Neukončený paragraf a práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 14:38
Neukončený paragraf a práce

Ahoj, v úterý jsem nastoupila do práce a dneska dopoledne jsem si musela pro syna do školky, protože chytil zánět spojivek. Šla jsem s ním k paní doktorce, která mi od zítra napsala paragraf. Budu s ním tedy doma a když bude do pondělí ok, chtěla bych jít už do práce, ale nevim jestli můžu když paragraf nebude ukončený. Můžu dát syna do školky, jít do práce a paragraf ukončit odpoledne po práci? Vůbec se v tom nevyznám, navíc jsem zaměstnána pod agenturou.

Reklama

Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 20510 příspěvků 05.04.18 15:10
@Anonymní píše:
Ahoj, v úterý jsem nastoupila do práce a dneska dopoledne jsem si musela pro syna do školky, protože chytil zánět spojivek. Šla jsem s ním k paní doktorce, která mi od zítra napsala paragraf. Budu s ním tedy doma a když bude do pondělí ok, chtěla bych jít už do práce, ale nevim jestli můžu když paragraf nebude ukončený. Můžu dát syna do školky, jít do práce a paragraf ukončit odpoledne po práci? Vůbec se v tom nevyznám, navíc jsem zaměstnána pod agenturou.

Do práce jít můžeš (jenom to tam vyplníš), ale syna do školky dát nemůžeš.
Teoreticky.
Ale jak tady holky psaly, běžně to dělají 8o Musel by tě někdo udat.

Helileli
Závislačka 2631 příspěvků 05.04.18 15:42

Normálně v pondělí odpoledne se stavím u doktorky, stačí bez dítěte a ukonči ti to zpětně nedělí. Takže v pohodě do školky, do práce, nebude za co tě udávat.

Vercsi148
Kecalka 227 příspěvků 05.04.18 15:48

Jasně, že jo. Odpoledne se tam stavíš a ona Ti to ukončí k datu den před…
Dělám to tak…

Marcelka146
Kelišová 5035 příspěvků 05.04.18 16:23

Taky jsem dala dceru v pondělí do školky, já šla do práce a doktorka mi ukončila paragraf zpětně nedělí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama