Neumím se nikomu svěřit

Anonymní
24.5.20 15:21

Neumím se nikomu svěřit

Prosím o anonym, mám dvě děti, nejlepšího manžela, ale prostě nemám takovou tu svoji stejnou kamarádku, které se můžu svěřit.
Kamarádky se mi svěřují, ale já to neumím. :nevim:
Mám vždy strach někomu něco vyprávět o svých tajných pocitech, o minulosti. Chci být vždycky pro okolí ta vtipná, veselá, ale abych něco někomu řekla co mě trápí.
Vím, že si jen vyleju srdíčko, ale aspoň takhle. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12001
24.5.20 15:33

Někdo to tak prostě má, s tím nic neuděláš, a nebo máš kamarádky, u kterých nemáš jistotu, že si to nechají jen pro sebe, když se jim svěříš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 15:37
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, mám dvě děti, nejlepšího manžela, ale prostě nemám takovou tu svoji stejnou kamarádku, které se můžu svěřit.
Kamarádky se mi svěřují, ale já to neumím. :nevim:
Mám vždy strach někomu něco vyprávět o svých tajných pocitech, o minulosti. Chci být vždycky pro okolí ta vtipná, veselá, ale abych něco někomu řekla co mě trápí.
Vím, že si jen vyleju srdíčko, ale aspoň takhle. :)

Ahoj, asi chápu co myslíš, mám to podobné. Kamarádky se mi svěřují, ale já to neumím a nebo nechci a nebo taky některé kamarádky neumí naslouchat. Když mi ony vyprávějí své starosti já je poslouchám ale často mě ony nevyslechnou nebo hned vše komentují. Tak ok raději mlčím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 15:38

Ja to mám podobně, akorát ze ja se sverovat ani nechci :mrgreen:
Nějak nemám potřebu někomu vyprávět, že jsme se treba pohádala s manželem, proč jak atd. Když vim, že to za chvili bude stejně dobrý..
Zas jako všichni nemusí vědět jak to máme doma :mrgreen:
Mám ráda svy soukromí a nikomu se nesveruju..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 15:41

Holky, úplně stejně co píšete.
Neumím a ani nechci říct, že doma jsme měli hádku, nevím komu bych to říkala, protože vím, že v duchu by se jen vysmáli.
:think:
Na jednu stranu je to hrozně těžký, ale aspoň nejsem sama která to takhle má.
:mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
155
24.5.20 15:42

Taky se bojim sverit. Vzhledem k nekolika zklamanim z prechozich casu a vzhledem k tomu, ze si chce clovek nejakym zpusobem zachovat „tvar“. Co kdyz se „to“ sverene nesetka s pochopenim? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat