Neumím vařit z masa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaja555
Kecalka 135 příspěvků 26.01.19 19:57
Neumím vařit z masa

Ahoj, je mi za to dost trapne, ale neumím vařit z masa. Nebo spis se mi to hnusí… mam u toho strach, ze to neudělám dobre, ze by mohlo být syrové a tudis z toho nějaká salmonela, takže vždycky raději všechno uplne presuším, aby se to všechno z toho vypeklo :lol: teď mi to přijde k smíchu, ale dost mě to trapi, mam rodinu, je mi 28let a z masa jsem vařila jen opravdu parkrat. Převládají u nás jídla z toceneho salamu. Přes týden obědy kupujeme. Manžel to tak chce, kvůli tomu, aby s vařením neměla starosti a mohla se starat o děti.

Mate nějakou radu, jak s tím začít? Moc bych chtěla umět vařit. Ale syrové maso a strach z nějaké nákazy mě bohužel děsí :?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Konnny
Závislačka 2697 příspěvků 26.01.19 19:59

Snad ti někdo poradí. Mě by děsil točeňák dětem.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33906 příspěvků 1 inzerát 26.01.19 20:00

Nikdo se ještě nic nenaučil, aniž by to nevyzkoušel a občas něco nepokazil. :kytka: Takže prostě si vyber nějaké jídlo, které máš ráda, které normálně jíš a znáš jeho chuť a uvař podle receptu. Mrkni klidně sem do receptů , je tam dost i podrobných návodů, jak jídlo uvařit, tak držím palce, ať se zadaří.

Sheryll
Povídálka 44 příspěvků 26.01.19 20:01

Pokud máš takový strach tak bych si být tebou pořídila teploměr na maso, nasla si jakou teplotu má mit maso když je hotové a řídila bych se tím. Casem to odhadnes.

pikola
Neúnavná pisatelka 19859 příspěvků 26.01.19 20:01

A co vaříš z točeňáku? :think:

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 26.01.19 20:02

Tak nevař z drůbeže. Když nedovaříš vepřový nebo hovězí tak je to jedno pokud je čerstvé a kvalitní, to si lidi dávaj i napůl syrový. Vařit dětem z točeného salámu je teda mnohem větší humus než nějaký rare steak.

KalamityJohn
Kelišová 6789 příspěvků 26.01.19 20:02

Zacni treba gulasem, v tom se maso muze rozpadat a nevadi to.

Kup si teplomer abys mela jistotu ze je to propeceny az budes delat sekanou, nebo roast beef a i treba u kurete neskodi to zmerit v prsou.

Varit s masem je jednoduchy, to zvladnes v pohode.

Příspěvek upraven 26.01.19 v 20:08

Run
Generální žvanilka 20650 příspěvků 26.01.19 20:05

Podle mě kecáš.

nostress
Extra třída :D 14327 příspěvků 26.01.19 20:06

Nebo si kup papiňák.

Run
Generální žvanilka 20650 příspěvků 26.01.19 20:07

Ale jinak dobrý tema, já nemohla dlouho jist nic s kosti a a sahat na maso. Fakt mi to vadilo. A dneska jsem s láskou porcovala kuře. Člověk k tomu většinou nějak dojde. Jinak guláš je dobrý nápad, tam to maso muzes vraždit hodiny.

Jana525
Kelišová 5255 příspěvků 26.01.19 20:08

Hele tak nepec, delej pomalu dusena masa .
Na peceni ci steaky doporucuji hovezi nebo jehneci ci kachni prsa, to nemusi byt uvnitr propecene. U ostatniho masa a i u veproveho ( prestoze tu nekdo tvrdi, ze to taky nevadi), to vadi a hrozi riziko. Resenim by pro tebe mohlo byt i mlete maso, da se z nej pripravit spousta jidel.

KalamityJohn
Kelišová 6789 příspěvků 26.01.19 20:12

Moje oblibena kucharka:

http://dadala.hyperlinx.cz

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 26.01.19 20:12

Nebo svíčkovou, strčíš to na pár hodin do trouby to se musí udělat pokaždé. @Run Mě třeba maso nevadí, já se v tom ráda pitvam :mrgreen: už v pubertě sem kuchala ryby co táta ulovil, máma když si třeba koupila králíka tak sem mu musela uriznout hlavu protože ji z toho bylo špatně, kuře si naporcuju sama radsši než to koupit v obchoďáku po kouskach, ale co mi vadilo ne ani tak strukturou jako spíš „vůní“ byla divočina, sme dostali půlku jelena a to sem teda s chutí nechala na chlapovi jelikož mě z toho smradu natahovalo :lol:

Maminanamatersky
Kecalka 303 příspěvků 26.01.19 20:12

No spis by me desila salmonela z tocenaku nez z čerstvého masa… Fuj. A nekdo z tveho okoli by ti nemohl poradit, jak varit zakladni jídla, aby jsi to okoukala od zkuseneho? A co nejaky rychlokurz vareni, zamereny na maso? Byvaji v kazdem vetsim meste. Vyhla bych se kurecimu, kdyz se tak bojis. U veproveho to prinejhorsim nevadi, kdyz neni uplne na smrt… A nehledej v tom zadnou super vedu. Staci jednou vyzkouset, zapsat si, jak se ktery maso dela dlouho a pak uz to musi jit samo..

pijavice
Kecalka 275 příspěvků 26.01.19 20:19

Mě by se eklovalo zase jídlo z točeňáku ;). Pokud použiješ vždy čerstvé suroviny nemáš se čeho bát.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >