Neupřímná tchýně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 21:06
Neupřímná tchýně

Máte taky takovou neupřímnou tchýni, která se jen přetvařuje?
Ptám se abych věděla jak se k ni chovat?
Má potenciální tchýně je na mě hrozně milá
Ikdyž jsme si už parkrát vjeli do vlasů :roll: a hádky byli na dením pořádku, protože s námi bydlela. Když se odstěhovala od nás tak mě pomlouvala kudy chodila a přitele nabádala aby se semnou rozešel :roll: Ted je jako vyměněná jaká jsem její panenka, princezna apod je taková miloučká hodňoučká prostě k zulíbání :nevim: Když je ale se svym. synem mým přitelem osamotě tak to už je jiná, jak jsem hrozná, neuvěřitelná bordelářka no prostě hrůza Kolikrát telefonuje přitelovi v mý přitomnosti a to jsou jiné věci jak tohle támto :roll: a pomlouvá mě Ja ji radši ignoruji. protože se neumim přetvařovat jako ona nevim jak.se k ni chovat když jednou je taková a podruhé jiná ke mě milá za mými zady zlá. Dokonce plánuje jak zase bude bydlet námi :zed: :roll:

Reakce:
lljubanka
Kecalka 106 příspěvků 12.03.19 21:12
@Anonymní píše:
Ikdyž jsme si už parkrát vjeli do vlasů :roll: a hádky byli na dením pořádku, protože s námi bydlela. Když se odstěhovala od nás tak mě pomlouvala kudy chodila a přitele nabádala aby se semnou rozešel :roll: Ted je jako vyměněná jaká jsem její panenka, princezna apod je taková miloučká hodňoučká prostě k zulíbání :nevim: Když je ale se svym. synem mým přitelem osamotě tak to už je jiná, jak jsem hrozná, neuvěřitelná bordelářka no prostě hrůza Kolikrát telefonuje přitelovi v mý přitomnosti a to jsou jiné věci jak tohle támto :roll: a pomlouvá mě Ja ji radši ignoruji. protože se neumim přetvařovat jako ona nevim jak.se k ni chovat když jednou je taková a podruhé jiná ke mě milá za mými zady zlá. Dokonce plánuje jak zase bude bydlet námi :zed: :roll:

Pokud se neumíš přetvařovat, byla bych k ní totálně otevřená a upřímná. Posadila bych se s ní a narovinu se jí zeptala proč je na mě pokrytecky milá když víš, že tě před přítelem pomlouvá a mluví o tobě nehezky. Počkala bych si, co z ní vyleze za odpověď. Pokud máš silnější žaludek, hrála bych její hru na ,,čo bolo to bolo, zahoďme válečnou sekeru a mějme se zase rádi". :mrgreen:

lljubanka
Kecalka 106 příspěvků 12.03.19 21:14

A přítel se za tebe nepostaví když o tobě před ním tak škaredě mluví?

Dory22
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 12.03.19 21:25
@Anonymní píše:
Ikdyž jsme si už parkrát vjeli do vlasů :roll: a hádky byli na dením pořádku, protože s námi bydlela. Když se odstěhovala od nás tak mě pomlouvala kudy chodila a přitele nabádala aby se semnou rozešel :roll: Ted je jako vyměněná jaká jsem její panenka, princezna apod je taková miloučká hodňoučká prostě k zulíbání :nevim: Když je ale se svym. synem mým přitelem osamotě tak to už je jiná, jak jsem hrozná, neuvěřitelná bordelářka no prostě hrůza Kolikrát telefonuje přitelovi v mý přitomnosti a to jsou jiné věci jak tohle támto :roll: a pomlouvá mě Ja ji radši ignoruji. protože se neumim přetvařovat jako ona nevim jak.se k ni chovat když jednou je taková a podruhé jiná ke mě milá za mými zady zlá. Dokonce plánuje jak zase bude bydlet námi :zed: :roll:

To máš docela trpělivost. Já bych se ji na férovku zeptala, co to hraje za komedii.
A hlavně ji ukázala, že mě to fakt nerozhází.
Snažila bych se to vyříkat. A pokud by to pokračovalo, tak bych ji úplně ignorovala.

hani28
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 12.03.19 21:44

Spis bych se pozastavila nad tim, proc se te pritel nezastane, proc to posloucha a bavi se s ni o tom? To ji nic nerekne, telefonat/rozhovor neutne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 21:48

Spiš mi pak řekne že si ji jen vyslechne aby neměla deprese ,ale nic si z toho prý nedělá jednim uchem tam a druhým.ven :nevim:

hani28
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 12.03.19 22:17
@Anonymní píše:
Spiš mi pak řekne že si ji jen vyslechne aby neměla deprese ,ale nic si z toho prý nedělá jednim uchem tam a druhým.ven :nevim:

Tak to podle mne neni spravny pristup. Mel by se te zastat, rict ze to o tobe poslouchat nebude a klidne at si z toho ma deprese.

Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 12.03.19 22:22

Jako vždy není problém tchýně, ale manžel. Pokud tchýni nechává, aby se takto chovala, namísto toto aby řekl, že toto chování vůči své ženě nestrpí, tak to lepší nebude. A je jedno, že jen jedním uchem tam a druhým ven. Jsem si jistá, že kdybys ty předváděla totéž se svými rodiči, též by mu tvá ignorace vadila.

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 12.03.19 23:00
@Anonymní píše:
Spiš mi pak řekne že si ji jen vyslechne aby neměla deprese ,ale nic si z toho prý nedělá jednim uchem tam a druhým.ven :nevim:

Tak uz se pripravuj, ze budete brzo opet bydlet s tchyni. Pritel se urcite prizpusobi mamince, aby nemela depese ze samoty :lol:

Rosary
Kecalka 184 příspěvků 13.03.19 08:41

Co to je za blábol, ať nemá deprese? dyť před tebou se dle tvých slov chová jako že je vše zalité sluncem… Nemáš chlapa ale mamánka a bačkoru, která nechá svou máti urážet partnerku, protože nemá koule se jí postavit…

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 18305 příspěvků 13.03.19 09:13
@Anonymní píše:

Tak mu řekni, at ti to netlumočí a je.

Helen001
Nováček 5 příspěvků 14.03.19 09:49

Stojí přítel za tebou? Pokud ne, raději si najdi jiného, v budoucnu by to bylo zlo…a na bydlení s tchýní raději ne…taky to dělá zlou krev, zvlášť, když už s tím máš zkušenost.

sahrazad1
Kecalka 204 příspěvků 14.03.19 20:24

Měla jsem to samé. Davej vážně pozor, a nezapomeň, kdyby jste se brali, že s Ním si beres i Celou jeho rodinu včetně tchýně.
Vsimej si vztahu u nich, to je to, co si každý přinášíme do svých novych vztahu, rodin. Něco může být jiné, ale něco je jak přes kopirak. Abys jednou nebyla jako mezi dvěma mlynskymi kameny, protože tohle te semele. A reakce partnera je divná.

LaPaloma
Závislačka 2639 příspěvků 15.03.19 10:01

První, co udělat - říct jasně a s konečnou platností příteli i jeho matce, že ONA S VÁMI NIKDY BYDLET NEBUDE.

A nemysli si, že i když to pouští jedním uchem tam a druhým ven, že mu v hlavě něco z toho nezůstane.
Normální osobnost is umí vybrat s kým se bude stýkat, s kým bude bydlet a CO CHCE POSLOUCHAT.
Ono se totiž může stát, že po svatbě by tě stavěli před hotovou věc. Teď to nějak spytlíkujete, ale později to může být kdo z koho a obvykle to končí volbou buď to vezmu jak je, nebo se rozvedu. Budou dva proti tobě.
Měla by sis zajistit jasnou pozici v očích přítele - a to je, že nenechá matku takto mlátit hubou a zacházet s tebou. Když mu to nevadí, je v podstatě stejný.

Váš příspěvek
Reklama