Neúplná kolonoskopie

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.04.18 09:51
Neúplná kolonoskopie

Ahoj, dnes jsem byla na kolonoskopii kvuli obcasnemu krvácení z hemoroidů. Kvuli bolestivosti pro velmi clenite střevo jsme nedojeli az na konec, jen 120cm na konec transversa. Stalo se vám to někomu Taky? dr. rikal, že u hubenejsich lidi kor po 2 pořadech se to stává. ale stve me to 8o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

stinga
Závislačka 2933 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 09:55

Objednejte se na kolonoskopii v narkóze

Anonymní  09.04.18 10:06

U mne nedojeli ani tak daleko (pro zakřivení kostrče). Bylo to 25-ti lety, tak nevím jestli by to dnes dělali jinak - třeba jako podruhé.

Paoloska
Echt Kelišová 7976 příspěvků 09.04.18 10:06

Mě doktor vyšetřil jen 40cm. Větší bolest jsem v životě nezažila. Zatím nemám odvahu na to jít znovu, ani v narkóze.

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 09.04.18 10:21

Proc neudelali jen rektoskopii? To je jen část konecniku :nevim:

markyj
Závislačka 3919 příspěvků 09.04.18 10:39

A co říkal doktor?

markyj
Závislačka 3919 příspěvků 09.04.18 10:40

@novakova.t tak to by ale neviděli ani těch 120 cm :nevim: takže to by bylo k ničemu

Anonymní  09.04.18 10:48

Doktor říkal že v pohode ze střevo krasny jen ty hemoroidy a ze jsem mladá ze to nebude nutný me tak trápit pres moc.ale ze kdybych chtěla, objedná me na ct irigografii jakoby rtg střeva..

Paoloska
Echt Kelišová 7976 příspěvků 09.04.18 12:41
@markyj píše:
@novakova.t tak to by ale neviděli ani těch 120 cm :nevim: takže to by bylo k ničemu

Zakladatelka šla na vyšetření kvůli hemeroidům, ty tak daleko nebývají ;) Nicméně pan doktor chtěl asi vidět celé střevo :think:

Anonymní  09.04.18 12:48

Jojo..obcas krev na papíře, hemoroidy 3.stupne.ale já chtela sama kolonoskopii pro sicher..

Anonymní  09.04.18 12:49

Ale ctu, ze tlusty strevo ma 1,2-1,5m…kamosce dojeli na konec ve 130cm…tak to mám snad skoro celý…nevim

Anonymní  09.04.18 12:51
Takhle no. .

Popis dnešní show????

markyj
Závislačka 3919 příspěvků 09.04.18 13:42

Tak pokud je to dle doktora v pořádku, tak bych si nedělala starosti :palec:
Já chodím na kolonoskopii každých 5 let, ale pro mě není vůbec bolestivá. Pokud by jsi ještě někdy v budoucnu musela kolonku podstoupit, tak bych si jí jak píšou holky zařídila v narkoze…

markyj
Závislačka 3919 příspěvků 09.04.18 13:45

@Paoloska jj tak ono je dobré, že při kolonoskopii se zkontrolují i třeba polypy, které mohou také krvácet. A později dělat problémy

stinga
Závislačka 2933 příspěvků 1 inzerát 09.04.18 13:54
@Anonymní píše:
Doktor říkal že v pohode ze střevo krasny jen ty hemoroidy a ze jsem mladá ze to nebude nutný me tak trápit pres moc.ale ze kdybych chtěla, objedná me na ct irigografii jakoby rtg střeva..

tak to je asi fakt prohlídlé skoro všecko, anebo pak ta irigografie - to je naprosto nebolestivé

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama