlnost. Může mít takto stará záležitost vůbec nějaký šťastný konec? Jak a kdo by mohl posoudit, že je to pravda. Děkuji Renata

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 03.03.19 13:04

Znásilnění nikdy nedokážeš, je to vždycky slovo proti slovu. Pokud bys s tím samozřejmě nešla ven už tehdy, teď už zpětně důkazy nejsou. Obrátila bych se, být tebou, na nějakou organizaci pro oběti, aby ti v tomhle ohledu poradili a pomohli. Oni budou přesně vědět co a jak. :kytka:

MartinKa36
Závislačka 3655 příspěvků 03.03.19 13:12

jseš si jistá že tě zneužil, možná tě nezneužil ale pouze penetroval..

free333
Generální žvanilka 23489 příspěvků 03.03.19 13:16

Myslím, že to zpětně nedokážeš, opravdu to bude slovo proti slovu, obzvlášt když nikdo z rodiny o tom ani netušil…
O n Tě nějak hlídal, nebo jak je možné, že s Tebou byl o samotě?

Enmamma
Závislačka 3712 příspěvků 03.03.19 13:17

Řekla bych to matce jeho vnoučat, ať své děti hlídá. Snažila bych se je před ním ochránit.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 03.03.19 13:22
@MartinKa36 píše:

Nejsi vtipná..

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 03.03.19 13:26
@Anonymní píše:
Ahoj, nevím zda sem toto téma patří. Mám problém, dost vážný a chci se vás zeptat, zda jste se s tím někdo setkal nebo řešil. Je mi už 45 let a jedná se mi o zneužívání v dětství. Bylo mi tak šest, sedm let a zneužíval mě strýc. Nikdy jsem to nikomu z rodiny neřekla, kdo by uvěřil? Dříve se toto vůbec neřešilo. Nějak jsem to na dobu vytěsnila a nyní to mám před očima. Strýc má dvě děti dospělé a rodí se mu vnoučata. Když si vybavím, co jim může dělat… Jedná se mi o to, jak takto zpětně dokázat, že to dělal. Chci s tím ven i za cenu, že bych ho dala k soudu, aby už to nikdy nemohl dělat. Nejdříve mu to chci říct, ale nevím redakci. Je to člověk, který lže, je schopný vše otočit. Nejedná se mi o pomstu. Spíš o spravedlnost. Může mít takto stará záležitost vůbec nějaký šťastný konec? Jak a kdo by mohl posoudit, že je to pravda. Děkuji Renata

Pokud s ním budeš mluvit, tak bych si to nahrála na mobil. :think: Každopádně bych na to upozornila matku jeho vnoučat.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8292 příspěvků 03.03.19 13:29
@ProfZav píše:
Nejsi vtipná..

Vtipny…hlavne je to i..ot. :roll:

g.sandova
Závislačka 4246 příspěvků 03.03.19 13:31
@MartinKa36 píše:

Co ma tohle znamenat?

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8292 příspěvků 03.03.19 13:33

Myslim, ze tu miulost uz nikde neprokazes. Pokud ti jde o ty deti ted, proste bych nekoho varovala. Bud matku tech deti anebo bych konfrontovala primo jeho (nevim, na co se citis). Zahrozit, ze pokud budes mit jen trochu podezreni, pujdes s tim ven…teda jednoduche rozhodovani to asi neni :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 13:40

@free333 Bydleli jsme u prarodičů, než naší dostavěli barák. Chodili do práce a z práce hned na stavbu. Strýc byl svobodný a bydlel u rodičů. Takže jsme na přechodnou dobu bydleli v jednom velikém baráku, každý své bydlení samozřejmě. On mě bohužel občas hlídal. Dítě neví co se děje, tomu člověku věří. Všichni měli moc práce, jen tenhle lenoch neměl na práci nic jinýho… Když to řeknu sestřenkám, ať si hlídají děti, budou mě mít za blázna. Ony jsou totiž jeho holčičky… Je to celý hnus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.19 13:42

@Lenka_Hal No jo, mám to v hlavě a nevím co je nejlepší řešení. Jak jsem stará, stejně nevím.

Tunrida
Hvězda diskuse 49497 příspěvků 03.03.19 13:44

Dneska už vůbec nic nedokážeš. A přesně jak predpokladas, půjde to jenom proti tobě.

rokris
Kelišová 7270 příspěvků 03.03.19 13:45
@MartinKa36 píše:
8o :roll:
rokris
Kelišová 7270 příspěvků 03.03.19 13:49
@Tunrida píše:
Dneska už vůbec nic nedokážeš. A přesně jak predpokladas, půjde to jenom proti tobě.

Souhlasím. I když se zakladatelka někam obrátí, už se nevyřeší nic. Obávám se, že takových příběhů je mnoho.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama