Netradiční oslovení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
14.4.21 12:58

Netradiční oslovení

Mám kamarádku, která je moc fajn a opravdu si rozumíme. Zvládneme si spolu propsat celý večer, když se poté koukneme na hodiny, tak jsme velmi udivený, že už nám nezbývá moc času na spánek. Myslím, že naše přátelství je téměř dokonalý, ale jednu chybu má. Poslední dobou mě začala oslovovat Koblížku a mně se to nelíbí. Několikrát jsem se ji to snažil říct, ale moc na to nereagovala. Buď se tomu směje nebo mi říká, že si to oblíbila a už se toho nezbavím. Neví někdo co mám dělat? Za poslední tři dny mi tak řekla 17×. :zed: Budu rád za každou radu. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2393
14.4.21 13:00

Ne naznačovat, ale říct normálně na férovku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5014
14.4.21 13:05

No řekni jí, že si koni od zadku neupadl a to oslovení tě uráží… upřímně pokud není schopna akceptovat tvůj názor, tak to není zas tak dobrá kamarádka. Nicméně pouze za předpokladu, že si ji svou nespokojenost dal důrazně najevo. Jelikož pokud to říkáš napůl v žertu, aby se neurazila, tak to asi nechápe.

Příspěvek upraven 14.04.21 v 13:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22508
14.4.21 13:05

Evidentně naznačování nepomohlo nebo je slečna natvrdlá, takže normálně jí to říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13700
14.4.21 13:22

@Daniel97 no musíš mít trochu koule Koblížku. Bez toho to nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
14.4.21 13:22

Normálně jí napřímo řekni, že ti to vadí a proč.

Jestli ani to nezabere, můžeš pro ni taky vymyslet nějakou otravnou přezdívku, která jí poleze na nervy, a budete si kvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
14.4.21 13:35
@Daniel97 píše:
Mám kamarádku, která je moc fajn a opravdu si rozumíme. Zvládneme si spolu propsat celý večer, když se poté koukneme na hodiny, tak jsme velmi udivený, že už nám nezbývá moc času na spánek. Myslím, že naše přátelství je téměř dokonalý, ale jednu chybu má. Poslední dobou mě začala oslovovat Koblížku a mně se to nelíbí. Několikrát jsem se ji to snažil říct, ale moc na to nereagovala. Buď se tomu směje nebo mi říká, že si to oblíbila a už se toho nezbavím. Neví někdo co mám dělat? Za poslední tři dny mi tak řekla 17×. :zed: Budu rád za každou radu. Díky

Normálně by mi to asi nevadilo ale momentálně v práci označujeme určitou sortu lidí jako kobliháře a nebo taky koblihy. A možná právě proto by se mi to vůbec nelíbilo. :lol:

Příspěvek upraven 14.04.21 v 13:35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28091
14.4.21 13:35

Hele, Koblížku, buď trochu chlap a normálně jí to řekni ne? Když nepomůže, najdi jí taky nějaké „pěkné“ oslovení a na oplátku použij. Třeba „prcino“ dost holek nesnáší :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7862
14.4.21 13:38

@Daniel97 Tak ji to oplat, rikej ji třeba buchtičko ať spolu ladíte :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8594
14.4.21 13:39

Nenaznačovat a říct narovinu ve vážném duchu. Nelíbí se ti to, uráží tě ten název, ať ti tak neříká. Bude se smát, že se jí to oslovení líbí? Řekni něco ve smyslu: „Nechovej se jak slepice, já to myslím vážně.“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
14.4.21 13:42

@Daniel97
Pokud nepomůže říct, že se ti to opravdu nelíbí, asi jí začni říkat Buchtičko nebo Tlamičko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28091
14.4.21 13:43

Buchtička je jasná volba :pankac: Případně ještě třeba kremrole, to je o chlup urážlivější :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8594
14.4.21 13:53

@Russet Hlasuji pro Tlamičku! :pankac: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25905
14.4.21 13:54

Říkej jí Bublino :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22508
14.4.21 13:55
@annali píše:
Normálně jí napřímo řekni, že ti to vadí a proč.Jestli ani to nezabere, můžeš pro ni taky vymyslet nějakou otravnou přezdívku, která jí poleze na nervy, a budete si kvit.

Jo ať jí říká Kobliho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat